Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Orientuje sie ktoś jak wygląda zakopianka? bo kurde wawka ma ferie i wszyscy sie zjeżdzają do zakpca to pewnie korek bedzie masakryczny....

na wieczór dojedziesz :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Orientuje sie ktoś jak wygląda zakopianka? bo kurde wawka ma ferie i wszyscy sie zjeżdzają do zakpca to pewnie korek bedzie masakryczny....

na wieczór dojedziesz :decayed:

Rob widze ze humor Ci dopisuje..... pewnei łykasz juz Hepatil i dlatego :kox:

Opublikowano

i w koncu sie przyznaliscie co bierzecie, ze tak dziczycie... lece do apteki :notworthy:

Opublikowano

Rob widze ze humor Ci dopisuje..... pewnei łykasz juz Hepatil i dlatego :kox:

nie, piję drinka :drunk:

doszedłem do wniosku, że to lepsze na łapanie kondycji i dla zdrowotności :naughty:

Opublikowano

cuber dasz rade, masz Vipa przecież :th:

jakas eskorta policji czy coś :kox:

Opublikowano

Kurczak co Ty tak dokuczasz ostatnio. Rozbrykal sie nam ptaszyna :kox:

Opublikowano
  • Autor

Hehehe zaraz startuje, i moze pojade przez Dopczyce mszane na krescienko potem juz chyba łatwiej bedzie .....

Opublikowano

el zobacz jakie giwery dorwal :naughty:

Opublikowano

Do krakowa spoko , ale w zakopiec to tak na moje oko z 4, 5 godzin, milion zwężeń. Na światłach w skomielnej korek do Naprawy , ok 5 km. Na światłach w myślenicach korek z 1 godz.A od nowego do zakopca też sznureczek. Masakra.

Opublikowano

Do krakowa spoko , ale w zakopiec to tak na moje oko z 4, 5 godzin, milion zwężeń. Na światłach w skomielnej korek do Naprawy , ok 5 km. Na światłach w myślenicach korek z 1 godz.A od nowego do zakopca też sznureczek. Masakra.

weekend, ferie i nic nie dziwi :przebiegly:

Opublikowano

Znajac Cubra, to za 2h cos napisze z kafejki na krupówkach

Opublikowano

Jest ktos w KR co zrobi mi zbierznosc jeszcze dzis?? Mam jakies dziwne cisnienie zeby skonczyc etap zawiasu :mysli:[br]Dopisany: 09 Luty 2008, 15:14 _________________________________________________

Znajac Cubra, to za 2h cos napisze z kafejki na krupówkach

w koćnu jest VIPem, LOL założy sobie kurczaka na dach :polew: :polew::polew:.... tfu koguta miałem na myśli :naughty:

Hyhyhy, juz spobie wyobrazilem kurczaka trzymajacego sie relingów :kox::polew:

Opublikowano

el zobacz jakie giwery dorwal :naughty:

:shocked:a my tak się śmiejemy z niego :mysli: może powinniśmy się zacząć bać :polew:

Bo to kurczak z NH :polew:
Opublikowano

Pelikan sugerujesz, ze kurczak to Hooters, hooters, hooters, hooters??

(jak ktos sie wie o co cho --> google)

Jeju ile ptactwa mamy w ekipie KR :kox: dobrze ze zadnej kaczki :polew:

Opublikowano

dobrze ze zadnej kaczki

może jest, tylko się ukrywa :decayed:

Opublikowano

Sa zwierzaki,murzyny,demony :kox: Jesli chodzi o takie hooters Hooters_narrowweb__300x374,0.jpg

To to nie on :polew:

Opublikowano

Sa zwierzaki,murzyny,demony :kox: Wszystko

chyba Murzyn, sztuk jedna :decayed:

Opublikowano

Sa zwierzaki,murzyny,demony :kox: Wszystko

chyba Murzyn, sztuk jedna :decayed:

Drobne przeoczenie :polew:
Opublikowano

Sa zwierzaki,murzyny,demony :kox: Wszystko

chyba Murzyn, sztuk jedna :decayed:

zawsze może być Murzyn + klon, kaczka ma klona to czemu on miałby nie mieć :P:tongue4:

No tak ale kto jest klonem kogo??
Opublikowano

Sa zwierzaki,murzyny,demony :kox: Wszystko

chyba Murzyn, sztuk jedna :decayed:

zawsze może być Murzyn + klon, kaczka ma klona to czemu on miałby nie mieć :P:tongue4:

jak na razie, klon nieznany :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.