Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co do strat... niech sie kerczi sam pochwali...

tak to jest jak się ciągnie za lusterko.... :confused4: :confused4: :confused4: :confused4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sieman jak tam, nadrabiasz dziś zaległości :?: :naughty::decayed:

Opublikowano

no wlasnie skonczylismy rezac i zmeczony troche jestem. A Ty co spać nie możesz?

Może przejechałbyś sie na kiełbaski bo nic dzisiaj nie jadłem...[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 01:46_________________________________________________a za chwile dodam fotki z dwudniowego rezania u Kercziego

Opublikowano

Spać jak spać ale trzeba iść zaraz bo na rano do pracy.

Sieman no chętnie ale kurde znowu się za pózno zgadaliśmy bo już jestem w trakcie :drunk: i nici z tego :kwasny:

Opublikowano

Jak jedziecie po kiełachę to ja poproszę o jedną :decayed:

Pablo wie gdzie mieszkam :naughty:

Opublikowano

Pablo wie gdzie mieszkam :naughty:

A co inni nie wiedzą :?: :naughty:

Ale z tym parkingiem u Ciebie to ja bym coś zrobił, najlepiej koparkę zabrał i zrobił więcej miejsca :polew: [br]Dopisany: 12 Luty 2009, 02:05_________________________________________________jarko jeszcze raz dzięki :good:

Opublikowano

eeee szkoda... głodny jestem

Opublikowano

eeee szkoda... głodny jestem

Zjedz cosik :wink4::decayed:

Ok panowie, miłej nocki :hi:

Opublikowano

fotki z dwóch dni:

tn_1.jpg

tn_2.jpg

tn_3.jpg

tn_4.jpg

tn_5.jpg

tn_6.jpg

tn_7.jpg

tn_8.jpg

tn_9.jpg

tn_10.jpg

tn_11.jpg

tn_12.jpg

tn_13.jpg

tn_14.jpg

tn_15.jpg

tn_16.jpg

Opublikowano

Kerczi zrezal furmanke. Wyglad KOX, poza kilkoma drobniutenkimi uszczerbkami :(

Pekla szyba....przednia :(

Pali mi sie na blacie AIR BAG - wiec trza skasowac bledy (mam nadzieje)

nie moge zamknac i otwrzyc samochodu z pilota tylko musze z kluczyka.

Mam nadzieje ze sie wszystko zrobi i bedzie dobrzze bo poki co to zamula...

Siemian WLK THX

Opublikowano

Dajcie cynka to zejdę :naughty:

mam jeszcze jeno piwo :gwizdanie:

P.S. Parking jest dla kozaków :naughty:[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 02:17_________________________________________________Panowie, niezłe rezanko :good:

Opublikowano

Panowie powiedzcie jak wyglada sprawa po wymianie przedniej szyby??

Co potem z hologramem?? czy wyrabiaja mi hologram z numerem rej. nowy czy zmiana tablic?? jak to wyglada??

Ile w ASO kosztuje przednia szyba??

I jak wyglada naprawa bezgotowkowa???

Opublikowano

a co jarko chcesz jechac na kiełbaske??

hmm z tym kluczykiem kerczi to muza być te błędy co na Vagu wyskoczyły... tylko dlaczego... co ma piernik do wiatraka.

A co do poduch to dziwna sprawa... przeciez wczoraj było wszystko ok a przepinaliśmy poduchy.

Dzisiaj tylko odpinalismy kurtyny...[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 02:20_________________________________________________jakby co to podobno magicy co wymieniają szyby potrafią przekleić tą naklejke...

mialem tak w poprzednim aucie[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 02:21_________________________________________________co do ceny szyby to nie jest tak zle. w ETCE tak na szybko jak sprawdziłem to coś koło 180 euro. Z ubezpieczenia sie zrobi...

Opublikowano

ubezpieczenie ubezpieczeniem tylk kto mi to jutro zrobi??

Opublikowano

Panowie powiedzcie jak wyglada sprawa po wymianie przedniej szyby??

Szybe wymień i jedź po nową naklejkę, nic więcej :)

a co jarko chcesz jechac na kiełbaske??

Ja to juz dzisiaj najdalej ale na perter mogę zejść - dalej boje się że sie zgubię :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 02:25_________________________________________________

ubezpieczenie ubezpieczeniem tylk kto mi to jutro zrobi??

pilkington :decayed:

Opublikowano

szybe jak mają to Ci na poczekaniu wkleją... tylko nie wiem ile musi klej schnąć...

Opublikowano

niedługo :) tzn. długo, ale jechać można dość szybko :)

Opublikowano

Kerczi zrezal furmanke. Wyglad KOX, poza kilkoma drobniutenkimi uszczerbkami :(

Pekla szyba....przednia :(

Pali mi sie na blacie AIR BAG - wiec trza skasowac bledy (mam nadzieje)

nie moge zamknac i otwrzyc samochodu z pilota tylko musze z kluczyka.

Mam nadzieje ze sie wszystko zrobi i bedzie dobrzze bo poki co to zamula...

Siemian WLK THX

Jak tylko wszystkie wtyczki od poduch masz dobrze pospinane to błędy vag-iem wykasujesz. A co do kluczyka to nie działają oba czy tylko ten, którego używałeś ?

Opublikowano

ubezpieczenie ubezpieczeniem tylk kto mi to jutro zrobi??

zadzwoń :naughty:[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 08:22_________________________________________________KERCZI sto lat sto lat sto lat [br]Dopisany: 12 Luty 2009, 08:41_________________________________________________szyba 424 i wklejenie 130

Opublikowano

zastanawiam się jeszcze nad jednym...

jak renomowany tuner mógł robić cokolwiek z softem skoro Turbina jest nie sprawna?...Nie wiarygodne , no cóż kasa to kasa... no chyba że tuner uświadomił użytkownika a użytkownik wziął za to odpowiedzialność.. tak czy siak... drut do kwadratu

zapłaciłeś za soft? to dolicz jeszcze 400-500pln na korekte po regeneracji turbo bo ten soft będzie nie aktualny.

EOT

tez Mnie to zastanowiło ;)

ps. widać, że turbina była sprawna tylko użytkownik to panikarz ;)

:hi:

Hmm... panikarz to za duzo powiedziane, poprostu martwie sie o swoja niunie :gwizdanie:

Siemian na tej fotce z podsufitka to wygladasz jak potwor z jakiegos niskobudzetowego horroru :polew:

Siemianilla, i jeszcze ta dziura posrodku... :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.