Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

hyhyhy - zencie sie zencie... czego macie miec lepiej niz ja :polew: ...tylko kto na spoty wtedy bedzie jezdzil :polew:

nie przesadzaj Murzyn , nie przesadzaj...

Max też ma żonę i jest szczęsliwy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Zaufajcie doświadczonemu:

Żonę należy trzymać krótko!

.... no góra 3-4 lata

nie ma co tekst niezły :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest ktos na wydziale mechanicznym PK tutaj? :przebiegly:

ktoś z chrzanowa podjeżdża B5 1.8T quattro ;>

ja jestem na mechanicznym :naughty: nie zauważyłem nikogo z Chrzanowa :gwizdanie: moze ten ktoś nie lubi integracji :tongue4:

Bo to ktoś z zaocznych jest ;>

Bo Ty pewnie z dziennych ;>

Bardzo ładna furka, gratowa 1.8Tq poliftowa(chyba nawet po 2 lifcie) normalnie miodna ;]

W sobote mam matme u takiego czupiradła.. :decayed:

JEstem niesamowicie zadowolony z tego że kamyk chyba jakiś uderzył w lampe i zrobił malutkie wybicie w niej i już lampka paruje i wogóle.. normalnie boki zrywać tym bardziej że zaraz po kupnie była zmieniana :thumbdown::wallbash:

W B5 w valeo można zmienić sam klosz czy lepiej zmienić całą lampe a może już komplet poliftowy? :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hińcio Ja zmieniałem niedawno samo szkło, wprawdzie mam Boscha ale wg Etki do Valeo też jest. Mój kosztował 52 zł (nie ORI, tylko Magneti-Marelli) zmiana ok 30 min, bezproblemowo mimo pozostawienia starej uszczelki nie parują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hincio - polecam wynegocjowac cene klosza z Kezore. Moze Ci sprzeda jak ladnie poprosisz ;)[br]Dopisany: 10 Luty 2008, 23:27 _________________________________________________Hincio masz soczewki czy stare?? Ja pisalem o soczewkach valeo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo ten klosz zmienić w domowych warunkach czy trzeba to okmuś dac ?

I wogóle możliwe że kamyk robił lampe? znacyz odprysk na wylot zrobił.. ?

Ile ofert lol :P

Chodzi o lampe lewą (siedząc za kierownica)

Mam a raczej starzy mają przedliftowe lampy, jedna jest valeo a druga bosha tylko nie wiem ktora jest która ;>

Matme mam z korońskim :E

Wieczorówke już wycofali chyba ;>

http://moto.allegro.pl/item306988365_audi_a4_a_4_klosz_szklo_szyba_reflektor_jakosc_.html

takie cuś jak zapodam bedzie dobre chyba ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeniu jakie tam nudy :)

rtocki Ty dziś byłes na spocie i mówiłes o Cobrze tak ? Bo kurcze nicka nie pamietam..... :wallbash:

Jelsli tak to wrzuc jakies foty :)

Murzyniasty teledysk daje rade :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matme mam z korońskim :E

Wieczorówke już wycofali chyba ;>

nie znam gościa... po mnie (4 rok) idzie jeszcze jeden... jak będziesz potrzebował jakieś notatki sprawka to pisz... coś mi tam pozostawało...

Dobrze wiedzieć :naughty:

Kumpel jest własnie na ostatnim 'szczśliwym' roku wieczorowych, podobno przynajmniej on to ma bardzo miłe zajęcia i zaliczenia ;]]

No to kiedyś coś pohandlujemy :naughty:

Ale narazie do soboty daleko :drunk::evil2:

@Murzyn, nienarzekam na gościa, tylko w połączeniu z Michalcem(chwała facetowi za twardość ducha=ma stwardenienie rozsiane chyba) to potrafią dać kosmiczne zadania, a jak nie bedą kosmiczne to oceniają tak że 4 os z 70 zdają..

Ale przed egzaminem mi ulżył mówiąc "macie nieskończenie wiele możliwosci poprawy, wiece ile to nieskończoność? no własnie, ja też nie :evil: "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przed egzaminem mi ulżył mówiąc "macie nieskończenie wiele możliwosci poprawy, wiece ile to nieskończoność? no własnie, ja też nie :evil: "

ja wiem co to jest nieskończoność :naughty:... to czas który kończy się 31 maja :gwizdanie:

Ale na moim pierwszym semestrze to chyba wczesniej :decayed:

Osobiście to jestem porażony informatyzacjąpolibudy, nic nikt nie wiem i wszystkiego sie cżłowiek dowiaduje 5 minut przed ;/

A jutro usze jechać po indeks bo mi zajomał pan Tabor i ni huhu nie wiem gdzie go zostawił i nawet kontaktu nie ma do człowieka..

Adi, czy pod mechanicznym na parking w tygodniu trzeba mieć ticket? bo nas w weekendy wyrzucają jak nie masz bileciku i potem dzwonią na policje jak zaparkujesz przy drodze i spisują, ja mam, ale kumple w tygodniu był i mówił że bramy otwarte i strażników ni huhu..

Czyży zdzierstwo z zaocznych ?:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...