Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wesołego Alleluja

wielkanoc_zlotetarasy.jpg

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wesołego Alleluja

wielkanoc_zlotetarasy.jpg

Dla Ciebie, Dominiki, Rodzinki i najblizszych rowniez Wesolego Jajka i spokojnych, zdrowych Swiat Wielkiej Nocy.

Opublikowano

:hi:

◊............,-.,-.

(`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´)

W E S O Ł E G O

A L L E L U J A

(`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´)

◊............(..(..(

◊.............\..)..)._..-.._

◊............__)/.,','.......`.

◊..........,".....`......,--...`.

◊........,"...@.........'....`...\

◊.......(Y.............(...........;''.

◊........`--.____,.....\..........,..;

◊........((_.,----'.,---'......_,'_,'

◊............(((_,-.(((______,-'

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę wszystkim radosnych, pełnych rodzinnego ciepła Świąt oraz odpoczynku od codziennych obowiązków.

[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2009, 09:32_________________________________________________Tak na poprawienie humoru :decayed:

http://nasza-klasa.pl/profile/11153849/gallery/1

:polew:

Opublikowano

Wesołego Alleluja

wielkanoc_zlotetarasy.jpg

Dla Ciebie, Dominiki, Rodzinki i najblizszych rowniez Wesolego Jajka i spokojnych, zdrowych Swiat Wielkiej Nocy.

....a dla nas wzystkich... ;(

Wesołych 4All[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2009, 10:31_________________________________________________co tu taka cisza...

Opublikowano

bo jest wielka sobota?

Opublikowano

nex z tymi fotkami to przegiales... :polew: :polew: :polew:

Chyba ja tez nie wezme jajka do ust...

Jeszcze raz Wszystkim Wszystkiego Najlepszego !!!

Opublikowano

Siema wszystkigo dobrego w te swieta :) A na jajka odeszła mi ochota :sick3: NEX ty jajcarzu :decayed:

Opublikowano
:)
Opublikowano

Zdrowych , radosnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka i mokrego poniedziałku dla Ekipy krakowskiej

Opublikowano

Powitac,

Anybody in home? :)

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

:hi: powitać szanowne grono

nex dobre :polew:

Opublikowano

Życzę Wam wszystkim Świąt spędzonych w wiosennej i rodzinnej atmosferze :hi:

a w poniedziałek ani jednej suchej nitki :decayed:

Opublikowano

Życzę Wam wszystkim Świąt spędzonych w wiosennej i rodzinnej atmosferze :hi:

a w poniedziałek ani jednej suchej nitki :decayed:

Nawzajem :decayed:

_________________________________________________

Meczyk odpuszczam dziś :wink4:

Opublikowano

Wesolych Swiat, jajeczek i mokrego dyngusa zycze wszystkim :cool1:

Opublikowano

Wesolych Swiat, jajeczek i mokrego dyngusa zycze wszystkim :cool1:

Wzajemnie :):good:

Opublikowano

Ale dziś życzeń :naughty: w końcu dziś mogę świętować urodziny :naughty:

Opublikowano

:polew:

A w tle sokola bryka :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2009, 18:27_________________________________________________Sciagnal mi sie pro street lece testowac :P[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2009, 19:20_________________________________________________Gierka lux, zaje... realistyczna :kox:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2009, 02:07_________________________________________________Noto w koncu dotrwalem :P Gasze swiatelko :decayed:

Opublikowano

kto gasi to gasi, jeszcze musisz poćwiczyć

Opublikowano

Ja zaraz gaszę :naughty:

Lookajcie na dzień dobry na fotki kumpla, niektóre miażdżą szczególnie fotki z żulami :polew: :polew: :polew:

http://www.garnek.pl/pudel/5006547/pod-gore :evil:

Dobra gaszę :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.