Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hyhyhy - zencie sie zencie... czego macie miec lepiej niz ja :polew: ...tylko kto na spoty wtedy bedzie jezdzil :polew:

nie przesadzaj Murzyn , nie przesadzaj...

Max też ma żonę i jest szczęsliwy :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hyhyhy - zencie sie zencie... czego macie miec lepiej niz ja :polew: ...tylko kto na spoty wtedy bedzie jezdzil :polew:

klony :polew: :polew:
Opublikowano

na spoty będą jeździć z żonami, a jak kobiety się dogadają, to same będą się dopytywać, kiedy następny spot :kox:

Opublikowano

Rob ma wyjatkową i wyluzowana zone, to i ma nierzeczywisty tryb myslenia

Opublikowano

Rob ma wyjatkową i wyluzowana zone, to i ma nierzeczywisty tryb myslenia

oj, nie tylko ja :gwizdanie: nie zapominaj o ekipie z opola :cool:

Opublikowano
:decayed: no fakt - Clony, Sfinks i NyPal - farciarze kurka :polew:
Opublikowano

Zaufajcie doświadczonemu:

Żonę należy trzymać krótko!

.... no góra 3-4 lata

Opublikowano

:decayed: no fakt - Clony, Sfinks i NyPal - farciarze kurka :polew:

jeszcze Adi, Spedyt ... :kox:

Opublikowano

Zaufajcie doświadczonemu:

Żonę należy trzymać krótko!

.... no góra 3-4 lata

nie ma co tekst niezły :naughty::kox:

Opublikowano

A jest ktos na wydziale mechanicznym PK tutaj? :przebiegly:

ktoś z chrzanowa podjeżdża B5 1.8T quattro ;>

ja jestem na mechanicznym :naughty: nie zauważyłem nikogo z Chrzanowa :gwizdanie: moze ten ktoś nie lubi integracji :tongue4:

Bo to ktoś z zaocznych jest ;>

Bo Ty pewnie z dziennych ;>

Bardzo ładna furka, gratowa 1.8Tq poliftowa(chyba nawet po 2 lifcie) normalnie miodna ;]

W sobote mam matme u takiego czupiradła.. :decayed:

JEstem niesamowicie zadowolony z tego że kamyk chyba jakiś uderzył w lampe i zrobił malutkie wybicie w niej i już lampka paruje i wogóle.. normalnie boki zrywać tym bardziej że zaraz po kupnie była zmieniana :thumbdown::wallbash:

W B5 w valeo można zmienić sam klosz czy lepiej zmienić całą lampe a może już komplet poliftowy? :thumbup:

Opublikowano

> Hińcio Ja zmieniałem niedawno samo szkło, wprawdzie mam Boscha ale wg Etki do Valeo też jest. Mój kosztował 52 zł (nie ORI, tylko Magneti-Marelli) zmiana ok 30 min, bezproblemowo mimo pozostawienia starej uszczelki nie parują

Opublikowano

hincio - polecam wynegocjowac cene klosza z Kezore. Moze Ci sprzeda jak ladnie poprosisz ;)[br]Dopisany: 10 Luty 2008, 23:27 _________________________________________________Hincio masz soczewki czy stare?? Ja pisalem o soczewkach valeo

Opublikowano

Łatwo ten klosz zmienić w domowych warunkach czy trzeba to okmuś dac ?

I wogóle możliwe że kamyk robił lampe? znacyz odprysk na wylot zrobił.. ?

Ile ofert lol :P

Chodzi o lampe lewą (siedząc za kierownica)

Mam a raczej starzy mają przedliftowe lampy, jedna jest valeo a druga bosha tylko nie wiem ktora jest która ;>

Matme mam z korońskim :E

Wieczorówke już wycofali chyba ;>

http://moto.allegro.pl/item306988365_audi_a4_a_4_klosz_szklo_szyba_reflektor_jakosc_.html

takie cuś jak zapodam bedzie dobre chyba ;>

Opublikowano

Panowie.... ale nudy :mysli::no: :no:

Opublikowano

Matme mam z korońskim :E

lepiej nie mogles trafic - tez z nim mialem. Wyrabisty gosc, z równie wyczesana fryzura

Panowie.... ale nudy :mysli::no: :no:

BMW nie ma??

Opublikowano
  • Autor

Trzeniu jakie tam nudy :)

rtocki Ty dziś byłes na spocie i mówiłes o Cobrze tak ? Bo kurcze nicka nie pamietam..... :wallbash:

Jelsli tak to wrzuc jakies foty :)

Murzyniasty teledysk daje rade :polew:

Opublikowano

Matme mam z korońskim :E

Wieczorówke już wycofali chyba ;>

nie znam gościa... po mnie (4 rok) idzie jeszcze jeden... jak będziesz potrzebował jakieś notatki sprawka to pisz... coś mi tam pozostawało...

Dobrze wiedzieć :naughty:

Kumpel jest własnie na ostatnim 'szczśliwym' roku wieczorowych, podobno przynajmniej on to ma bardzo miłe zajęcia i zaliczenia ;]]

No to kiedyś coś pohandlujemy :naughty:

Ale narazie do soboty daleko :drunk::evil2:

@Murzyn, nienarzekam na gościa, tylko w połączeniu z Michalcem(chwała facetowi za twardość ducha=ma stwardenienie rozsiane chyba) to potrafią dać kosmiczne zadania, a jak nie bedą kosmiczne to oceniają tak że 4 os z 70 zdają..

Ale przed egzaminem mi ulżył mówiąc "macie nieskończenie wiele możliwosci poprawy, wiece ile to nieskończoność? no własnie, ja też nie :evil: "

Opublikowano

Ale przed egzaminem mi ulżył mówiąc "macie nieskończenie wiele możliwosci poprawy, wiece ile to nieskończoność? no własnie, ja też nie :evil: "

ja wiem co to jest nieskończoność :naughty:... to czas który kończy się 31 maja :gwizdanie:

Ale na moim pierwszym semestrze to chyba wczesniej :decayed:

Osobiście to jestem porażony informatyzacjąpolibudy, nic nikt nie wiem i wszystkiego sie cżłowiek dowiaduje 5 minut przed ;/

A jutro usze jechać po indeks bo mi zajomał pan Tabor i ni huhu nie wiem gdzie go zostawił i nawet kontaktu nie ma do człowieka..

Adi, czy pod mechanicznym na parking w tygodniu trzeba mieć ticket? bo nas w weekendy wyrzucają jak nie masz bileciku i potem dzwonią na policje jak zaparkujesz przy drodze i spisują, ja mam, ale kumple w tygodniu był i mówił że bramy otwarte i strażników ni huhu..

Czyży zdzierstwo z zaocznych ?:>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.