Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No tak ale kto jest klonem kogo??

hmmm :mysli: nie pomyślałem coś trzebaby wymyślić zeby ich rozróżnić :kwasny:

jak się :drunk: to się jakieś testy wymyśli :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale wyczailem :polew:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=25243.0 Ludzie sie przejeli jak by mial koles sie na spocie pojawic :polew: Max dales popalic :polew:

Opublikowano

Ale wyczailem :polew:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=25243.0 Ludzie sie przejeli jak by mial koles sie na spocie pojawic :polew: Max dales popalic :polew:

temat do kosza :evil:

Opublikowano

eh i nie zdazylem zobaczyc co to....

Opublikowano

Nikt nie ma dostepu :decayed: Tam bym nowy MAX :kox: powinno wszystko tlumaczyc

Opublikowano

Max założył drugie konto, żeby przetestować możliwość dodawania podpisu :cool:

Opublikowano

Hehehe wyjdzie ze mam klona :naughty: :naughty:

Opublikowano

ten temat powinien sie zwac Spociki Krakowskie & Loża Szyderców :tongue4:

no ja widziałem ten temat z klonem Maxa, jak go wszyscy ładnie przywitali :kox:

Opublikowano

hehhe to moj podpis ma klona :polew: :polew:

Opublikowano

oj chlopaki chlopaki :) Dobrze ze nie wiecie co bylo wczesniej :P ze tak sobie pewne slowa wymieniacie hehehe :shocked:

Opublikowano

Mad wlacz gg :rolleyes:

Opublikowano

Aleście poświrowali spamerzy, jakies klony, bojowe kurczaki, ale tak to jest jak w sobotę się w domu siedzi zamiast się bawić i relaksować na łonie przyrody :gwizdanie:

Opublikowano

sie pracuje, zeby Ogry mogly sie lenic :tongue4:

Opublikowano

sie pracuje, zeby Ogry mogly sie lenic :tongue4:

Oj źle trafiłeś, Ogry się nie lenią, nie mają sierści :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Sa zwierzaki,murzyny,demony :kox: Wszystko

chyba Murzyn, sztuk jedna :decayed:

zawsze może być Murzyn + klon, kaczka ma klona to czemu on miałby nie mieć :P:tongue4:

jak na razie, klon nieznany :decayed:

Zaraz, zaraz, zaraz a jaką mamy pewność że na spotach zawsze pojawia się ten sam Murzyn??? :kox: :kox:

Może raz jest on a raz jego klon , i tak nie mamy jak tego sprawdzić. :cool: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Luty 2008, 22:27 _________________________________________________Grzesiu jeszcze nie zarejstrowane, ale coś pomyślę może się jakoś uda zaglądnąć.

Tylko coś mi skrzynia odwala maniane, jak odpalam święcą wszystkie biegi i szarpie, zgaszę odpalę jeszcze raz i jest OK.

Znajomy mówi ż wchodzi w tryb awaryjny, ale dlaczego to nie mam pojęcia, co z tym zrobić też nie mam pojęcia.... :wallbash: :wallbash: :( :( :confused4: :confused4:

Opublikowano

co to się dzieje? 12 godzin pomiędzy wczorajszą a dzisiajeszą wypowiedzią... :shocked::przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

dzięki za spota wczorajszym obecnym w Kraku :gwizdanie:

Trasa do zakopca wczorajasza to jedna wielka męka.... 4 godziny! wszystkie drogi zakorkowane, dramacik....

mysle ze dzis będzie tez dużo autek na spociku.... :gwizdanie:

Opublikowano
Trasa do zakopca wczorajasza to jedna wielka męka.... 4 godziny! wszystkie drogi zakorkowane, dramacik....

Czyli oko mam niezłe. Faktycznie wczorajsza zakopianka to porażka.

Opublikowano
  • Autor

Cała Wawa jechała na ferie..... w Skomielnej na ksrzyżowaniu to z kazdej strony był korek, od strony Rabki Krakowa Wadowic i swiatła co 5 sekund sie zmieniały kosmos....ah Ci drogowcy....

Opublikowano

A co tu tak cicho....Wszyscy spia czy jak :rolleyes: Pujdzie ktos za mnie na egzamin z matematyki za tydzien??? :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.