Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co za koleś .Nie do wiary :shocked:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co za koleś .Nie do wiary :shocked:

jakiś zjebany matoł , olej to :wallbash:

Opublikowano

co za koleś .Nie do wiary :shocked:

jakiś zjebany matoł , olej to :wallbash:

:polew: :polew: :good:[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 20:11_________________________________________________Kerczi ładny prezent zrobiłeś Sobie :oklaski: Nie wierzyłem w wasze umiejętności :polew:

Opublikowano
  • Autor

Waski to daj mi info jakbyś miał juz jutro :decayed:

Opublikowano

Waski to daj mi info jakbyś miał juz jutro :decayed:

Tak . :)

Jakie zdanie masz maila

Opublikowano
  • Autor

Jakie zdanie masz maila

????????

Opublikowano

Nie szuka ktoś turbo od 2,0 tdi 140 km :gwizdanie: lub silnika ?

Opublikowano

Nie szuka ktoś turbo od 2,0 tdi 140 km :gwizdanie: lub silnika ?

ładnie chcesz kogoś wje.ać :decayed:

Opublikowano

Nie szuka ktoś turbo od 2,0 tdi 140 km :gwizdanie: lub silnika ?

ładnie chcesz kogoś wje.ać :decayed:

:tongue4: no co Ty :cool1:

Opublikowano

jak by bylo od 2.0 tdi 170km to chetnie...

Rezanie u kercziego stage 3 zostało zakończone ok 20:11 (wymiana tylnych boczków na te nowe z elektryka).

Jeszcze tylko zVagowac[br]Dopisany: 12 Luty 2009, 21:14_________________________________________________fajny dowcip:

Siedzi sobie duży Jasiek w jednoste w Iraku. Któregoś dnia przyszedł do niego

list od dziewczyny:

- Kochany Jaśku, niestety nie mogę byc już dłużej z Tobą. Ta odległość jest za

duża, a do tego zdradziłam Cię kilka razy, więc sam widzisz , że to nie ma

sensu. Dlatego proszę Cię bardzo, abyś mi odesłał to zdjecie, które Ci dałam

kiedyś na pamiątke - buziaki Ania.

Jaśkowi przykro się zrobiło, ale co miał robić. Wziął owe zdjęcie i zaczął

chodzić po jednostce i zbierać od chłopaków zdjęcia ich dziewczyn, dziwek, z

którymi spali, sióstr i wogóle wzystkch lasek jakich zdjecia mieli. Uzbierało

się tego ze 60 sztuk.

- Kochana Aniu nie moge sobie przypomnieć jak wyglądasz, dlatego wyświadcz mi

przysługe i wybierz swoje zdjecie, a reszte odeślij mi do jednostki - buziaczki

Jasiek.

Opublikowano

No to pogratulować końca robót, a takie nieśmiałe pytanko: czy klub "złotej rączki piekutowskiej" wykonał jeszcze jakiś kolejny extra stage (jakaś pęknięta szybka, urwany zatrzask itp) ?, czy dziś tak bardziej tradycyjnie bez bonusa? :polew:

Opublikowano

Nie nie dzisiaj bez bonusów.

A cośz innej beczki

mam pytanko, może ktoś wie. Czy moge podłączyć głośniki z BOSE jak nie mam systemu BOSE (jeszcze :) )

Chodzi mi o te głosniki średniotonowe w drzwiach.

Gdzieś czytałem coś o impedancji głośników BOSE, że nie zgadza się ilość Ohmów ze standardowym wzmacniaczem.

Opublikowano

jak wyższa to spoko, jak znacząco niższa (czyli np 4 zamiast 8) lepiej uważać bo można upiec końcówkę mocy

Opublikowano

hmmm a jak sprawdzic jaką mam i jaką ma Bose?

Opublikowano

google

Opublikowano
:hi::naughty:
Opublikowano

:hi::naughty:

witaj PABLO :hi:

Opublikowano

:hi::naughty:

coś taki ucieszony? zamoczyłeś? :decayed:

Opublikowano

>siemian , na głośnikach od tyłu powinno być napisane, jak jest 8 to git, bo raczej nie spotkałem wzmacniacza, który by potrzebował wyższych, jak 4 to trzeba gdzieś poszukać parametrów wyjścia sprzętu jaki masz zamontowany, bo 8 na wyjściu wzmaka to już jest normalna sprawa i przy 4 na głośnikach może być zonk

Opublikowano

:hi::naughty:

coś taki ucieszony? zamoczyłeś? :decayed:

nogi w wannie :gwizdanie: :evil:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.