Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale z ucha chyba :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale z ucha chyba :decayed:

Gumiś fajny miś :naughty:

Opublikowano

Siemian , jak tam DVD?

zakładasz w tym tygodniu?

Opublikowano

Siemian , jak tam DVD?

zakładasz w tym tygodniu?

Miron podał linka

Opublikowano

Wąski z czego sie smiałeś tak w niedziele?

Opublikowano

Wąski z czego sie smiałeś tak w niedziele?

z Ciebie :naughty:[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 22:09_________________________________________________co gorsza cały czas się śmieje :polew:

Opublikowano

Wąski z czego sie smiałeś tak w niedziele?

z Ciebie :naughty:[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 22:09_________________________________________________co gorsza cały czas się śmieje :polew:

Mi nie do śmiechu bo mam juz dość miodu

Opublikowano

Siemian , jak tam DVD?

zakładasz w tym tygodniu?

Miron podał linka

wiem , wiem ale wczoraj się licytowali z Kerczim który szybciej założy :naughty: , się chłopaki motywują :decayed:

Opublikowano

Siemian , jak tam DVD?

zakładasz w tym tygodniu?

Miron podał linka

wiem , wiem ale wczoraj się licytowali z Kerczim który szybciej założy :naughty: , się chłopaki motywują :decayed:

a widziałeś moje DVD :naughty:[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 22:15_________________________________________________

Wąski z czego sie smiałeś tak w niedziele?

z Ciebie :naughty:[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 22:09_________________________________________________co gorsza cały czas się śmieje :polew:

Mi nie do śmiechu bo mam juz dość miodu

Miś uszatek [br]Dopisany: 09 Luty 2009, 22:16_________________________________________________Piotr kiedy kawa :naughty:

Opublikowano

Kawa za 3000pln? dzięki , kepasa mi proponoał 2 za 2000pln :decayed:

Yogi rządzi :naughty:

Opublikowano

3d2375b47265cfcf.jpg

:embarrassed: :embarrassed:

Opublikowano

bajki Ci się chyba po.....ały :naughty:

Opublikowano

bajki Ci się chyba po.....ały :naughty:

jest gdzieś lecz nie wiadomo gdzie..

Opublikowano

chyba kogos ponioslo, ja sie tam z nikim nie licytowalem...

Opublikowano

My dyskutowaliśmy a nie licytowaliśmy się.

Nie wiem jeszcze bo korci mnie jeszcze pare rzeczy i teraz trzeba to pogodzić finansowo.

Co do HIDów Kercziego... powiem tak... jechałem przed nim raz... do dziś mnie spojówki bolą :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

My dyskutowaliśmy a nie licytowaliśmy się.

Nie wiem jeszcze bo korci mnie jeszcze pare rzeczy i teraz trzeba to pogodzić finansowo.

Co do HIDów Kercziego... powiem tak... jechałem przed nim raz... do dziś mnie spojówki bolą :polew: :polew: :polew:

bo jechalem na dlugich :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Kerczi czyli lipa z Środowym wyjazdem :gwizdanie:

Opublikowano

taaaa pewnie... to one Ci chyba wzieły tyle mocy że nie mogłeś mi jakoś porządnie odejść jak jechałem różowym yarisem 1.0 :> :> :>[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 23:57_________________________________________________a czemu coś nie tak z tym wnętrzem? To jednak z sedana?

Opublikowano
  • Autor

a czemu coś nie tak z tym wnętrzem? To jednak z sedana?

noooo podsufitka nie bedzie pasowac :gwizdanie:

Opublikowano

Kerczi czyli lipa z Środowym wyjazdem :gwizdanie:

NIE no moze polecimy po same fotele :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.