Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trzeniu mysl :mysli:

W tym tyg mam troche pracy w KR, to chetnie bym z Wami pogral :rolleyes:

To fajną masz prace w takim razie :)

przeca po, a nie w trakcie :gwizdanie:

Trzeniu - wczoraj to wrzucilem do strefy smiechu + ori wersje. Tez jest wypasiona :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a to soooooory , nie widziałem :wink4:

Opublikowano

Dobry wszystkim...myslecie z pilka myslcie,jak cos bedzie to sie zjawie [br]Dopisany: Luty 11, 2008, 12:29:41 _________________________________________________ A co tu tak cicho,kompy wam ukradli czy jak :polew:

Opublikowano
:mysli: bedzie??
Opublikowano

lux :th:

Opublikowano

to od dzis wszyscy w KR jak aniolki?? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

No mnie tez sie podoba :th:[br]Dopisany: 12 Luty 2008, 01:03 _________________________________________________

to od dzis wszyscy w KR jak aniolki?? :gwizdanie:

tylko do czasu.... :gwizdanie:

Opublikowano

koniec szydery ;)

Opublikowano

na bank :polew:

Opublikowano
  • Autor

Kto sie jeszcze wybiera do KCH na spota ?? Pabklo Sokol co z Wami sie dzieje ?

Opublikowano

Waaaazuuuuuuppppppppppp :naughty:

Żałujcie że nie było was na spocie w tawernie, buahahahahahahaha, nic wiecej nie jestem w stanie napisać jutro cos skrobnę, dodam tylko tylko że dzisiejszego spota sponsorowały cyferki 3 i 7 :polew: :polew: :polew:

adi jutro repat :naughty:

Opublikowano

Witam. Wstawać do pracy :>

Opublikowano
  • Autor

Waaaazuuuuuuppppppppppp :naughty:

Żałujcie że nie było was na spocie w tawernie, buahahahahahahaha, nic wiecej nie jestem w stanie napisać jutro cos skrobnę, dodam tylko tylko że dzisiejszego spota sponsorowały cyferki 3 i 7 :polew: :polew: :polew:

adi jutro repat :naughty:

Ogr no to graty za imprezke :th:

Opublikowano

Witam, witam, nie miałem netu jeden dzień i już byłem w strachu co tu zastanę a tu szok, pół strony. OPUSZCZACIE SIĘ!! :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Witam, witam, nie miałem netu jeden dzień i już byłem w strachu co tu zastanę a tu szok, pół strony. OPUSZCZACIE SIĘ!! :decayed: :decayed:

heheh nie tak dokońca no ale..... :evil:

Opublikowano

A powiedzcie mi taką rzecz bo wczoraj gadałem ze znajomym elektrykiem samochodowym i zeszliśmy na temat HIDów, i on mówi że testował już kilka modeli i te tanie robią zakłucenia na CB radio, podobno te które mają większą puszkę przetwornicy dają zmiany. Zaobserwował ktoś coś takiego??

Opublikowano

Waaaazuuuuuuppppppppppp :naughty:

Żałujcie że nie było was na spocie w tawernie, buahahahahahahaha, nic wiecej nie jestem w stanie napisać jutro cos skrobnę, dodam tylko tylko że dzisiejszego spota sponsorowały cyferki 3 i 7 :polew: :polew: :polew:

adi jutro repat :naughty:

jak nie zdechnę do wieczora to czemu nie, narazie mam KurewskąAbrakadabręCzachy.....

No to żeby Ci nie przyszło do głowy oddawać mocz lub krew, bo będą musieli przykleić do pojemnika banderolę z akcyzą

Opublikowano

wpierw musiałbym się gdzieś doczołgać do laboratorium a na to się narazie nie zanosi :polew:

Bilard - niebezpieczna gra. Człowiek się nawala będąc święcie przekonanym, że uprawia sport!

Opublikowano

Sokol co z piłką? masz jakieś newsy? :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Sokol co z piłką? masz jakieś newsy? :rolleyes:

w sumie na hutniku by mozna pograc pod balonem .....

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.