Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

też się zdziwiłem na hamowni, człowiek żyje w przekonaniu że ma 163 a tu ledwo 154 wychodzi :disgust:

tak to jest jak się jeździ parchem na benzynę :gwizdanie:

parchnąc to ci mogę na pizzę jak będę miał katar, a olej to się do frytek używa :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

themon jak ręka? śruby wyciągnięte? :wink4:

nie , dalej siedzi w łapie, już się do niej przyzwyczaiłem i nawet trochu polubiłem :D

:decayed: , no to kupuj tiptronica i zostaw te śruby :naughty:

dla ścisłości to nazywają to gwoździem :

ca19e85e084b9388med.jpg

:naughty:

Opublikowano
:shocked:
Opublikowano

Hej hoł, Co tam w wielkim świecie??

Opublikowano

themon - konkret :evil:

Opublikowano

na zlocie wyborówka :naughty: ???? :naughty: :naughty: :naughty: bo jak nikt kolorowej nie chce??

Są jacyś chętni na kolorową... A inni pewnie nie pogardzą jak polejesz :gwizdanie:

Wyborowa jest dobra, ale na zwykłej sobotniej imprezie... Na zlocie troszku poważniej, tylko finka :wink4:

i za to Ci Jarko trza polac jutro :)[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 21:36_________________________________________________co jest najlepszego u murzyna? -biale dlonie i stopy

Opublikowano

na zlocie wyborówka :naughty: ???? :naughty: :naughty: :naughty: bo jak nikt kolorowej nie chce??

Są jacyś chętni na kolorową... A inni pewnie nie pogardzą jak polejesz :gwizdanie:

Wyborowa jest dobra, ale na zwykłej sobotniej imprezie... Na zlocie troszku poważniej, tylko finka :wink4:

e tam pie.... , kazda wóda jest dobra po kilku drinach :decayed:

Hehe, mogłem sie tego spodziewać :kox:

i za to Ci Jarko trza polac jutro :)

:decayed:

Opublikowano

nex, no napisz juz :decayed:

Opublikowano

musze sie pochwalic zeby nie było :decayed: :decayed:

sokol i jego pyrkacz na kresce i rolce leży :dance2: hehehe :evil: :evil:

sokol ulzylo mi :decayed::naughty:

Opublikowano

No to zdrowko Pany[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 22:22_________________________________________________Nex ile teraz masz Kucy?

Opublikowano

a zdrowko, tez strzele browarka. sokol twoje zdrowie :decayed:[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 22:23_________________________________________________

Nex ile teraz masz Kucy?

nie mam pojecia, dopiero jak odwiedze hamownie to bede mial porownanie.

Opublikowano
  • Autor

musze sie pochwalic zeby nie było :decayed: :decayed:

sokol i jego pyrkacz na kresce i rolce leży :dance2: hehehe :evil: :evil:

sokol ulzylo mi :decayed::naughty:

No to graty NEX :wink4:

Opublikowano

juz nie przesadzaj, że lezy :przebiegly:

to że na starcie tylko odchodzisz to nic, załozymy letnie i druga proba :evil:

i lepiej popracaj nad czyms innym "maślanym" :decayed:

Opublikowano

a ile w serii miales?

[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 22:25_________________________________________________Sokol wraz z letnimi zalozy Q :polew: :polew:

Opublikowano

155[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 22:26_________________________________________________no dobra sokol odpowietrzysz mi te hamulce no juz powiedz :decayed:

Opublikowano

eee po co odpowietrzać, przyzwycziłeś sie juz przeciez :naughty:[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 22:29_________________________________________________btw

Małopolskie (Moderator: ykk) ? :shocked:

Opublikowano
  • Autor

Małopolskie (Moderator: ykk) ? :shocked:

:naughty: :naughty: :naughty: Musi miec władze na Tarnowem :gwizdanie:

Opublikowano

o Jezus :decayed:

Opublikowano

Nex gratuluję , już się z Tobą nie ścigam :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Trzeniu :naughty:. Cuber kiedys stawiał kontener wódki jak Cie wyjebe z kreski :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.