Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ogrowy no to WYPAS :naughty:

:naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

Ciszaaaaaaaaaaa :mysli:

pośpiewaj królewiczu, będzie głośniej :naughty:
Opublikowano

Brzydki ogrze , Królowi sie nie mowi co ma robic :P:kox: :kox:[br]Dopisany: 08 Luty 2008, 16:14 _________________________________________________Ale jak juz nalegasz :P

Oreeeee Oreeee Szabadabada Amore , Ooooooooo Amore :PPPPPPPPPPPPP

Opublikowano

Brzydki ogrze , Królowi sie nie mowi co ma robic :P:kox: :kox:

:polew: Ale krolewicz to syn krola :przebiegly:
Opublikowano

Brzydki ogrze , Królowi sie nie mowi co ma robic :P:kox: :kox:[br]Dopisany: 08 Luty 2008, 16:14 _________________________________________________Ale jak juz nalegasz :P

Oreeeee Oreeee Szabadabada Amore , Ooooooooo Amore :PPPPPPPPPPPPP

brzydkie to są A6 w sedanie :polew: :polew: :polew:

i już nie spiewaj lepiej bo do pół dolarówki ci daleko :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Yyy a ja myslol zeby do Idola sie zglosic :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 08 Luty 2008, 16:26 _________________________________________________

Brzydki ogrze , Królowi sie nie mowi co ma robic :P:kox: :kox:[br]Dopisany: 08 Luty 2008, 16:14 _________________________________________________Ale jak juz nalegasz :P

Oreeeee Oreeee Szabadabada Amore , Ooooooooo Amore :PPPPPPPPPPPPP

brzydkie to są A6 w sedanie :polew: :polew: :polew:

Taaaa i A4 jednoosiowe hehheehe

Opublikowano

brzydkie to są A6 w sedanie :polew: :polew: :polew:

:rant: :rant: :ranting1: :ranting1: :foch:

Opublikowano

Trzynascie, co Ty caly dzien sie tak foszysz?? Okres masz czy jak??

Opublikowano

mósiał wtroncic sfoje czynascie goszy :decayed:

Opublikowano

> Murzyn Pewnie już wiesz ale na wszelki wypadek: BIO jest już od ok. miesiąca w Krakowie. Szczegóły: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=19958.0 . Może stworzymy jakąś bazę danych ogólnopolską, wypowiedziałbyś się także o swoich doświadczeniach (chyba masz największe)

Opublikowano

On to ma doswiadczenie ale we frytach :polew: :polew:

Opublikowano

max Bio to wlasnie fryty królówko wredna

Rtocki -> no trza sie wymieniac doswiadczeniami

Opublikowano

max Bio to wlasnie fryty królówko wredna

Rtocki -> no trza sie wymieniac doswiadczeniami

Przecia ja wiem ale blizej temu do frytek niz do BIOOOOOOOOOOOOOOOO esteru :P:kox: :kox:

A tak na powaznie to jaka roznica miedzy tym czyms a normalnym ON , oczywiscie poza cena ??

Opublikowano
  • Autor

rtocki .... powitac kolege na spocikach krakowskich :hi: moze sie zjawisz na niedzielnym spociku ?

Opublikowano

Na jednym frytki sie przypalaja, na drogim sa zlociste :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Na jednym frytki sie przypalaja, na drogim sa zlociste :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Na jednym frytki sie przypalaja, na drogim sa zlociste :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :kox: :kox:

chyba to chcialem uslyszec heheeh

Opublikowano

cos w tym stylu. Rozmawialismy juz o BIO -> opcja szukaj. Nie chce mi sie gadac w kolko o tym samym.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.