Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nie ma tragedii w sumie bo masz otwarty wstęp do jej bagaznika... więc jest miło... :naughty:

:cool1: :cool1: :cool1:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

z Waskiego zrobilismy bezdomnego, a siemiana usmiercilismy :evil: bloody monday :kox:

Opublikowano

zapewniam że jestem, żyje i czuje sie dobrze :)

Opublikowano

cześć wszystkim,

za radą Cubera zmieniłem nick ze starego "lcslooney" (nieznośne do wymówienia, poza tym z d..py) na ksywke biedruch i sue ciesze :tongue4: a zarazem informuje, że ja to ja :>

dzięki poza tym za spota wczorajszego, zwłaszcza za logi i pouczającą rozmowę o AFB dla kolegi z a8 nie moge rozkminić ksywy, Cuber wołał na niego tixi dixi ale coś przekręcam :kox:

pozdro :)

Opublikowano

a zarazem informuje, że ja to ja :>

kto :mysli:

Cuber wołał na niego tixi dixi ale coś przekręcam :kox:

PIXI DIXI :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jarko, nawet sie nie przyznawaj ze nie wiesz :gwizdanie:

Opublikowano

Jarko, nawet sie nie przyznawaj ze nie wiesz :gwizdanie:

41 :gwizdanie:

Opublikowano

widzialem Cie dzisiaj Biedruch na podchorazych.

a tixi dixi to tx-didi zwany też didim :>[br]Dopisany: 30 Marzec 2009, 17:05_________________________________________________cuber podaj mi na pw ten numer do tych od opon

Opublikowano

41 Jarko! Bingo :tongue4: :tongue4:

No mieszkałem tam jakieś 24 lata... I ciągle często tam bywam :gwizdanie:

Opublikowano

widzialem Cie dzisiaj Biedruch na podchorazych.

byłem:P

a tixi dixi to tx-didi zwany też didim :>

a widzisz, dzięki :good:

Siemian jakbys miał namiar na tego szefa od regeneracji fiisa to wal na pw, aczkolwiek niespieszy się ;)

[br]Dopisany: 30 Marzec 2009, 17:16_________________________________________________

41 Jarko! Bingo :tongue4: :tongue4:

No mieszkałem tam jakieś 24 lata... I ciągle często tam bywam :gwizdanie:

no, nieźle mnie wgiąłeś wczoraj jak trafiłeś nr bloku po opisie od kopa:)

Opublikowano

Siemian jakbys miał namiar na tego szefa od regeneracji fiisa to wal na pw, aczkolwiek niespieszy się ;)

Ja też chce :decayed:[br]Dopisany: 30 Marzec 2009, 17:21_________________________________________________

41 Jarko! Bingo :tongue4: :tongue4:

No mieszkałem tam jakieś 24 lata... I ciągle często tam bywam :gwizdanie:

no, nieźle mnie wgiąłeś wczoraj jak trafiłeś nr bloku po opisie od kopa:)

:wink4:

Opublikowano

spoko postaram się dowiedzieć.

Opublikowano

może jeszcze ktos tego nie widział, to już było jakiś czas temu ale typ dobry :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

http://www.smog.pl/wideo/24898/sasiadka_straszy_kaskadera_w_polsce/

jestem hardcorem, jestem kaskaderem, robie w "holiłódzie" :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Tak dla Waszej informacji:

http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news/radar-ktory-mocno-klamie,1282851

Tylko jedno małe sprostowanie - filmik nakręcony nie przez Policję z Krakowa, ale przez ludzi (nota bene moich znajomych), którzy się specjalizują w tym temacie. W razie kontroli tym urządzeniem dobrze zweryfikować prawdziwy pomiar :wink4:

Opublikowano

No niezłe te nasze radary :gwizdanie: Przeszedł test w instytucie miar bo nie sprawdzali pomiarów na właczonej klimie :):no:

Opublikowano
  • Autor

Tak dla Waszej informacji:

http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news/radar-ktory-mocno-klamie,1282851

Tylko jedno małe sprostowanie - filmik nakręcony nie przez Policję z Krakowa, ale przez ludzi (nota bene moich znajomych), którzy się specjalizują w tym temacie. W razie kontroli tym urządzeniem dobrze zweryfikować prawdziwy pomiar :wink4:

:shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

co za bubel ,

Opublikowano

Tak dla Waszej informacji:

http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news/radar-ktory-mocno-klamie,1282851

Tylko jedno małe sprostowanie - filmik nakręcony nie przez Policję z Krakowa, ale przez ludzi (nota bene moich znajomych), którzy się specjalizują w tym temacie. W razie kontroli tym urządzeniem dobrze zweryfikować prawdziwy pomiar :wink4:

:shocked:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.