Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Cuber i Przemo dzieki za goki :))

:decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pablo wszystkiego naj ,zdrówka i auta z turbo :)

Opublikowano

Cub a czy Ty nie pojechales do kogos ? :) Juz na forum ?

Opublikowano
  • Autor

Cub a czy Ty nie pojechales do kogos ? :) Juz na forum ?

No jestem tam gdzie miałem być , czekam na kolacje :kox: i siedze na forum :tongue4:

Opublikowano

Cub a czy Ty nie pojechales do kogos ? :) Juz na forum ?

Pojechal, ale Oni obydwoje sa zboczeni na tym punkcie ;p

Opublikowano
  • Autor

Pojechal, ale Oni obydwoje sa zboczeni na tym punkcie ;p

hhahaha moja własnie mi powiedziała ze jestem poje..... z tym forum :gwizdanie:

Opublikowano

Jak to oboje zboczeni ? :) Tzn ze 2ga polowica tez przesiaduje tutaj po nocach ? :)

Opublikowano
  • Autor

Jak to oboje zboczeni ? :) Tzn ze 2ga polowica tez przesiaduje tutaj po nocach ? :)

nie ma takiej możliwości :tongue4:

Opublikowano

Teraz z innej beczki, po jakim czasie nowicjusz u mnie zmieni sie na klubowicz? :) Kratke od Kercziego mam juz wiec chyba poczuwam sie do obowiazku reprezentowania ;]

Opublikowano
  • Autor

Teraz z innej beczki, po jakim czasie nowicjusz u mnie zmieni sie na klubowicz? :) Kratke od Kercziego mam juz wiec chyba poczuwam sie do obowiazku reprezentowania ;]

Musisz pisac posty misiu :gwizdanie:

tutaj masz rozpiske co gdzie i jak

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t11196.0.html;highlight=rangi+na+forum

Opublikowano

Jak to oboje zboczeni ? :) Tzn ze 2ga polowica tez przesiaduje tutaj po nocach ? :)

nie ma takiej możliwości :tongue4:

bo maja jeden komputer i bija sie o to ktore moze siedziec na forum buqahahahah

Opublikowano

Za duzo czytania :) W sumie to mi nie przeszkadza co pisze obok ;][br]Dopisany: 09 Kwiecień 2009, 23:30_________________________________________________Zorganizujmy wieksze grono na karty w przyszlym tygodniu, zeby bylo na 2-3 wyscigow np.

Opublikowano
  • Autor

Kerczi , Ty ku... nie bądz taki mądry hheheh :polew:

Przemas , pisz w wątku o kartach :gwizdanie:

Opublikowano

jak przejezdzalismy tam kolo geanta to mnie tak zmrozilo troche i odpuscilem gazu... :no:

Opublikowano

Eshhh wladza widze nie spi :) Nie bede nic pisal ;]

P.S. Jaka wycene mialaby robocizna i materialy u Was takiego oświetlenia LED - pytanie do Cub i Kerczi

Opublikowano
  • Autor

jak przejezdzalismy tam kolo geanta to mnie tak zmrozilo troche i odpuscilem gazu... :no:

lepsze było to Tico :cool1:

P.S. Jaka wycene mialaby robocizna i materialy u Was takiego oświetlenia LED - pytanie do Cub i Kerczi

Pytaj Kercziego Ja nie wiem

Opublikowano

jak przejezdzalismy tam kolo geanta to mnie tak zmrozilo troche i odpuscilem gazu... :no:

Gazu odposciles bo wyjechal Ci nieszczesliwiec w Cieniasie :D

Opublikowano

Eshhh wladza widze nie spi :) Nie bede nic pisal ;]

P.S. Jaka wycene mialaby robocizna i materialy u Was takiego oświetlenia LED - pytanie do Cub i Kerczi

nie wyplacisz sie :)

Robcizna - no coz...wystarczy przyjechac na spota to Ci nawet pol samochodu rozbierzemy jak bedzie trzeba.

Zarowki do mapowek sa po 20pln

zarowki rurkowe do lampek w podsuficie sa po 8,49pln

Jak sie nie myle to u Ciebie jest 6x8,49 + 2x 20,00pln[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2009, 23:42_________________________________________________

jak przejezdzalismy tam kolo geanta to mnie tak zmrozilo troche i odpuscilem gazu... :no:

lepsze było to Tico :cool1:

P.S. Jaka wycene mialaby robocizna i materialy u Was takiego oświetlenia LED - pytanie do Cub i Kerczi

Pytaj Kercziego Ja nie wiem

no tico pomiazdzylo

Opublikowano

NA rowny rachunek 100 zl :) - W takim razie na kolejnym spocie bedziesz mial robote :) Mowisz ze auta rozbieracie,a czy klepiecie i malujecie tez ?:D

Opublikowano
  • Autor

NA rowny rachunek 100 zl :) - W takim razie na kolejnym spocie bedziesz mial robote :) Mowisz ze auta rozbieracie,a czy klepiecie i malujecie tez ?:D

fuuul service :kox:

no to złóż zamówienie u Kercziego :cool1: o ile sie zgodzi :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.