Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A co tu tak cicho....Wszyscy spia czy jak :rolleyes: Pujdzie ktos za mnie na egzamin z matematyki za tydzien??? :naughty:

zależy z kim masz i z czego :P

ja też mam egzam ;/

Ty chodzi na agh czy pk ?;>

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cuberku przywieź mi jak możesz ten halogenek, thx.

Opublikowano
  • Autor

Cuberku przywieź mi jak możesz ten halogenek, thx.

zobacze............... :foch:

Opublikowano

Cała Wawa jechała na ferie..... w Skomielnej na ksrzyżowaniu to z kazdej strony był korek, od strony Rabki Krakowa Wadowic i swiatła co 5 sekund sie zmieniały kosmos....ah Ci drogowcy....

Właśnie pisałem wczoraj na świeżo jak przyjechałem do kraka. Masakra

A co tu tak cicho....Wszyscy spia czy jak :rolleyes: Pujdzie ktos za mnie na egzamin z matematyki za tydzien??? :naughty:

Trza się uczyć i kombinować, a nie tylko kombinować.

Opublikowano
  • Autor

dobra po wczorajszej trasie do zakopca jade fure umyć gdzies pod kran :kox:

Opublikowano

A co tu tak cicho....Wszyscy spia czy jak :rolleyes: Pujdzie ktos za mnie na egzamin z matematyki za tydzien??? :naughty:

zależy z kim masz i z czego :P

ja też mam egzam ;/

Ty chodzi na agh czy pk ?;>

WSZiB

Cała Wawa jechała na ferie..... w Skomielnej na ksrzyżowaniu to z kazdej strony był korek, od strony Rabki Krakowa Wadowic i swiatła co 5 sekund sie zmieniały kosmos....ah Ci drogowcy....

Właśnie pisałem wczoraj na świeżo jak przyjechałem do kraka. Masakra

A co tu tak cicho....Wszyscy spia czy jak :rolleyes: Pujdzie ktos za mnie na egzamin z matematyki za tydzien??? :naughty:

Trza się uczyć i kombinować, a nie tylko kombinować.

Ucze sie ale wole kombinowac bez nauki jak sie da :polew:
Opublikowano

Tukan myślałem , że na KSW jesteś??

Ucze sie ale wole kombinowac bez nauki jak sie da

Coś o ty wiem :polew:

Opublikowano

Tukan myślałem , że na KSW jesteś??

Ucze sie ale wole kombinowac bez nauki jak sie da

Coś o ty wiem :polew:

KSW :polew: Za duzo zajec maja to nie dla mnie....WSZiB jest :th: malo zajec,fajne laski,poza tym ja studiuje tam a nie ucze sie :polew: zarcik ucze sie :decayed:
Opublikowano

No studiuje :naughty: ale robie sciagi czasem i nazwalem to nauka :polew: :polew:

Opublikowano

Aleście poświrowali spamerzy, jakies klony, bojowe kurczaki, ale tak to jest jak w sobotę się w domu siedzi zamiast się bawić i relaksować na łonie przyrody :gwizdanie:

wielki przyrodnik się odezwał :polew: :polew: normalnie Tony Halik LOL

Lepiej niż Tony, dużo lepiej ..... :gwizdanie:

Cuberku przywieź mi jak możesz ten halogenek, thx.

zobacze............... :foch:

a czemusz to Vip się foc**je, za piątek jescze ??
Opublikowano

A jest ktos na wydziale mechanicznym PK tutaj? :przebiegly:

ktoś z chrzanowa podjeżdża B5 1.8T quattro ;>

Opublikowano

A jest ktos na wydziale mechanicznym PK tutaj? :przebiegly:

ktoś z chrzanowa podjeżdża B5 1.8T quattro ;>

A ma takie fajne zielone szybki???
Opublikowano

fajne laski,

Pamiętaj że wiem czym jeździsz, żeby Ci nie wpadło do głowy gdzieś tam koło mojej się kręcić :decayed::tongue4::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ona ma dziś egzamin z matmy.

Opublikowano

fajne laski,

Pamiętaj że wiem czym jeździsz, żeby Ci nie wpadło do głowy gdzieś tam koło mojej się kręcić :decayed::tongue4::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ona ma dziś egzamin z matmy.

A ona tam gdzie ja :decayed: Bo szalony kurczak tez tam gdzie ja wiec uwazaj uwazaj :naughty::polew:
Opublikowano

A ona tam gdzie ja :decayed: Bo szalony kurczak tez tam gdzie ja wiec uwazaj uwazaj :naughty::polew:

Kto to jest kurczak??

No tak ona też na WSZiB-ie.

Opublikowano

Bo szalony kurczak tez tam gdzie ja wiec uwazaj uwazaj :naughty::polew:

nooo ja już bym się zaczął bać, my z Murzynem to się od wczoraj Kurczaka boimy :gwizdanie:

niepotrzebnie, pamiętaj jak kończą wszystkie kurczaki, a jakbyś zapomniał to przypomnisz sobie dziś wieczorem w KFC :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

No nie zmartwychwstanie,bo ktos pozre kosci,a kurczak sie odradza z kosci :polew: :polew:

Opublikowano

No nie zmartwychwstanie,bo ktos pozre kosci,a kurczak sie odradza z kosci :polew: :polew:

Tukan bedziesz na spocie?

Opublikowano

No nie zmartwychwstanie,bo ktos pozre kosci,a kurczak sie odradza z kosci :polew: :polew:

a jak zmartwychwstanie, to nadamy mu nick "chrystus" i będziemy mieć nowego klubowicza :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Ale się wam pierd.li po główce... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.