Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A nie masz ładniejszych :?: Bo bym kupił :decayed:

to sa najladniejsze felgi pod sloncem, szkoda ze nie ma taki 19" :polew: :polew:

jesli Ci sie nie podobaja to teraz pewnie Siemian bedzie mial do sprzedania :polew:

Opublikowano

:hi:

Alez mnie wczoraj zjarało na kasprowym :cool1: warunki pierwsza klasa :decayed:

Opublikowano

:hi:

Siemanko Grześ :wink4::hi:

Opublikowano
:hi: Witam
Opublikowano

święta święta i po świętach :naughty: ja ani razu nie wyjechałem z garaż :naughty:

Opublikowano

ale wczoraj mi się do zakopca fajnie jechało, nie cisnąc wcale zajechałem z pod domu w 55 minut, zero ruchu, szkoda że tak nie może być zawsze :tongue4:

Opublikowano

witajcie :hi:

Opublikowano

ale wczoraj mi się do zakopca fajnie jechało, nie cisnąc wcale zajechałem z pod domu w 55 minut, zero ruchu, szkoda że tak nie może być zawsze :tongue4:

no szkoda ,ale miałeś pogodę :naughty:
Opublikowano

:hi:

Alez mnie wczoraj zjarało na kasprowym :cool1: warunki pierwsza klasa :decayed:

podeślij foty :polew: :polew:

Opublikowano

witajcie :hi:

:hi:
Opublikowano

:hi: Panowie

jak tam żołądki po świętach? :>

Opublikowano

pełne :naughty:

Opublikowano

witam wszystkich :hi:,

gdyby nie to ze dzis jestem w pracy tez bym był na Kasprowym bo Ojciec dziś pojechał :kwasny:

Opublikowano

pełne :naughty:

aż za pełne :gwizdanie:
Opublikowano

Siema all po swietach :) Dzies powinien byc wolny dzien :)

Opublikowano

Siema all po swietach :) Dzies powinien byc wolny dzien :)

u mnie pół firmy wzięło urlop na odpoczynek po świętach :decayed:

Opublikowano

Adam :

ce15986100f557cc.jpg

cc7458316ec39a9b.jpg

af9bbfb6db71105b.jpg

2bb2e6304dcf14a7.jpg

Opublikowano

ha, ha w BuLB-ach to Wy myślcie o zestawach naprawczych a nie Dynoday-ach :polew:

a co Ty masz do tych BLB??

Jakas trauma z nimi zwiazana??

Nie jest to moze jakis najszczesliwszy silnik, ale ja tam (odpukac w puste nie malowane) nie mam problemow, kilkoro moich znajomych ma i tez nie narzeka wiec chyba mocno rozdmuchana jest wiadomosc o rzekomych wadach owego silnika...

nie żartuj, bo ja nikomu źle nie życzę, wada nie jest rzekoma i rozdmuchana, nawet w tak małym ASO jak Rzeszów widziałem przez 2 miesiące już 3 sztuki. A wątki

http://www.a4-klub.pl/smf/b7_blb_propozycja_zbiorowego_zapytania_a_pozniej_pozwu_przeciw_audi-t57849.0.html

http://www.a4-klub.pl/smf/b7_blb_swap_uszkodzonego_silnika_blb_na_bkd-t73643.0.html

też nie powstały z powietrza a zapewniam Cię, że to tylko wierzchołek góry lodowej, poczytaj niemieckie fora. Oczywiście nie każdego to spotka i oby jak najmniej, ale fakty niestety są oczywiste - jest to wyjątkowo nieudany konstrukcyjnie silnik, słynne 2.5 TDI to przy tym szwajcarski zegareczek

Opublikowano

Zajefajna pogoda w górach :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.