Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Cuber kiedys stawiał kontener wódki jak Cie wyjebe z kreski

nie wygrasz NEX :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sprawdzimy na rybitwach ktoregos dnia :naughty: nie upieram się :cool1:

Opublikowano

ja pokonam trzenka , odepnijcie mu tylko przeplywke i kontener wódy jest

Opublikowano

a i tak Was wszystkich łykne JA. No to mowilem ja. KERCZI ;p :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

KERCZI ten BLB to po programie nawet bedzie dnem :decayed::naughty:

Opublikowano

Trzeniu :naughty:. Cuber kiedys stawiał kontener wódki jak Cie wyjebe z kreski :naughty:

z kreski dostaniesz z 2 długości później ... niestety mnie dojdziesz :no: o ile faktycznie sokoła z łatwością bierzesz :wink4:

wyje*ałem się z zakupem 2.5 TDI , mogłem kupić 1.9 i chodziłby tak samo .. do tego ta waga 1700... ehh jednym słowem kicha..

Opublikowano

z jaką łatwoscia ?!

opanujcie sie prosze :decayed:

Opublikowano

ja wiem czy z łatwościa czy nie.. poprostu po starcie zaraz zostawiam go o dlugosc auta i tak jedziemy, nie wiem do ilu szlismy 140-150km/h[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 22:51_________________________________________________

z jaką łatwoscia ?!

opanujcie sie prosze :decayed:

bronie Cię :decayed:

Opublikowano

a co ma BLB do rzeczy?? ;p

Opublikowano

a co ma BLB do rzeczy?? ;p

to ze B5 zawsze bedzie Cie robic :>

Opublikowano

a co ma BLB do rzeczy?? ;p

to ze B5 zawsze bedzie Cie robic :>

ano :decayed:

Opublikowano

pozyjemy zobaczymy :)[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 23:00_________________________________________________to swoje b5 wiecie gdzie mozecie sobie wsadzic :) tylko kwesita czasu... ;p

Opublikowano

straszysz? :polew: :polew: :decayed:

Opublikowano

nie, OBIECUJE :)

Opublikowano

nie, OBIECUJE :)

Kerczi będzie ciężko bo z BLB jakieś 170-180 wyciągniesz a oni mają podobnie mocy tylko że te samochody mają 1300-1400kg ( w wypasie :decayed: ) :wink4:

Opublikowano

z BLOBEM? :decayed: :decayed: zapomnij :naughty:. wypije browaka i ide w kimono :gwizdanie:

Opublikowano

nie, OBIECUJE :)

Kerczi będzie ciężko bo z BLB jakieś 170-180 wyciągniesz a oni mają podobnie mocy tylko że te samochody mają 1300-1400kg ( w wypasie :decayed: ) :wink4:

1440 :gwizdanie: mega wypas :)

w 2.0 tdi zaczął bym od wymiany turbawki, bo te seryjne są liche

najlepiej dorwac od BRD

Opublikowano

nie, OBIECUJE :)

Kerczi będzie ciężko bo z BLB jakieś 170-180 wyciągniesz a oni mają podobnie mocy tylko że te samochody mają 1300-1400kg ( w wypasie :decayed: ) :wink4:

a kto powiedzial ze pozostaniemy przy 180?? :evil: :evil:

Opublikowano

nie, OBIECUJE :)

Kerczi będzie ciężko bo z BLB jakieś 170-180 wyciągniesz a oni mają podobnie mocy tylko że te samochody mają 1300-1400kg ( w wypasie :decayed: ) :wink4:

1440 :gwizdanie: mega wypas :)

w 2.0 tdi zaczął bym od wymiany turbawki, bo te seryjne są liche

najlepiej dorwac od BRD

bedziesz Ty cicho :bicz:, bo nie chce mi sie szukac turbawki od TT i wtrysków :decayed:

Opublikowano

nie, OBIECUJE :)

Kerczi będzie ciężko bo z BLB jakieś 170-180 wyciągniesz a oni mają podobnie mocy tylko że te samochody mają 1300-1400kg ( w wypasie :decayed: ) :wink4:

a kto powiedzial ze pozostaniemy przy 180?? :evil: :evil:

Brzmi ambitnie :good: o jakiej największej mocy słyszałeś w BLB? w sumie nie słyszałem aby tam był jakiś większy potencjał :wink4:

Zresztą wszystko poniżej 3.0 to kupa , tak po chipsie masz 50-80kucy więcej i to jest coś

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.