Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wlasnie nie chce jej zabrac nigdy na spota ;)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

wlasnie nie chce jej zabrac nigdy na spota ;)

fatalnie w takim razie .... to moze my pojedziemy i pogramy w bilarda z nia..... :decayed:

Opublikowano

A ja ide odcedzik kartofelki i na szlugersa :gwizdanie: :evil2:

Opublikowano

A ja ide odcedzik kartofelki i na szlugersa :gwizdanie: :evil2:

Max... żenada...

ale spoko , daj jeszcze znać jak będziesz szedł się wysr.. :wallbash::shocked::mysli:

Opublikowano

Trzeba będzie sprawdzić ceny, kolega forumowy z okolic Krakowa otwiera sklep z częściami do samochodów.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=24244.0

Opublikowano

Ale gafa , właśnie nie zapamiętałem nicka kolegi z niedzielnego spota :)

Opublikowano

Wystarczy jedna dobę nie lookałem na forum i pincet stron napisane, spamowicze :D :gwizdanie:

A teraz furka :)

0bf0acd2c8c8dee2.jpg

d1ae242f14d115b8.jpg

Mysle że sie wam spodobało :)

Opublikowano

Ale gafa , właśnie nie zapamiętałem nicka kolegi z niedzielnego spota :)

no widzisz teraz nie będziesz miał rabatu na części tylko zwyżki :polew:

To zaraz kasuje posta ( joke). W razie potrzeby napewno się dogadamy. masz taki silnik jak ja więc częsci na ciebie będe brał. I rabat będzie :polew:. Tak czy siak fajnie , że kolega otwiera sklepik.[br]Dopisany: 08 Luty 2008, 19:41 _________________________________________________Pablo , widze valeo soczewy, wcześniej nie miałeś chyba, duży +. Jeszcze tak jak gadaliśmy na ostatnim spocie , dotrzym słowa i obudowy in pro załóż , będzie miód przy twoim kolorku auta.

Opublikowano

no i lux Pablo , rozumiem ze w niedziele przyjedziesz juz autem? :th:

Opublikowano

no i lux Pablo , rozumiem ze w niedziele przyjedziesz juz autem? :th:

Trzeniu zmartwie Cie nie bedzie mnie w Niedziele bo musze byc cały dzien w wieliczce :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

No Pablo graty graty za furacza ! a lampki to masz valeo czy Depo ?? bo coś na Valeo mi nie wyglądają takie wrażenie :gwizdanie:

Opublikowano

No Pablo graty graty za furacza ! a lampki to masz valeo czy Depo ?? bo coś na Valeo mi nie wyglądają takie wrażenie :gwizdanie:

Kupiłem te same co ThemOn zapodał czyli Depo ale ładnie wygladają, jeszcze niebawem się dołozy Hidy 6000K i będzie git :)

Opublikowano

Pablo, zmiany jak najbardziej na plus :th:

Opublikowano

Ale gafa , właśnie nie zapamiętałem nicka kolegi z niedzielnego spota :)

no widzisz teraz nie będziesz miał rabatu na części tylko zwyżki :polew:

To zaraz kasuje posta ( joke). W razie potrzeby napewno się dogadamy. masz taki silnik jak ja więc częsci na ciebie będe brał. I rabat będzie :polew:. Tak czy siak fajnie , że kolega otwiera sklepik.[br]Dopisany: 08 Luty 2008, 19:41 _________________________________________________Pablo , widze valeo soczewy, wcześniej nie miałeś chyba, duży +. Jeszcze tak jak gadaliśmy na ostatnim spocie , dotrzym słowa i obudowy in pro załóż , będzie miód przy twoim kolorku auta.

Tak Marcin bedzie zrobione.

Najpierw hidy a pozniej nakładki InPro :>

Opublikowano

teraz z Pablem trzeba na lachony jezdzic bo bedzie miał rwanie napewno :kox:

Opublikowano
  • Autor

teraz z Pablem trzeba na lachony jezdzic bo bedzie miał rwanie napewno :kox:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pabluniu Gratki - jezdzij teraz z chlebusiem. Pamietaj

MAFIA JEZDZI WOLNO!!

Opublikowano

Pabluniu Gratki - jezdzij teraz z chlebusiem. Pamietaj

MAFIA JEZDZI WOLNO!!

Teraz napewno noga zejdzie z gazu, bo nie zamierzam znowu wydać 2,5 tys.

Opublikowano

Pabluniu Gratki - jezdzij teraz z chlebusiem. Pamietaj

MAFIA JEZDZI WOLNO!!

Teraz napewno noga zejdzie z gazu, bo nie zamierzam znowu wydać 2,5 tys.

eeee tam nie rozdrabniaj się.... gaz w deche i jedziem :>

A kto tu mówi o rozdrabnianiu :D

Spoko Adi damy rade :th:

Opublikowano

Pablo na spocie wyrezam Ci 1.6 pod maska to poszalejesz :evil:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.