Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jarko co sie złoscisz taka Twoja rola ....zreszta sam chciałes wiec nie narzekaj :gwizdanie:

Może na zlocie coś pogadamy, , an pewno wypijemy :wink4:

mysle ze napewno :good:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Holerka , mam pytanko, ale jeszcze nie wiem, czy mógłbym przyjechać z Iwonką, nie wiem jak u niej z zajęciami, ale pytam na przód. ?? I kiedy bym musiał dać znać??? Tak , tak Cuber, niestety, albo stety , Kasi po 6 latach już nie ma.

Tak, Wszyscy piszcie do mnie PW :rant:

Ok przyjąłem :wink4:, nie no nie weim jak "i" z zajeciami, więc nie zapeszam. A ja , chocby pierony je...ły , to ze Szwecji przyjade, jakiegoś takiego wkurwa chwyciłem. :wink4: , i czuje potrzebe przybycia.

o prosze jak sie swiat zmienia............ hmmm pisz do Jarko PW :naughty:

Opublikowano

Jarko co sie złoscisz taka Twoja rola ....zreszta sam chciałes wiec nie narzekaj :gwizdanie:

A Twoja jaka :naughty:

Pablo, jestes pewny tej Agnieszki :?: Żebym za tydzień znowu nie musiał zmieniać :gwizdanie:

Opublikowano

Jarko co sie złoscisz taka Twoja rola ....zreszta sam chciałes wiec nie narzekaj :gwizdanie:

A Twoja jaka :naughty:

Pablo, jestes pewny tej Agnieszki :?: Żebym za tydzień znowu nie musiał zmieniać :gwizdanie:

Trzeba być twardym , a nie miętkim :naughty:

Opublikowano
  • Autor

A Twoja jaka

Ty tam dobrze wiesz jaka :naughty:

Opublikowano

Jarko co sie złoscisz taka Twoja rola ....zreszta sam chciałes wiec nie narzekaj :gwizdanie:

A Twoja jaka :naughty:

Pablo, jestes pewny tej Agnieszki :?: Żebym za tydzień znowu nie musiał zmieniać :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: to wpisz +1

Opublikowano

Holerka , mam pytanko, ale jeszcze nie wiem, czy mógłbym przyjechać z Iwonką, nie wiem jak u niej z zajęciami, ale pytam na przód. ?? I kiedy bym musiał dać znać??? Tak , tak Cuber, niestety, albo stety , Kasi po 6 latach już nie ma.

Tak, Wszyscy piszcie do mnie PW :rant:

o prosze jak sie swiat zmienia............ hmmm pisz do Jarko PW :naughty:

Ok przyjąłem :wink4:, nie no nie weim jak "i" z zajeciami, więc nie zapeszam. A ja , chocby pierony je...ły , to ze Szwecji przyjade, jakiegoś takiego wkurwa chwyciłem. :wink4: , i czuje potrzebe przybycia.

Lepiej teraz zaklepać miejsce, żeby nie brakło :) Później damy termin decyzji ostatecznych :)[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 00:54_________________________________________________

A Twoja jaka

Ty tam dobrze wiesz jaka :naughty:

Nie prowokuj :naughty:

Opublikowano

Jarko co sie złoscisz taka Twoja rola ....zreszta sam chciałes wiec nie narzekaj :gwizdanie:

A Twoja jaka :naughty:

Pablo, jestes pewny tej Agnieszki :?: Żebym za tydzień znowu nie musiał zmieniać :gwizdanie:

Jarko no wiesz co :shocked: zatkało mnie :D

Oczywiście :)

Opublikowano
  • Autor

Pablo ale wiesz ze nie bedziesz sam w pokoju :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no z tymi Agnieszkami to niepewna sprawa :naughty:

Pablo , starzy ją puszczą? :decayed:

Opublikowano

no z tymi Agnieszkami to niepewna sprawa :naughty:

Pablo , starzy ją puszczą? :decayed:

powiedzialbym cos glupiego....ale nie wypada... ;p

Opublikowano

no z tymi Agnieszkami to niepewna sprawa :naughty:

Pablo , starzy ją puszczą? :decayed:

powiedzialbym cos glupiego....ale nie wypada... ;p

no właśnie , uważaj na słowa bo naklejki jeszcze nie dostałeś :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Pablo ale wiesz ze nie bedziesz sam w pokoju :polew: :polew: :polew:

Spoko, nie przeszkadza mi to :naughty::polew:

no z tymi Agnieszkami to niepewna sprawa :naughty:

Pablo , starzy ją puszczą? :decayed:

Ty lepiej nic nie mów bo nie widziałeś :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

powiedzialbym cos glupiego....ale nie wypada...

wal smiało :naughty:

Opublikowano

no z tymi Agnieszkami to niepewna sprawa :naughty:

Pablo , starzy ją puszczą? :decayed:

powiedzialbym cos glupiego....ale nie wypada... ;p

już po 22.00 :wink4:

Opublikowano

Ale prowokują :evil:

Opublikowano

Cytat: marcin j Dzisiaj o 00:50

Cytat: jarko Dzisiaj o 00:47

Cytat: Cuber Dzisiaj o 00:32

Cytat: marcin j Dzisiaj o 00:30

Holerka , mam pytanko, ale jeszcze nie wiem, czy mógłbym przyjechać z Iwonką, nie wiem jak u niej z zajęciami, ale pytam na przód. ?? I kiedy bym musiał dać znać??? Tak , tak Cuber, niestety, albo stety , Kasi po 6 latach już nie ma.

Tak, Wszyscy piszcie do mnie PW

o prosze jak sie swiat zmienia............ hmmm pisz do Jarko PW

Ok przyjąłem , nie no nie weim jak "i" z zajeciami, więc nie zapeszam. A ja , chocby pierony je...ły , to ze Szwecji przyjade, jakiegoś takiego wkurwa chwyciłem. , i czuje potrzebe przybycia.

Lepiej teraz zaklepać miejsce, żeby nie brakło Później damy termin decyzji ostatecznych

To dawaj mnie + "I" , a jak nie będzie mogła to z Cubrem i Dominiką :wink4: będe spał

Opublikowano

Dobra panowie, koniec tematu o Agnieszkach :gwizdanie:

Opublikowano

Cuber i reszta to finladia , czy whisky, ja w sumie whisky????????????????

Opublikowano

Finlandia :evil:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.