Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie zgadzam sie... :polew: :polew: :polew:

pod warunkiem ze nie masz takiej lampki jak Cub :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie zgadzam sie... :polew: :polew: :polew:

CZekaj czekaj...... Gdziez ja mialem ten numer...... O!!!!! jest!!!!!! 6...0....5.... :)))) ....

Opublikowano
  • Autor

nie zgadzam sie... :polew: :polew: :polew:

CZekaj czekaj...... Gdziez ja mialem ten numer...... O!!!!! jest!!!!!! 6...0....5.... :)))) ....

:nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

nie zgadzam sie... :polew: :polew: :polew:

CZekaj czekaj...... Gdziez ja mialem ten numer...... O!!!!! jest!!!!!! 6...0....5.... :)))) ....

Co to za numer??

Pomoc dla powodzian¿?

Opublikowano
  • Autor

Dobra Panowie zmykam do wyrka :hi:

Opublikowano

nie zgadzam sie... :polew: :polew: :polew:

CZekaj czekaj...... Gdziez ja mialem ten numer...... O!!!!! jest!!!!!! 6...0....5.... :)))) ....

Co to za numer??

Pomoc dla powodzian¿?

To zalezy czy Ty jestes kapitanem na statku czy tez nie :D Podac kolejne 3 liczby telefonu ? :D S.O.S.

Opublikowano

Dobra Panowie zmykam do wyrka :hi:

:hi:

ja tez.

Dobranoc Pany

Opublikowano

Dobra Panowie zmykam do wyrka :hi:

Tzn co, ze Wy razem w sensie together idzie spac? Przeciez Cub Ty masz za 15 dni dopiero 30lat :) Nie za mlody na sypianie u dziewczyny ? :shocked:

Opublikowano

Dobra Panowie zmykam do wyrka :hi:

Tzn co, ze Wy razem w sensie together idzie spac? Przeciez Cub Ty masz za 15 dni dopiero 30lat :) Nie za mlody na sypianie u dziewczyny ? :shocked:

Shocked moglbys byc jakby szedl spac np. z Themonem :polew: :polew:

Opublikowano

Dobra Panowie zmykam do wyrka :hi:

Tzn co, ze Wy razem w sensie together idzie spac? Przeciez Cub Ty masz za 15 dni dopiero 30lat :) Nie za mlody na sypianie u dziewczyny ? :shocked:

Shocked moglbys byc jakby szedl spac np. z Themonem :polew: :polew:

HEhehe ok Kerczi ja tez znikam. W takim razie za tydzien zrobisz mi jak bedziesz mogl i chcial takie ledy w sufitce. Pozdrawiam.

Opublikowano

no coś wcześnie zakończyliście rozmowy.. a ja dopiero teraz tutaj..

Przemo jak chcesz to możemy Ci nawet ściągnąć podsufitke. Słowo Pingwina :decayed:

Opublikowano

Wąski - Wszystkiego Najlepszego , Sto Lat :good:

Opublikowano

Jeszcze raz wszystkim dziękuje za życzonka :>

Teraz jak jechałem na bora to aż przykro się robi na widok tylu zniczy palących się ;(

A pózniej za mostkiem w kierunku zielonek, kolejny widok :shocked::confused4:, 4 rozjebane auta w drobny mak, nowa honda accord, corsa, passat i Audi A6 (Cuber to jednak nie była A4ka) pełno policji, ludzi gapiących się i cięzkiego sprzętu, czy ktoś zginął nie wiem, dowiemy się jutro tzn dziś, na pewno był to czarny dzień na ulicach Krakowa...

Robert WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :!: :> :> :>

Dobranoc i spokojnej nocy :hi:

Opublikowano

Siemano :hi: , Robert zdrówka życzę :thumbup:

Opublikowano

Witam :hi:

Wszystkiego najlepszego Robert :good: i spełnienia marzeń, głównie tych motoryzacyjnych :decayed:

_________________________________________________

Z racji wyjazdu na świętach do mojego zadupia gdzie internet jeszcze nie dotarł :wink4: już teraz

z okazji świąt życzę wszystkim

jajka smacznego,

tyłeczka mokrego.

smacznej babeczki,

dwa litry wódeczki.

Słodkiego baranka,

imprezy do ranka.

Pozdro

:>

◊............(..(..(

◊.............\..)..)._..-.._

◊............__)/.,','.......`.

◊..........,".....`......,--...`.

◊........,"...@.........'....`...\

◊.......(Y.............(...........;''.

◊........`--.____,.....\..........,..;

◊........((_.,----'.,---'......_,'_,'

◊............(((_,-.(((______,-'

Opublikowano

No tak macie rację 33 to już nie przelewki :cool1:

Dziękuję za miłe słowa

Opublikowano

witojcie.

Wąski wszystkiego naj naj naj.

Wszystkim wesołych świąt

Opublikowano

Wąski wszystkie go najlepszego stary wygo..... jeszcze z niejednego pieca chleb zjesz bo z niejednego napewno jadłeś :naughty::good:

PABLO tobie tez najlepszego( spóźńione ale szczere) i ja zycze stabilizacji zyciowej, wystarczy Ci zabawy :wink4:

a tak wogóle to dzien dobry wszystkim :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.