Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Boseron to idz po bandzie :

http://www.allegro.pl/item607288522_felgi_do_audi_5x112.html[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 12:29_________________________________________________te pierwsze sa z s4

Opublikowano
  • Autor

2310-happy-bithday-card.gif

WASKI , Wszystkiego Najlepszego z Okazji Urodzin !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dużej trubiny i wielkiej mocy !!!!!!

Opublikowano

Boseron chcesz czarny sufit?

Opublikowano

Kerczi te fele co pokzałeś nie podobają mi sie no i opona 255 :shocked: mógłbym sie toczyć nie jechać

kerczi na ogół sufity sa białe lub w kolorze ścian pokoji ale skoro ty masz czarny ? :polew:

dobra dobra......., a masz czarną podsufitke ? jaka cena i jak wygląda?

Opublikowano

Kerczi te fele co pokzałeś nie podobają mi sie no i opona 255 :shocked: mógłbym sie toczyć nie jechać

kerczi na ogół sufity sa białe lub w kolorze ścian pokoji ale skoro ty masz czarny ? :polew:

dobra dobra......., a masz czarną podsufitke ? jaka cena i jak wygląda?

Male sprostownako :) sufit jednak nie dla Ciebie bo jest do sedana ;p Musisz sie obejsc smakiem ;p

Opublikowano

no dobra.... :) dzieki ze o mnie myslisz :naughty:

Opublikowano

Musimy ustali datę ale na pewno po świętach

eeee az tyle trzeba czekac??? :polew: :polew:

p.s. zalatwiles CLIM ?

nie odbiera ,po świętach podjadę [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 13:17_________________________________________________

Musimy ustali datę ale na pewno po świętach

spoko, jestem jak najbardziej za :drunk:

To ustalamy termin ----- może za spota [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 13:18_________________________________________________

:no:
Opublikowano

:siema:

kepasa gratki byku :good:

Kurcze nie mam neta teraz w MM to uderzam teraz na forum z iPoda :decayed::polew:

Opublikowano

:siema:

kepasa gratki byku :good:

Kurcze nie mam neta teraz w MM to uderzam teraz na forum z iPoda :decayed::polew:

To juz jest uzaleznienie :gwizdanie:

Powinienes isc na odwyk...

Opublikowano

To juz jest uzaleznienie :gwizdanie:

Powinienes isc na odwyk...

Odwyk jest 2 razy w roku po 3 dni na zlotach ogólnopolskich bez forum :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

To juz jest uzaleznienie :gwizdanie:

Powinienes isc na odwyk...

Odwyk jest 2 razy w roku po 3 dni na zlotach ogólnopolskich bez forum :decayed: :decayed: :decayed:

Co to za odwyk jak osobiscie mozesz wyrazac opinie tak samo jak na forum :gwizdanie:

Opublikowano

no coś wcześnie zakończyliście rozmowy.. a ja dopiero teraz tutaj..

Przemo jak chcesz to możemy Ci nawet ściągnąć podsufitke. Słowo Pingwina :decayed:

Znajac Ciebie to bys wynalazl cos co by Ci sie przydalo i zrezal u siebie a kolege zostawil w tzw. paryji :)

Opublikowano

każdy ma inny gust, Ty gustujesz w ori :)

Opublikowano

mnie tez sie zadne z tych felg nie podobają Boseron co pokazałeś

looknij to:

http://www.allegro.pl/item607769598_okazja_alufelgi_z_oponami_audi_a6_18_5x112.html

No te sa duzo ladniejsze, mnie tez sie podobaja, troche drozsze... ale komplecik :decayed:

Bez znaczka to sie Cuberowi nie podobaja, jakby byl znaczek to by nawet jemu podeszly :naughty:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 14:24_________________________________________________A co powiecie na takie ??

bf1f2b0d0ad86ed8med.jpg

Tylko ze to 17''

Opublikowano

Bruno mnie sie nie podobaja

Opublikowano

Mnie tak srednio... fajne wrazenie robi ten blyszczacy chrom...

Opublikowano

nie lubie takich wąskich szczebli :confused4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.