Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyborowa :naughty:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 01:02_________________________________________________

To dawaj mnie + "I" , a jak nie będzie mogła to z Cubrem i Dominiką :wink4: będe spał

Dopiszę Ci + Iwona :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jedno i drugie...i trzzecie..... :) bedzie sie dzialo.... :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

Sie moderatora pytałem??? :naughty: kurde ostatnio po czystej mnie coś głowa boli i rano musze chlac browara na kaca.

Opublikowano

bedzie sie dzialo.... :evil: :evil: :evil:

To mało powiedziane :evil:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 01:04_________________________________________________

Sie moderatora pytałem??? :naughty: kurde ostatnio po czystej mnie coś głowa boli i rano musze chlac browara na kaca.

Dobrze rozkminia, polać mu :kox:

Opublikowano
  • Autor

ballantines1_3.gif

dobranoc :hi:

Opublikowano

no z tymi Agnieszkami to niepewna sprawa :naughty:

Pablo , starzy ją puszczą? :decayed:

powiedzialbym cos glupiego....ale nie wypada... ;p

no właśnie , uważaj na słowa bo naklejki jeszcze nie dostałeś :gwizdanie: :naughty:

Te Ty mi tutaj z naklejka nie wyskakuj, bo Ci nie wyrobie paszportu polsatu i sie skonczy...

Opublikowano

Wyborowa :naughty:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 01:02_________________________________________________

To dawaj mnie + "I" , a jak nie będzie mogła to z Cubrem i Dominiką :wink4: będe spał

Dopiszę Ci + Iwona :)

no w sumie, ok

Opublikowano

no z tymi Agnieszkami to niepewna sprawa :naughty:

Pablo , starzy ją puszczą? :decayed:

powiedzialbym cos glupiego....ale nie wypada... ;p

no właśnie , uważaj na słowa bo naklejki jeszcze nie dostałeś :gwizdanie: :naughty:

Te Ty mi tutaj z naklejka nie wyskakuj, bo Ci nie wyrobie paszportu polsatu i sie skonczy...

w takim bądz razie naklejkę dostaniesz tylko w przypadku zakupu maszyny :naughty:

Opublikowano

no z tymi Agnieszkami to niepewna sprawa :naughty:

Pablo , starzy ją puszczą? :decayed:

powiedzialbym cos glupiego....ale nie wypada... ;p

no właśnie , uważaj na słowa bo naklejki jeszcze nie dostałeś :gwizdanie: :naughty:

Te Ty mi tutaj z naklejka nie wyskakuj, bo Ci nie wyrobie paszportu polsatu i sie skonczy...

w takim bądz razie naklejkę dostaniesz tylko w przypadku zakupu maszyny :naughty:

a co masz fREZARKI w ofercie?? Bo mam kilka rzeczy do wyREZANIA w samochodzie ;p

Opublikowano

ballantines1_3.gif

dobranoc :hi:

To whisky , więc to co JA LIKE :kox:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 01:08_________________________________________________

a co masz fREZARKI w ofercie?? Bo mam kilka rzeczy do wyREZANIA w samochodzie ;p

A akurat mam do sprzedania maszyny stolarskie, info allegro,i PW

Opublikowano

lol :decayed:

Opublikowano

ballantines1_3.gif

dobranoc :hi:

To whisky , więc to co JA LIKE :kox:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 01:08_________________________________________________

a co masz fREZARKI w ofercie?? Bo mam kilka rzeczy do wyREZANIA w samochodzie ;p

A akurat mam do sprzedania maszyny stolarskie, info allegro,i PW

e tam tyle....dla kazdego cos dobrego...

alkohole-polki1.jpg

Opublikowano

No niezły mix :kox:

Opublikowano

KERCZI.. Lepiej nie pokazuj tyle flaszek bo jeszcze ktoś z forum zbyt poważnie podejdzie do sprawy i tak się napier&*% że psy będą mieć na niego zajawke :polew:

http://pl.youtube.com/watch?v=XaJ_zZSuwrQ

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jak się można tak sponiewierać? :wallbash:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 01:21_________________________________________________zresztą jebał go pies :decayed:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

buahahaha

Opublikowano

I tym optymistycznym akcentem się z Wami żegnam :blink:

Do jutra :hi:

Opublikowano

no wlasnie, jak juz kupiłem podłokietnik to teraz kaze mi wymienic wnetrze i podlokietnik wtedy moge sobie w buty wsadzic ;p

Podłokieć wezme wtedy ja...

samoluby.............nawet nie dali znac ze jadą na karty............ :gwizdanie:

no chamówa też bym pojechał... my też im nie będziemy nic mówić..

Nie chce nikt na kiełbaske jechać bo mi sie nudzi...

Opublikowano

no wlasnie, jak juz kupiłem podłokietnik to teraz kaze mi wymienic wnetrze i podlokietnik wtedy moge sobie w buty wsadzic ;p

Podłokieć wezme wtedy ja...

samoluby.............nawet nie dali znac ze jadą na karty............ :gwizdanie:

no chamówa też bym pojechał... my też im nie będziemy nic mówić..

Nie chce nikt na kiełbaske jechać bo mi sie nudzi...

ja bym pojechal, ale jak to bedzie wygladac jak podjade z kolega z rozowego Yarisa???? ;p :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.