Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wąski jest offline... :tongue4: szuka chatki ... :kox:

bagaznik w a4 jest duzy :> to moge zaproponowac :kox:

ja mam avant... byłoby mu wygodniej... ale myślę że wybierze niewygodnego sedana... :rolleyes:

:polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wąski jest offline... :tongue4: szuka chatki ... :kox:

bagaznik w a4 jest duzy :> to moge zaproponowac :kox:

ale jesteś :evil: a myślałem :gwizdanie: [br]Dopisany: 30 Marzec 2009, 13:30_________________________________________________http://www.tvn24.pl/-1,1593239,0,1,tajemnicza-smierc-pingwinow,wiadomosc.html :(

Opublikowano
  • Autor

Dzień dobry wszystkim :hi:

Opublikowano
[br]Dopisany: 30 Marzec 2009, 13:30_________________________________________________http://www.tvn24.pl/-1,1593239,0,1,tajemnicza-smierc-pingwinow,wiadomosc.html :(

to pingwin już nie przyjedzie na spota...????

dzień dobry Panie Moderatorze... :hi:

Opublikowano
  • Autor

dzień dobry Panie Moderatorze... :hi:

cześć Owieczko :naughty:

Opublikowano

Dopisany: 30 Marzec 2009, 13:30_________________________________________________http://www.tvn24.pl/-1,1593239,0,1,tajemnicza-smierc-pingwinow,wiadomosc.html :(

A mówił że na nartach był :kox:

Opublikowano

Witojcie :hi:

Opublikowano

Witojcie :hi:

Siemka Pijoku :hi:

:bicz3: za wczorajszego spota :angry:

Opublikowano

:hi:

no widze ze zdjecie rozwodowe poszlo?:)

Waski masz jeszcze gdzie mieszkac? :>

Kerczi to mam ci przeslac numer konta, 50zl to tak po znajomosci, zazwyczaj jest drozej :tongue4::naughty: .... :gwizdanie:

przepraszam ze niby za co bierzesz 50pln bo chyba sie pogubilem... :wink4:

Opublikowano

Witojcie :hi:

Siemka Pijoku :hi:

:bicz3: za wczorajszego spota :angry:

szwagier miał urodziny :decayed:

Opublikowano

Witojcie :hi:

Siemka Pijoku :hi:

:bicz3: za wczorajszego spota :angry:

szwagier miał urodziny :decayed:

znowu piłeś :naughty::decayed:

Opublikowano

Witojcie :hi:

Siemka Pijoku :hi:

:bicz3: za wczorajszego spota :angry:

szwagier miał urodziny :decayed:

znowu piłeś :naughty::decayed:

ja nie pije :)

Opublikowano

Witojcie :hi:

Siemka Pijoku :hi:

:bicz3: za wczorajszego spota :angry:

szwagier miał urodziny :decayed:

znowu piłeś :naughty::decayed:

ja nie pije :)

jak Wszyscy :)

Opublikowano

przepraszam ze niby za co bierzesz 50pln bo chyba sie pogubilem... :wink4:

no za udostepnienie wizerunku... :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

Reklama AUDI miazga :decayed:

Opublikowano

przepraszam ze niby za co bierzesz 50pln bo chyba sie pogubilem... :wink4:

no za udostepnienie wizerunku... :gwizdanie: :polew:

i co :cool1:

Opublikowano

no co co...? Ty nie masz gdzie mieszkać a Kinia ma 50peelenów... :polew:

tak to w skrócie wygląda.... :kox:

nie ma tragedii w sumie bo masz otwarty wstęp do jej bagaznika... więc jest miło... :naughty:

Opublikowano

no co co...? Ty nie masz gdzie mieszkać a Kinia ma 50peelenów... :polew:

tak to w skrócie wygląda.... :kox:

nie ma tragedii w sumie bo masz otwarty wstęp do jej bagaznika... więc jest miło... :naughty:

:polew: :polew:

:embarrassed:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.