Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rogal, znaczy sie mechanik u niego :naughty:

Robil ktos cos w tej firmie i moze sie na jej temat wypowiedziec ??

Cała masa ludzi na forum - poczytaj troszku :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Rogal, znaczy sie mechanik u niego :naughty:

Robil ktos cos w tej firmie i moze sie na jej temat wypowiedziec ??

Cała masa ludzi na forum - poczytaj troszku :)

Niemam teraz czasu czytac bo w robocie kibluje :wallbash:

O kur.... z tego roztargnienia zapomnialem wkleic linka firmy o ktora pytalem :wallbash:, nie chodzilo mi o Rogala, dzieki Jarko ze mi zwrociles uwage :naughty:

W moim poprzednim poscie wklejam link o ktory mi biegalo:

Opublikowano

BrunoNH a kto Ci zakładał to turbo?

Rogal, znaczy sie mechanik u niego :naughty:

Robil ktos cos w tej firmie i moze sie na jej temat wypowiedziec ??

http://allegro.pl/item546160240_regeneracja_turbo_turbiny_sprezarki_krakow.html

kilka osób pojechało tam na hamownie , napraw mechanicznych nie zlecał tam nikt

Opublikowano

BrunoNH a kto Ci zakładał to turbo?

Rogal, znaczy sie mechanik u niego :naughty:

Robil ktos cos w tej firmie i moze sie na jej temat wypowiedziec ??

http://allegro.pl/item546160240_regeneracja_turbo_turbiny_sprezarki_krakow.html

kilka osób pojechało tam na hamownie , napraw mechanicznych nie zlecał tam nikt

Noto nie za fajnie...

Pewnie sie tam wybiore i zregeneruje ta turbinke, bo mnie juz to troche zaczyna wk.... :wallbash:

A zalezy mi na tym, zeby to wszystko bylo doprowadzone do porzadku, jak sie za to wzialem to chce miec zrobione dobrze :evil:

Opublikowano

już Ci 3 osoby mówiły o zakładzie w Jaworznie a Ty nadal brniesz w jakieś wynalazki i szukasz nie wiadomo czego..

Opublikowano

już Ci 3 osoby mówiły o zakładzie w Jaworznie a Ty nadal brniesz w jakieś wynalazki i szukasz nie wiadomo czego..

Oj Trzeniek sie czepiasz :bicz3:

Do Jaworzna tez dzwonilem, ale gosc mi powiedzial ze jesli to nie jest seryjne turbo to mi nie da gwarancji, a w sumie skad beda wiedzieli z jakiego modelu silnika to jest turbawka ??

A w Krakowie gosc mi daje gwarancje na rok, bo juz z nim rozmawialem :decayed:

No i jeszcze kwestia wymontowania i zamontowania jej w samochodzie:

W Jaworznie nie w Krakowie bez zadnego problemu :naughty:

No i cena jeszcze:

Krakow 800zl

Jaworzno 1134zl + koszt przesylki

Chyba wystarczy argumentow...

Opublikowano

byłem w Detechu na hamowni. Oogadaj z MaGGu to chyba jego dobry kumpel

Opublikowano

ale Roger uwalił bramkę :slina::notworthy:

Opublikowano

byłem w Detechu na hamowni. Oogadaj z MaGGu to chyba jego dobry kumpel

i :gwizdanie: [br]Dopisany: 11 Luty 2009, 19:55_________________________________________________a gdzie to ,widzę ze wysyp hamowni [br]Dopisany: 11 Luty 2009, 19:55_________________________________________________Piotruś kupiłeś

Opublikowano

tak , 300pln z przesyłką

dzięki za pomoc :good::hi:

Opublikowano

tak , 300pln z przesyłką

dzięki za pomoc :good::hi:

a już zamówiłeś ?

Opublikowano

tak , rano pójdzie kurierem

90% tych na allegro to intercoolery na lewa stronę a na prawą jak na lekarstwo :chytry:

Opublikowano

tak , rano pójdzie kurierem

90% tych na allegro to intercoolery na lewa stronę a na prawą jak na lekarstwo :chytry:

oki bo myślałem że jutro jeszcze zadzwonię

Opublikowano

dzięki ale nie mogłem czekać , bo gdybyś nie załatwił to nie miał bym czym jechać w sobotę po Ogra :kox:

Opublikowano

dzięki ale nie mogłem czekać , bo gdybyś nie załatwił to nie miał bym czym jechać w sobotę po Ogra :kox:

ale i tak koleś wyśle go ok 13

Opublikowano

już Ci 3 osoby mówiły o zakładzie w Jaworznie a Ty nadal brniesz w jakieś wynalazki i szukasz nie wiadomo czego..

Oj Trzeniek sie czepiasz :bicz3:

Do Jaworzna tez dzwonilem, ale gosc mi powiedzial ze jesli to nie jest seryjne turbo to mi nie da gwarancji, a w sumie skad beda wiedzieli z jakiego modelu silnika to jest turbawka ??

A w Krakowie gosc mi daje gwarancje na rok, bo juz z nim rozmawialem :decayed:

No i jeszcze kwestia wymontowania i zamontowania jej w samochodzie:

W Jaworznie nie w Krakowie bez zadnego problemu :naughty:

No i cena jeszcze:

Krakow 800zl

Jaworzno 1134zl + koszt przesylki

Chyba wystarczy argumentow...

Ja bym to jednak jeszcze przemyślał... Będziesz miał chwile to poczytaj na forum o turbinach.

Czasami lepiej zapłacić więcej :)

Nawet chyba dzisiaj wklejałem gdzies artykuły na forum na ten temat :mysli:

Opublikowano

dzięki ale nie mogłem czekać , bo gdybyś nie załatwił to nie miał bym czym jechać w sobotę po Ogra :kox:

ale i tak koleś wyśle go ok 13

wiem Robcio , dojdzie na piątek :wink4:

Opublikowano

dzięki ale nie mogłem czekać , bo gdybyś nie załatwił to nie miał bym czym jechać w sobotę po Ogra :kox:

ale i tak koleś wyśle go ok 13

wiem Robcio , dojdzie na piątek :wink4:

a i tak jutro zadzwonię :naughty:[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 20:19_________________________________________________A Bruno jest widocznie oporny na pomoc kolegów i chce się wszystkiego uczyć na swojej skórze

Opublikowano

To nie o to chodzi, tylko o czas i wygode :)

No i kasa tez sie liczy bo juz w cholere na to wywalilem... :wallbash:

A mialo byc tak pieknie... :gwizdanie:

Dobra, koniec pracy na dzis... czas pomieszkac w domku... :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.