Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cuber ja bym tego tak nie zostawił... :decayed:

będzie temat w Wiśle do przerobienia :polew:

Murzyn już ma nawet ekipę specjalną do tego celu :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Murzyn już ma nawet ekipę specjalną do tego celu :gwizdanie

silną psychicznie i fizycznie :evil2:

Opublikowano

Murzyn już ma nawet ekipę specjalną do tego celu :gwizdanie

silną psychicznie i fizycznie :evil2:

ekipę z KRK i wszystko w temacie :gwizdanie:
Opublikowano

Cuber ja bym tego tak nie zostawił... :decayed:

będzie temat w Wiśle do przerobienia :polew:

Murzyn już ma nawet ekipę specjalną do tego celu :gwizdanie:

:evil: :evil: :evil:

w XXI w sie na poczatku rozmawia :decayed:

Opublikowano

a gdzie nasz KRÓLEWICZ ? :przebiegly::mysli:

Opublikowano
  • Autor

a gdzie nasz KRÓLEWICZ ? :przebiegly::mysli:

przeciez pisał ostatnio ze nie jest z Nami w naszym Teamie........ :shocked:

:foch:

Opublikowano

a gdzie nasz KRÓLEWICZ ? :przebiegly::mysli:

przeciez pisał ostatnio ze nie jest z Nami w naszym Teamie........ :shocked:

POWAŻNIE CZY SOBIE JAJA ROBISZ? :mysli: :mysli: :shocked:

Opublikowano

a gdzie nasz KRÓLEWICZ ? :przebiegly::mysli:

przeciez pisał ostatnio ze nie jest z Nami w naszym Teamie........ :shocked:

:foch:

pisał, że nie musi być :naughty:

Opublikowano
  • Autor

dobra bede później bo BMW sie czepia..... :gwizdanie:

Opublikowano

http://www.youtube.com/watch?v=8jrOm1yPTY8


macie na rozluznienie :polew:[br]Dopisany: 10 Luty 2008, 22:21 _________________________________________________To Max nie byl na spocie?
Opublikowano

no to który się jakoś szybko żeni :kox::przebiegly:

Opublikowano

no to który się jakoś szybko żeni :kox::przebiegly:

co, większa impreza Ci się marzy :naughty:

Opublikowano

Pistacja z obstawą :naughty:

c55e63b4546f5b54.jpg

Opublikowano

zmobilizowales mnie wlasnie do malowania :afro:

Opublikowano

no to który się jakoś szybko żeni :kox::przebiegly:

co, większa impreza Ci się marzy :naughty:

nooooooo pohulołbym :decayed: :decayed: :kox::naughty::tongue4::polew:

Opublikowano

zmobilizowales mnie wlasnie do malowania :afro:

nie da się ukryć, dziwnie wygląda, takie dwukolorowe :kwasny:

Opublikowano

no to który się jakoś szybko żeni :kox::przebiegly:

co, większa impreza Ci się marzy :naughty:

to może ty Trzeniu daj dobry przykład i się pobawimy u ciebie na weselichu :gwizdanie:

nooooooo pohulołbym :decayed: :decayed: :kox::naughty::tongue4::polew:

To może ty Trzeniu daj dobry przykład i pobawimy się u Ciebie na weselichu :gwizdanie:
Opublikowano

no to który się jakoś szybko żeni :kox::przebiegly:

co, większa impreza Ci się marzy :naughty:

to może ty Trzeniu daj dobry przykład i się pobawimy u ciebie na weselichu :gwizdanie:

nooooooo pohulołbym :decayed: :decayed: :kox::naughty::tongue4::polew:

To może ty Trzeniu daj dobry przykład i pobawimy się u Ciebie na weselichu :gwizdanie:

pohulomy :D

Opublikowano

no to który się jakoś szybko żeni :kox::przebiegly:

co, większa impreza Ci się marzy :naughty:

to może ty Trzeniu daj dobry przykład i się pobawimy u ciebie na weselichu :gwizdanie:

nooooooo pohulołbym :decayed: :decayed: :kox::naughty::tongue4::polew:

To może ty Trzeniu daj dobry przykład i pobawimy się u Ciebie na weselichu :gwizdanie:

pohulomy :D

:przebiegly::bag:

Opublikowano

hyhyhy - zencie sie zencie... czego macie miec lepiej niz ja :polew: ...tylko kto na spoty wtedy bedzie jezdzil :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.