Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No nie zmartwychwstanie,bo ktos pozre kosci,a kurczak sie odradza z kosci :polew: :polew:

Tukan bedziesz na spocie?

Mam grypke ostateczne stadium,za tydzien bede :th:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

fajne laski,

Pamiętaj że wiem czym jeździsz, żeby Ci nie wpadło do głowy gdzieś tam koło mojej się kręcić :decayed::tongue4::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ona ma dziś egzamin z matmy.

A ona tam gdzie ja :decayed: Bo szalony kurczak tez tam gdzie ja wiec uwazaj uwazaj :naughty::polew:

ja tam nie jezdze na dziewczymy, tylko sie uczyc :tongue4: :gwizdanie: :kox:

mnie też dzisiaj nie bedzie

bawcie sie dobrze chłopaki :decayed:

Opublikowano

fajne laski,

Pamiętaj że wiem czym jeździsz, żeby Ci nie wpadło do głowy gdzieś tam koło mojej się kręcić :decayed::tongue4::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ona ma dziś egzamin z matmy.

A ona tam gdzie ja :decayed: Bo szalony kurczak tez tam gdzie ja wiec uwazaj uwazaj :naughty::polew:

ja tam nie jezdze na dziewczymy, tylko sie uczyc :tongue4: :gwizdanie: :kox:

A łyzka na to,nie mozliwe :kox:
Opublikowano

Aaaaaaaa ten kurczak :tongue4:, ale sokół to nie bardzo kurczak, co wyście z biologii mieli....??

Opublikowano

Aaaaaaaa ten kurczak :tongue4:, ale sokół to nie bardzo kurczak, co wyście z biologii mieli....??

Zalezy kto pyta :polew: Mega tylko nie mow ze nie wiedziales ze Sokół jest kurczakiem....Ty to chyba nie miales biologii :polew: :polew:
Opublikowano

Mega tylko nie mow ze nie wiedziales ze Sokół jest kurczakiem....Ty to chyba nie miales biologii :polew: :polew:

Fajnie macie w tej Suchej.....

Opublikowano

Mega tylko nie mow ze nie wiedziales ze Sokół jest kurczakiem....Ty to chyba nie miales biologii :polew: :polew:

Fajnie macie w tej Suchej.....

Ja nie mieszkam w Suchej tylko ahh zmienie to..... :decayed:
Opublikowano

To co masz w avatarze to też jest kurczak co.... ?? :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: :polew:

No to w Juszczynie....

Opublikowano

To co masz w avatarze to też jest kurczak co.... ?? :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: :polew:

Tukan,Mega cos z toba nie tak :decayed::tongue4::polew: :polew: Nie ma takich w Myslenicach??
Opublikowano

Kurczaków??Nieee....

Ale są takie http://www.uib.no/People/pfviv/Morro/Ideal_Woman.jpg

O f*ck zmutowaly to cos dla Orga,moze ma takiego w kolekcji :polew:
Opublikowano

Może to on wrzucił to zdjęcie, kto wie!!

Opublikowano

Dzieki Pany za spocika :decayed: sorki ze dzis tak na chwile, ale pracka czeka :cool:

Opublikowano

Nasz Sokół to Kurczak i koniec kropka!! bo będzie :bicz:

Ale gazetę i nożyczki masz???????????? :evil:

Opublikowano

śmiechu co nie miara i trochę demolki... :) ja również dziękuję Wam Pany, było miło jak na pierwszy raz :)

Opublikowano
Pany.

Paniska normalnie :polew:

Opublikowano

zaluje, ale kurna terminy mi sie wla na glowe. W sumie wyszlo tak ze moglem zostac dluzej... ehh nadrobimy w weekend :evil:

Opublikowano

śmiechu co nie miara i trochę demolki... :)

to akurat standard :polew:

Opublikowano

zaluje, ale kurna terminy mi sie wla na glowe. W sumie wyszlo tak ze moglem zostac dluzej... ehh nadrobimy w weekend :evil:

żeby się znowu nie okazało że robotę na week zabierzesz :gwizdanie:

takiej opcji nie ma - juz zapisalem w kalendarzu "niedostepny"

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.