Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a może by tak jakaś zwykła sala gimnastyczna w jakiejś szkole

[br]Dopisany: 12 Luty 2008, 18:11 _________________________________________________

to robimy zrzute i budujemy własnego balona :naughty:

chociaż ta opcja brzmi ciekawiej :)

Jesli chodzi o hale w szkole to mogę sie zapytać była by na Dywizjonu 303 lub u mnie na 2 Pułku Lotniczego.

Nie wiem za bardzo jakiego kalibru są to sale, ale przydałaby się coś większego, żeby było gdzie pobiegać.

Wiem że duża sala jest w elektryku na szkolnym, w htsie na złotej jesieni no i jeszcze przecież mamy awf.

A bronowianka ? Wiecie coś na ten temat ?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no Panowie więcej życia do cholery...

póki co to tylko ja , sokol , jarko , cuber i adi obdzwaniamy i szukamy jakiejś sali a co z resztą?

ludzie troszkę inwencji...

przecież mieszkacie w pobliżu jakichś szkół , klubów sportowych.. tak trudno wykonać tel w najbliższe miejsce?

numery telefonów znajdziecie w necie...

Opublikowano

no o tej porze to trochę ciężko gdziekolwiek dzwonić :wink4:

Opublikowano

no o tej porze to trochę ciężko gdziekolwiek dzwonić :wink4:

o jakiej porze? przecież nie napisałem żeby teraz dzwonili...

Opublikowano

no o tej porze to trochę ciężko gdziekolwiek dzwonić :wink4:

o jakiej porze? przecież nie napisałem żeby teraz dzwonili...

i może właśnie dlatego są tacy niemrawi...

Zobaczymy jutro, teraz to sobie możemy tylko pogdybać co i na jakiej sali.

Pomysły jakieś tam przecież są.

Opublikowano

W tygodniu podbije na hale do szkoły u mnie na osiedlu i sie zapytam jakie koszta i terminy, halka moze nie taka duza jak w zielonkach ale spokojnie można pograć.

Jest jeszcze hala na dywizjonu 303 zaraz za pasem tam tez chłopaki grają i jest tam większa hala takze dowiem sie i dam znać.

Opublikowano

Spróbuje jutro zadzwonic do ZS w Bibicach, maja chyba dosc dużą hale, tylko czy ją wynajmują?

new13.jpg

Opublikowano

pablo :th:

marek teraz wszyscy wynajmują :th:

Opublikowano

pablo :th:

marek teraz wszyscy wynajmują :th:

no to oby mieli jakiś sensowny termin na wynajem :)

Opublikowano

marek pamiętaj:

pon, wto,czw od 19:30:23 :wink4:

Opublikowano

pablo :th:

marek teraz wszyscy wynajmują :th:

no to oby mieli jakiś sensowny termin na wynajem :)

no ta hala całkiem fajna, chyba jakoś nie dawno ją wybudowali.

Opublikowano

hala to ostateczność, a póki co to nie ma nic....

Opublikowano

jarko a Ty gdzie grywasz?

Opublikowano

na oświecenia, albo czasami w htsie

Opublikowano

spoko skoro hala w ostateczności też moze być to jutro jeszcze zorientuje się na Piastowskiej...

a może w między czasie coś z trawką się zwolni :naughty:

Opublikowano

spoko skoro hala w ostateczności też moze być to jutro jeszcze zorientuje się na Piastowskiej...

a może w między czasie coś z trawką się zwolni :naughty:

Pozyjemy zobaczymy :)

Opublikowano

samo życie , poprostu peszek

Opublikowano

O rzesz w morde swistaka, MASAKRA

[br]Dopisany: 12 Luty 2008, 22:54 _________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=h8GRi4Ne8Bk&NR=1

Do takich wypadków tak własnie dochodzi :wallbash:

Opublikowano

było :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.