Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wąski a co z dziurami na spryski? mam sobie wywiercić? co sobie przełoże?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

za 200zł kupisz radyjko midlanda 102, jest lepsze i nowe. cena za taki zestaw moim zdaniem troche duza, zwłaszcza ze nie ma jaka antena, oprucz długosci.

Opublikowano

Marcinku , dzięki wielkie ale nigdzie nie ma sprysków a ja je mam :embarrassed:

ta trzecia opcja jest ok mysle , bierzesz sciagasz dokladke , malujesz i zakladasz do siebie, a stara dokladkę sprzedajesz . :wink4:

Opublikowano

a to jest taka sama co Ty masz? ile reszta kratek może kosztować? bo rozumiem że halogeny zostają?

Opublikowano

Macin dzięki , kupiłem ten zderzak :good:

Kolega bardzo w porządku , zaraz się zaloguje na forum :naughty: też ma B6 1.9 :rolleyes:

zderzak z dokładką czyli całość sprzedał mi za 300PLN także chyba cena ok :rolleyes:

Opublikowano

bezpośrednia relacja z rezania u Kercziego... Juz prawie 1 boczek wymieniony...

Opublikowano

Marcin ile dałeś za kratki do zderzaka?

Opublikowano

kratki kupilem u wąskiego , te boczne i srodkową

boczne cos ok 40 zl tylko nie pamietam czy sztuka , czy 2 szt. Srodkowa jest droga , ale z tym sie trzeba pogodzić pamietam ze za wszystko cos opk 450 zł , uderzaj do Waskiego[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 21:44_________________________________________________halogeny zostają te same, a jeszcze srodkowa kratkę możesz taniej wychaczyc robiąc tak jak ma Wąski , on ma z a6 c6 bodajrze. Pytaj jego o szczdegóły :):good:

Opublikowano

dobra , śliczne dzięki za pomoc :notworthy:

Opublikowano

Macin dzięki , kupiłem ten zderzak :good:

Kolega bardzo w porządku , zaraz się zaloguje na forum :naughty: też ma B6 1.9 :rolleyes:

zderzak z dokładką czyli całość sprzedał mi za 300PLN także chyba cena ok :rolleyes:

Spoko, opijemy na zlocie :)

Opublikowano
  • Autor

Witam Panowie,

I Etap rezania Kercziego furmanki zakonczony :gwizdanie:

Wymienione Fotele + boczki i listwy ..... podsyfitka nex time :naughty:

ps. Siemian nie tykaj sie niczego bo wszystko psujesz :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Witam Panowie,

I Etap rezania Kercziego furmanki zakonczony :gwizdanie:

Wymienione Fotele + boczki i listwy ..... podsyfitka nex time :naughty:

ps. Siemian nie tykaj sie niczego bo wszystko psujesz :polew: :polew: :polew:

ile zeście wychlali przy tym ????? :polew:
Opublikowano
  • Autor

Ja nic , musialem wrócić furaczem do domku :tongue4:

zaraz wrzuce pare fotek :naughty:

efbeb2e8abc27f9d.jpg

f91cbfe7ea9f7e3d.jpg

57f85a10d3dcb0cc.jpg[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 01:09_________________________________________________http://moto.onet.pl/1531438,2217,artykul.html

Opublikowano

no wiesz co Cuber...

Opublikowano
  • Autor

no wiesz co Cuber...

co :naughty:

Opublikowano

I mamy uwierzyć, że w tych skrzynkach był napój marchwiowy :polew:

Opublikowano
  • Autor

I mamy uwierzyć, że w tych skrzynkach był napój marchwiowy :polew:

no był :wink4:

Opublikowano

Furka wyrezana, 2 etap podsufit :)

Dzieki wielkie dla tych co sie przyczynili, przedewszystkim wielkie dzieki dla CUBERA, dla siemiana tez choc z zazdrosci mi zyczyl zeby mi rozrzad padl ;p ale generalnie pomogl wiec dzieki... :notworthy: :notworthy: :notworthy:

A NA DNIACH jakos faktycznie stawiam :) (bez domyslow)

Opublikowano
  • Autor

A NA DNIACH jakos faktycznie stawiam

:naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.