Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zaluje, ale kurna terminy mi sie wla na glowe. W sumie wyszlo tak ze moglem zostac dluzej... ehh nadrobimy w weekend :evil:

żeby się znowu nie okazało że robotę na week zabierzesz :gwizdanie:

wtedy mu pomożemy :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zaluje, ale kurna terminy mi sie wla na glowe. W sumie wyszlo tak ze moglem zostac dluzej... ehh nadrobimy w weekend :evil:

żeby się znowu nie okazało że robotę na week zabierzesz :gwizdanie:

wtedy mu pomożemy :decayed:

I bedzie wielka kicha :polew:
Opublikowano

zaluje, ale kurna terminy mi sie wla na glowe. W sumie wyszlo tak ze moglem zostac dluzej... ehh nadrobimy w weekend :evil:

żeby się znowu nie okazało że robotę na week zabierzesz :gwizdanie:

wtedy mu pomożemy :decayed:

:notworthy: ale fajowsko :decayed:

Opublikowano

śmiechu co nie miara i trochę demolki... :)

to akurat standard :polew:

Czyli co ? Mam rozumieć że galerii dni są policzone ?

Opublikowano

Dzięki wszystkim obecnym za spocika a nie obecnym :bicz:

Opublikowano

śmiechu co nie miara i trochę demolki... :)

to akurat standard :polew:

Czyli co ? Mam rozumieć że galerii dni są policzone ?

Oj sa sa ostatnio jak sie zwiedzieli ze ma byc spot,to wymyslilie ze bombe ktos podłozyl :polew: :polew:
Opublikowano

Oj sa sa ostatnio jak sie zwiedzieli ze ma byc spot,to wymyslilie ze bombe ktos podłozyl :polew: :polew:

lepsze to, niż wy :kox:

Opublikowano

śmiechu co nie miara i trochę demolki... :)

to akurat standard :polew:

ale nie zawsze gramy w piłkę strącając metalowe dekoracje galerii z drugiego piętra, a wszystko dlatego że pasiak nie umie bronić :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

śmiechu co nie miara i trochę demolki... :)

to akurat standard :polew:

ale nie zawsze gramy w piłkę strącając metalowe dekoracje galerii z drugiego piętra, a wszystko dlatego że pasiak nie umie bronić :polew: :polew: :polew:

wiadomo :) ale to nie nowość skoro strzelał Wiślak :) to było do przewidzenia że nie obroni :naughty:

sie wie :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

No w piłkę się grało za***iście a co do strzału to dobrze że nie próbował bronić bo jeszcze trochę i żydek spadłby razem z metalowymi elementami 10 metrów w dół :decayed:

Opublikowano

No w piłkę się grało za***iście a co do strzału to dobrze że nie próbował bronić bo jeszcze trochę i żydek spadłby razem z metalowymi elementami 10 metrów w dół :decayed:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

No w piłkę się grało za***iście a co do strzału to dobrze że nie próbował bronić bo jeszcze trochę i żydek spadłby razem z metalowymi elementami 10 metrów w dół :decayed:

Od nastepnego spota trzeniek z orgem obowiązkowo smycze i kagańce!! :polew:

no i prosze fotki sie zjawiły w moim podpisie :th:

Co do Spota to jak zwykle wesoło hehehe korek na Alejach :notworthy:

Opublikowano

no Cuber - podpis to teraz masz ywpasiony ;)

Opublikowano

No w piłkę się grało za***iście a co do strzału to dobrze że nie próbował bronić bo jeszcze trochę i żydek spadłby razem z metalowymi elementami 10 metrów w dół :decayed:

jakby tak leciał to mógłby zostać ufoJUDKIEM :polew: :polew:

hehehe Pasiak w kosmosie - ufojudek :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no Cuber - podpis to teraz masz ywpasiony ;)

tylko taki mały, prawie niewidoczny :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no Cuber - podpis to teraz masz ywpasiony ;)

tylko taki mały, prawie niewidoczny :decayed:

ROB nie podpuszczaj mnie :polew:

Opublikowano

Cuber ja bym tego tak nie zostawił... :decayed:

Opublikowano

Ogr i Cuber wrzućta kilka zdjątek ze spota :)

Opublikowano

Cuber ja bym tego tak nie zostawił... :decayed:

będzie temat w Wiśle do przerobienia :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ogr i Cuber wrzućta kilka zdjątek ze spota :)

ogr musi obrobić i wrzucić ja nie robiłęm fotek.....

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.