Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pabluniu Gratki - jezdzij teraz z chlebusiem. Pamietaj

MAFIA JEZDZI WOLNO!!

Teraz napewno noga zejdzie z gazu, bo nie zamierzam znowu wydać 2,5 tys.

eeee tam nie rozdrabniaj się.... gaz w deche i jedziem :>

Jak bym słyszał głos Heńka z TOM Toma :polew:

:wink4: mam kolege co boji sie normalnie jezdzic i zawsze mi to powtarza jak jedzie ze mna :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wnioskuje , że bardzaiej jest pewny jak sie , że tak powiem zapitala na max-a :>[br]Dopisany: 09 Luty 2008, 00:44 _________________________________________________Widze , że cuber jeszcze nie spi... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

oj spamerzy 3 stronki tylko ? Coś sie nie wysililiscie....... hehhehe

Opublikowano

Cuber fajne masz foty w podpisie..... czemu nie wstawiasz mniejszych???

Opublikowano
  • Autor

Cuber fajne masz foty w podpisie..... czemu nie wstawiasz mniejszych???

a Ty dasz rade? Skoro k**wa pewna osoba coś sobie ubzdurała to wiesz......

masz teraz w podpisie 50 znaków t jak wstawisz tam link z fotosika??

Opublikowano

Cuber fajne masz foty w podpisie..... czemu nie wstawiasz mniejszych???

a Ty dasz rade? Skoro k**wa pewna osoba coś sobie ubzdurała to wiesz......

masz teraz w podpisie 50 znaków t jak wstawisz tam link z fotosika??

Miałem tylko fote z ostatniego spota, admin mi ja sam zmniejszył do odpowiedniego rozmiaru. I dostałem PW z informacją o zmniejszeniu foty.Tak to u mnie rozwiązano.[br]Dopisany: 09 Luty 2008, 00:53 _________________________________________________CHyba serwer jest tyci mały i oszczedności, tak mi sie wydaje. ludzi cały czas przybywa, a z nimi tematy, a także foto itd... takie moje przypuszczenia.

Opublikowano
Opublikowano

To powód???? Nie znam sie aż tak na tych sprawach??????

Opublikowano

to rozwiazanie

Opublikowano
  • Autor

Ja sie nie wypowiadam do jutra co do tego co co poniektórzy robią na forum!!! jakiś k**wa monopol na wklejanie fotek! człowiek chce zmniejszyć to sie nie da bo jakies blokady....

Opublikowano

to rozwiazanie

Ahjo, i z innej beczki zakupiłem dziś manetke tempomatu w następny tydzień rezanko, bo mnie prawa noga boli w trasie choć cały czas mam wyprostowaną :polew:

Opublikowano

Rozumiem blokady dla userów... ale blokady dla klubowiczów? w sumie płacą składki a chyba z tego idzie kasa na serwer...

Opublikowano

Ja sie nie wypowiadam do jutra co do tego co co poniektórzy robią na forum!!! jakiś k**wa monopol na wklejanie fotek! człowiek chce zmniejszyć to sie nie da bo jakies blokady....

Cuber , a w w jakim programie kompresowałeś obraz zanim go wstawiałeś na forum??????

Opublikowano

obrazy na serwerach zew nie dowalaja forum (fotosik.pl) ale tu niech sie wladza wypowie.... skad takie dziwactwa

Opublikowano

Rozumiem blokady dla userów... ale blokady dla klubowiczów? w sumie płacą składki a chyba z tego idzie kasa na serwer...

To już kij o to , cuber nie obraź się ale jeasteś Vipem i to dla mnie jest najdziwniejsze , że ty ,który promujesz spoty i to wszystko trzymiesz w ryzach, nakłaniasz , zapraszasz. A zdjęcie spotowe przedstawiające grupe regionu jest usunięte. Wkurzyłem się na to trochu.

Opublikowano
  • Autor

nie komentuje juz tego.... co po niekórym coś sie chyab poprzestawiało w głowach i swoje role zbyt powaznie traktują :gwizdanie:

a co do rezanka to Marcin tempomat to jest to na trasy.... ja zawsze przy 220 ustawiam tą prędkosc do pamieci :)

Rozumiem blokady dla userów... ale blokady dla klubowiczów? w sumie płacą składki a chyba z tego idzie kasa na serwer...

To już kij o to , cuber nie obraź się ale jeasteś Vipem i to dla mnie jest najdziwniejsze , że ty ,który promujesz spoty i to wszystko trzymiesz w ryzach, nakłaniasz , zapraszasz. A zdjęcie spotowe przedstawiające grupe regionu jest usunięte. Wkurzyłem się na to trochu.

było foto za duze i Ci co mają małe monitorki i kijowa rozdzielczosc mieli pół monitora z moimi popisami okej zgadzam sie ale jesli ktos chce zmniejszyć to si enei robi takich rzeczy jak co poniekótrzy.....

Opublikowano
a co do rezanka to Marcin tempomat to jest to na trasy.... ja zawsze przy 220 ustawiam tą prędkosc do pamieci

Dokładnie , bez tampomatu zawsze miałem na trasie wyprostowaną noge( czyt. ogień) :)

A w krótce będzie noga ściągnięta a prędkość utrzymywana.

Zapewne wiesz ,że często jestem w trasie.

było foto za duze i Ci co mają małe monitorki i kijowa rozdzielczosc mieli pół monitora z moimi popisami okej zgadzam sie ale jesli ktos chce zmniejszyć to si enei robi takich rzeczy jak co poniekótrzy.....

Zgadzam się, kilka osób ...... lepiej nie pisać.

Opublikowano

Gdzie się wszyscy podziali??

Opublikowano

ale żeście wymyślili z tym W :) H spokojnie wystarczy do normalnej jazdy

Sam jestes H

H wystarczaja tak jak seryjne (calkiem) klocki marnej firmy - czyli 2, 3 okrazenia sredniej petli na torze w kielcach

Kolega ma AJM'a a to juz jest Turbo Devil Inside :evil:

Hehehehe i to mowi ten co spala 3,25l/KM/10k km :) Tam to musi byc devil, ale na emeryturze :kox:

Normalnie H jest do 210 - srednio jezdzi czlowiek troszke wolniej, no chyba ze uzywa do poruszania sie tylko autostrad :) (ktorych i tak nie ma u nas) chyba po miescie 200 nie zasuwacie? No chyba, ze ktos ma za duzo kasy w portfelu i go fantazja czesto ponosi... :> Zreszta miedzy H i V nie ma znacznej roznicy w cenie wiec kwestia mniej sporna.

Wiec Dunlop czy Bridgestone? ja bym sie sklanial do Dunlopa, bo ma ponoc mniejsza scieralnosc...

Opublikowano

Yo :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.