Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam wszystkich :naughty:

Alleluja, Alleluja, Alleluja, Alle- luja!!!

He's a live!!!!!!

Opublikowano
:hi: wszyscy, tylko błagam, nie krzyczcie tak... :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Witam wszystkich :naughty:

Alleluja, Alleluja, Alleluja, Alle- luja!!!

He's a live!!!!!!

Hehe ze tak powiem , almost alive :P Oj sie dzialo :drunk: :drunk:

Opublikowano

ale bym zagrał w piłkę :gwizdanie:

Opublikowano

ale bym zagrał w piłkę :gwizdanie:

Ni ty jeden,ja chetnie ale w przyszlym tyg..w tym nie bede mial czasu :no:
Opublikowano

Witam,

jak już temat piłki zagościł to ja chętny, jakby co :)

tylko nie wiem już w sumie czy chcecie na Hutniku, mam coś tam o to pytać ?

Opublikowano

tak , zapytaj jeśli możesz :th:

terminy:

pon , wto ,czw

godziny od 19:00 - 23:00

dzięki

Opublikowano
  • Autor

Witam,

jak już temat piłki zagościł to ja chętny, jakby co :)

tylko nie wiem już w sumie czy chcecie na Hutniku, mam coś tam o to pytać ?

popytaj smiało :D z braku laku to i Hutnik moze byc :D

Opublikowano

Przegapiliście pytanie o HIDy czy nikt nic nie wie??????????????????????

Opublikowano

mega - trza testowac. Jak brzeczy po podpieciu zasilania jak nie to nie. Nie zalezy to od ceny zestawu :P

Opublikowano

Oki, zaraz się zorientuję i dam znać co i jak

Opublikowano

mega - trza testowac. Jak brzeczy po podpieciu zasilania jak nie to nie. Nie zalezy to od ceny zestawu :P

No Murznku dlatego pytam w końcu ktoś tam już brał, więc jeśli już ktoś to sprawdzał to po co mam kupowac jak trzeszczy??

Po to żeby stwierdzić to samo co on??

Opublikowano

mega - trza testowac. Jak brzeczy po podpieciu zasilania jak nie to nie. Nie zalezy to od ceny zestawu :P

No Murznku dlatego pytam w końcu ktoś tam już brał, więc jeśli już ktoś to sprawdzał to po co mam kupowac jak trzeszczy??

Po to żeby stwierdzić to samo co on??

te co Ci ja mam załatwic podobno nie trzeszczą, choc ja tego nie sprawdzałem bo nie mam cb :)

Opublikowano

Heh, więc tak. We wtorek najwcześniej to o 00.30, a czwartek o 23.00 - tyle że ja w ten dzień nie mogę bo już gdzie indziej gram. A tak w ogóle to najlepsza godzina jest w sobotę bo o 22.00 :>

cennik: 1h 128,40 1,5h 192,60[br]Dopisany: 12 Luty 2008, 13:50 _________________________________________________Ewentualnie w piątek 20.00, 21.00 w hali na Wandzie. Koszt to 100zł za 1h bez szatni. W inne dni nie ma nic wolnego.

Opublikowano
  • Autor

hm..... no to kiszka generalnie nie ma nic wolnego..... :wallbash: Piatek moze i jeszcze by wchodził w grę no ale godzina akurat taka co trzeba na impreze sie zbierac :gwizdanie:

Opublikowano

chyba trzeba będzie zostać przy tych zielonkach...

Kamil możesz wybadać sytuację?

ja zostawiłem w Skotnikach numer do sibie jak się coś zwolni to będzie dzwonił

Opublikowano
  • Autor

dzowniłem na Wielicką na obiekty CRACOVII :gwizdanie:

Sroda godzina 17 do 18-30 jest wolne.....pod balonem oczywiscie

duze boisko podzielone na 1/3 kosztuje 90 zł netto za 45 minut no tyle ze tam nie ma balonu a jest tylko niebo nad nami heheheh

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.