Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no też tak słyszałem o Agnieszkach :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale o której koleżance mówisz, jak się nazywa

ta co pojechała z tobą ze spota

To jest Agnieszka, dziewczyna :)

:kox:

A Tobie co :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 00:18_________________________________________________

Ale o której koleżance mówisz, jak się nazywa

ta co pojechała z tobą ze spota

To jest Agnieszka, dziewczyna :)

Aha to mówisz że kojarzysz ją z pracy :gwizdanie:

Poklikamy na pw jak coś :wink4:

poklikajcie tutaj , może być ciekawie :naughty:

Nie, bo będziesz peploł :polew:

I tak bedzie... WIELKI BRADA widzi wszystko...

Opublikowano
  • Autor

Rzeźnik, a z jakiej pracy sie znacie ?

Opublikowano

Tak więc Jarko możesz dopisać na liście + Agnieszka :wink4:

Opublikowano

Rzeźnik, a z jakiej pracy sie znacie ?

Ty tak we wszystko musisz wnikac... ;p Przeciez nie z SATURNA... sorry za OT

Opublikowano

KERCZI Dobre :polew:

Opublikowano
  • Autor

Nie zrozumiałes Kerczi intencji mojego zapytania :gwizdanie:

Opublikowano

a teraz oszalejecie....

http://pkwm.eu/x/

Romantyczny i rozważna :)))) :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Cholera właśnie miałem to wkleić na forum bo przed chwilą dostałem linka :polew:

No cóż, pogratulować gościowi za dobre chęci :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Holerka , mam pytanko, ale jeszcze nie wiem, czy mógłbym przyjechać z Iwonką, nie wiem jak u niej z zajęciami, ale pytam na przód. ?? I kiedy bym musiał dać znać??? Tak , tak Cuber, niestety, albo stety , Kasi po 6 latach już nie ma.

Opublikowano
  • Autor

a teraz oszalejecie....

http://pkwm.eu/x/

Romantyczny i rozważna :)))) :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

chodzi mi oczywiscie o urodziny klubu.

Opublikowano
  • Autor

Holerka , mam pytanko, ale jeszcze nie wiem, czy mógłbym przyjechać z Iwonką, nie wiem jak u niej z zajęciami, ale pytam na przód. ?? I kiedy bym musiał dać znać??? Tak , tak Cuber, niestety, albo stety , Kasi po 6 latach już nie ma.

o prosze jak sie swiat zmienia............ hmmm pisz do Jarko PW :naughty:

Opublikowano
o prosze jak sie swiat zmienia

Daj spokuj , masakra , nie mogłem sie pozbierać, ale ostatnio coś odżywam , po poznaniu "I"

Opublikowano
  • Autor

Nie bede wnikał w dalsze szczegóły :wink4:

Opublikowano

Nie bede wnikał w dalsze szczegóły :wink4:

Może na zlocie coś pogadamy, , an pewno wypijemy :wink4:

Opublikowano

o prosze jak sie swiat zmienia............ hmmm pisz do Jarko PW :naughty:

Tak, Wszyscy piszcie do mnie PW :rant:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 00:47_________________________________________________

Holerka , mam pytanko, ale jeszcze nie wiem, czy mógłbym przyjechać z Iwonką, nie wiem jak u niej z zajęciami, ale pytam na przód. ?? I kiedy bym musiał dać znać??? Tak , tak Cuber, niestety, albo stety , Kasi po 6 latach już nie ma.

Pisz PW to sie dogadamy :)

Opublikowano

O jej Jarko :shocked:

Loozik :>

Opublikowano

czekaj to i ja napisze... :)

Dam nawet Twoje PW grupie mailingowej...

uuu ale mi sie wlaczylo zaczepianie ;p

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.