Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

te pepla tak wszystko musisz mowic wszem i WOBEC??

zrezal i dziala :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bo na mnie to pisze że psuja a sam nic nie ułamałem :> :> :>

Opublikowano

wąski sprawdzisz mi te kratki?

jest tylko jeden model czy różne?

Opublikowano

wąski sprawdzisz mi te kratki?

jest tylko jeden model czy różne?

Słuchaj co się mówi :naughty: w piątek podam cenę.Jest jeden rodzaj

Opublikowano

:hi: Witam paniska :>

Działo się coś ostatnio oprócz rezanka Kercziego :?: :naughty:

KERCZI ty rezaczu jeden :polew: Wariat :kox:

Opublikowano

o Pablo a gdzie byleś jak Cie nie było :>[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 15:29_________________________________________________ja na hamowini dzisiaj w V-techu byłem... :gwizdanie:

Opublikowano

o Pablo a gdzie byleś jak Cie nie było :>[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 15:29_________________________________________________ja na hamowini dzisiaj w V-techu byłem... :gwizdanie:

To nie gadaj ze byles tylko wykres zapodaj :naughty:
Opublikowano

o Pablo a gdzie byleś jak Cie nie było :>[br]Dopisany: 11 Luty 2009, 15:29_________________________________________________ja na hamowini dzisiaj w V-techu byłem... :gwizdanie:

Ostatnio robota mnie pochłania troche :wink4:

Pokaż wykresik :kox:

Opublikowano

wykres jest w moim wątku. Ale spoko tu też moge wkleić

wykres.jpg

Opublikowano

I jak po programie :?: :gwizdanie:

Opublikowano

hmmm... Pablo ale ja program miałem robiony pół roku temu, tylko jakoś nie mogłem się nigdy wybrać na hamownie... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Siemian wykres hmmmm mógł by byc bardziej płaski wykres momentu :gwizdanie:

Opublikowano

no właśnie wiem. Dość dziwnie ten moment przebiega...

Opublikowano

hmmm... Pablo ale ja program miałem robiony pół roku temu, tylko jakoś nie mogłem się nigdy wybrać na hamownie... :naughty:

Wiem wiem Sieman tylko myślałem że pojechałeś robić korektę hehe

Opublikowano

nie... narazie nie bede robił korekt zadnych bo jestem zadowolony z tego co jest. Teraz trzeba zbierać na większy cooler i większe turbo. :)

Opublikowano

nie... narazie nie bede robił korekt zadnych bo jestem zadowolony z tego co jest. Teraz trzeba zbierać na większy cooler i większe turbo. :)

No i git :good:

Opublikowano

nie no ale jak tak ogólnie patrze to nawet nienajgorszy ten wykres. W serii maksymalny moment 320Nm jest dostępny w zakresie 1750-2500obr/min.

U mnie moment powyżej 320Nm jest w zakresie 1900-3950obr/min.

No może chłopaki z tymi 404 Nm rzeczywiście troche przesadzili..

Opublikowano

Hello :hi:

No widze, ze duzo sie dzialo...

Ja wczoraj bylem w Wawie i zalozylem to turbo od AWX-a :decayed:

Niestety martwi mnie to, ze mi zaczela olej brac, pewnie przez to turbo nowe... :wallbash:

Czy regeneracja cos pomoze czy nowe turbullum by sie zdalo ??

Cena byla dobra, ale teraz zaczynaja sie schody :mysli:

Co do wykresu to nie ma kokosow, ale mi sie itak podoba :)

Okazalo sie ze mialem jakiegos niemieckiego czipsa a auto chodzilo gorzej niz 90KM :mysli:

Sprawdze po robocie co z tym olejem bo dolalem 1L i mam nadzieje ze mi nie pozre go za szybko :naughty:

Przynajmniej pozbylem sie notlaufa... :gwizdanie:

Ponizej wykresik dla zainteresowanych:

d750bea1dcb8cb18.jpg

Opublikowano

BrunoNH a kto Ci zakładał to turbo?

Opublikowano

BrunoNH a kto Ci zakładał to turbo?

Rogal, znaczy sie mechanik u niego :naughty:

Robil ktos cos w tej firmie i moze sie na jej temat wypowiedziec ??

http://allegro.pl/item546160240_regeneracja_turbo_turbiny_sprezarki_krakow.html

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.