Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kasa poszła i wiecej niz za ramki tak ze KERCZI :good:

jarko :notworthy:

Opublikowano

kasa poszła i wiecej niz za ramki tak ze KERCZI :good:

jarko :notworthy:

:good:

Opublikowano

:hi: misie :decayed:

:afro:

Opublikowano

:hi: misie :decayed:

:afro:

Wąski chlopie Ty mnie rozpierdalasz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: nie moge na Ciebie poatrzec :decayed:

Opublikowano

:hi: misie :decayed:

:afro:

Wąski chlopie Ty mnie rozpierdalasz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: nie moge na Ciebie poatrzec :decayed:

:bag:

Opublikowano
7e5bff944d59a603.jpg
Opublikowano

Kerczi nie byłeś dziś na Fatimskiej

Opublikowano

:hi: misie :decayed:

:afro:

Wąski chlopie Ty mnie rozpierdalasz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: nie moge na Ciebie poatrzec :decayed:

:bag:

pogadali :polew: :polew: :polew::decayed:

Opublikowano

wpłać na Ogra bo ponoć już spłukany :decayed:

my.php?image=tygryskz6.jpg

ale to Ty jestes jego przyjacielem :polew:[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 21:01_________________________________________________no wlasnie, NEX i PERFIDNY wplacac mi tu za ramki na dzieciaki, zeby nie bylo gry...

Poko Loko Kerczi , pieniążki w mBanku będą najpóźniej w środę , przyślij mi na priva swojego emaila żeby nie było że nie było (potwierdzenie wpłaty) :tongue4: i pamiętaj o mnie jak będziesz swoje wykonywał , może pomysł z nickiem nie jest zły :rolleyes:

Opublikowano

Wąski , kojarzysz typa? 605226ffd60f2d8e.jpg

bo skads mi sie znajomy widzi, nie pracuje u Ciebie?

Opublikowano

:hi: misie :decayed:

:afro:

Wąski chlopie Ty mnie rozpierdalasz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: nie moge na Ciebie poatrzec :decayed:

:bag:

pogadali :polew: :polew: :polew::decayed:

o co Wam chodzi :mysli:[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 21:48_________________________________________________

Wąski , kojarzysz typa? 605226ffd60f2d8e.jpg

bo skads mi sie znajomy widzi, nie pracuje u Ciebie?

znajoma gęba :evil:

Opublikowano

a jednak dobrze kojarze :gwizdanie:

Opublikowano

a jednak dobrze kojarze :gwizdanie:

:mysli:

Opublikowano

Kerczi nie byłeś dziś na Fatimskiej

bylem a co??

Opublikowano

pozdrowienia dla Wąskiego od gumisia b746d0ee7b05b189.jpg

Opublikowano

wpłać na Ogra bo ponoć już spłukany :decayed:

my.php?image=tygryskz6.jpg

ale to Ty jestes jego przyjacielem :polew:[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 21:01_________________________________________________no wlasnie, NEX i PERFIDNY wplacac mi tu za ramki na dzieciaki, zeby nie bylo gry...

Poko Loko Kerczi , pieniążki w mBanku będą najpóźniej w środę , przyślij mi na priva swojego emaila żeby nie było że nie było (potwierdzenie wpłaty) :tongue4: i pamiętaj o mnie jak będziesz swoje wykonywał , może pomysł z nickiem nie jest zły :rolleyes:

plaza, nie musisz mi wysylac potw. To dla Dzieciakow wiec jak cos odpowie Twoje sumienie :P

Opublikowano

Happy Bear :decayed:

Opublikowano

Happy Bear :decayed:

do dzis mam problem z pazurami :disgust:

Opublikowano

Kerczi nie byłeś dziś na Fatimskiej

bylem a co??

zenony widoczne ze 100 metrów [br]Dopisany: 09 Luty 2009, 21:59_________________________________________________

Happy Bear :decayed:

do dzis mam problem z pazurami :disgust:

a nie z miodem :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.