Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

powitał :hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 11:26_________________________________________________kerczi pytales o tą łape do podłokietnika?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

powitał :hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 11:26_________________________________________________kerczi pytales o tą łape do podłokietnika?

jeszcze spie[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 11:32_________________________________________________

Kerczi - ładny kpl. :good: z ciekawości gdzie i za ile dorwałeś ?

DZIEKI, 4k W Katovitz :)

pelny kpl wew S-line

w kpl. jest caly srodek S-LINE lacznie z podsufitka i elektryka szyb tylnych

kasa nie mała - ale jak wszystko kpl. , działające i w super stanie to da się przeżyć[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 11:17_________________________________________________może jeszcze uda Ci się stary sprzedać :wink4:

Gosc od ktorego kupilem daje mi za boczki 800pln wiec juz sie czesc zwrocila i no masa ktora zostala. Mam nadzieje ze nie bedzie tragedii jak zrobie total :)

Jeszcze tym DVD mnie zajawiles i narazie chwilowy stop z rezaniem :)

Opublikowano

a masz juz jakies DVD na oku?

Opublikowano

a masz juz jakies DVD na oku?

tak jak dobrze pojdzie to bede mial jutro ;p

Opublikowano

No no Kerczi, teraz to jest wypas przez duże S :decayed:

Opublikowano

No no Kerczi, teraz to jest wypas przez duże S :decayed:

Prawdziwy Krakowski Rezacz :good:

Opublikowano

ale Themon nie chciej wiedziec co wymyslil CUBER co sie dzialo na tylnich fotelach :)

Opublikowano

ale Themon nie chciej wiedziec co wymyslil CUBER co sie dzialo na tylnich fotelach :)

na zdjeciu jest zadowolony, wiec chyba bylo dobrze :>

Opublikowano

a skad bedziesz miał tego DVDka?

Opublikowano

a skad bedziesz miał tego DVDka?

ze sklepu, przeciez nie ukradlem...

Opublikowano

no wiem ale cos konkretniej??

Opublikowano

a skad bedziesz miał tego DVDka?

ze sklepu, przeciez nie ukradlem...

od tego ma się ludzi :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Witam :hi:

klucz żabka byl po to bo jegomość Siemian wyrobił śrube :gwizdanie: i nie mozna było tego odkrecić :evil: ale spoko pojechał po komplet kluczy i jakoś dało rade :naughty:

Opublikowano

no wiem ale cos konkretniej??

zadaj konkretow, nie obietnic. Konkrety beda jak juz bedzie zalozone to zobaczysz...

Opublikowano

wyrobiłem śrube bo nie mogłeś tego Cuber odkręcić, a ja zastrosowałem troche za duzo siły i z imbusu zrobił się okrąg :)

Opublikowano

Widze że z Wami jak z kucharkami :gwizdanie:

Opublikowano

ale cyckow bylo 8 no moze 12, choc Siemian chcial pozyczyc cienkiego druta buahahaha

Opublikowano

zaraz zaraz... to Cuber krzyczał o druta....

Opublikowano

Widze że z Wami jak z kucharkami :gwizdanie:

Ale efekt super :good: Co robili czego nie robili nie wazne wazne ze nie pozalkadali nic na odwrót :decayed:
Opublikowano

bo ułamał zatrzask

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.