Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Panowie , robimy dziś jakiegos mini spota :naughty:

no mozna by, tylko ja dam rade dopiero ok.21:30

no Ja raczej wcześniej sie tez nie wyrobie :cool1:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie , robimy dziś jakiegos mini spota :naughty:

no mozna by, tylko ja dam rade dopiero ok.21:30

no Ja raczej wcześniej sie tez nie wyrobie :cool1:

ja moze tez bym podbił :naughty: tylko gdzie?

Opublikowano

Panowie , robimy dziś jakiegos mini spota :naughty:

no mozna by, tylko ja dam rade dopiero ok.21:30

no Ja raczej wcześniej sie tez nie wyrobie :cool1:

To moze kielbaski??? :)

Opublikowano

Bry :hi:

Opublikowano

Boseron to jak bedziesz bral 1be to wez odrazu dla mnie :)

Opublikowano

Hej kiełbaski :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 18:29_________________________________________________

Boseron to jak bedziesz bral 1be to wez odrazu dla mnie :)

dla Ogra i dla Nimsa i dla .....

Opublikowano
  • Autor

hmmmm w sumie mozna sie ustawić na kiełbaskach o 22giej co Wy na to :naughty:

Opublikowano
:hi: Witam Panowie
Opublikowano

hmmmm w sumie mozna sie ustawić na kiełbaskach o 22giej co Wy na to :naughty:

Ja jestem za :) BEDEEEEEEEEEE...jak Tommy Lee Johnes w sciganym :)[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2009, 18:32_________________________________________________Cuber masz zadzwonic do mojej Karoliny w sprawie wiadomej :)

Opublikowano

hmmmm w sumie mozna sie ustawić na kiełbaskach o 22giej co Wy na to :naughty:

A może jutro ?D :D hehehhee

Opublikowano

Ja się postaram .Jak młody nie pójdzie spać.Bo jestem sam i robię za samotną mamę :naughty:

Opublikowano

Ja się postaram .Jak młody nie pójdzie spać.Bo jestem sam i robię za samotną mamę :naughty:

to Go zabierzesz ze soba :)

Przemo jutro tez pojdziemy :)

Opublikowano
  • Autor

Cuber masz zadzwonic do mojej Karoliny w sprawie wiadomej

no to wieczorem dasz mi do niej numer to zadzwonie :tongue4:

:hi: Witam Panowie

:siema:

Opublikowano

Ja się postaram .Jak młody nie pójdzie spać.Bo jestem sam i robię za samotną mamę :naughty:

to Go zabierzesz ze soba :)

Przemo jutro tez pojdziemy :)

Bo jest problem ze ja w Dębicy nadal jestem ;] Więc pomyślałem że może jutr- dzisiaj juz zimno jest i wogole :gwizdanie:

Kerczi włacz GG

Opublikowano

Heyka all :hi:

Ale się rozpisaliście :gwizdanie:

Ozi ty wariacie imprezowy, było :naughty: :naughty: :naughty:

Ja też bym się załapał dziś na kiełbaski, tylko byłbym tak po 22:00 bo do 21:00 jestem w pracy także pozdrawiam z MM2 :naughty::decayed:

Opublikowano

Ja się postaram .Jak młody nie pójdzie spać.Bo jestem sam i robię za samotną mamę :naughty:

to Go zabierzesz ze soba :)

żeby oglądał takie mordy :naughty:
Opublikowano
  • Autor

To co Panowie 22-ga hala targowa kiełbaski :naughty:

Opublikowano

To co Panowie 22-ga hala targowa kiełbaski :naughty:

Jak będę miał transport z roboty to się wyrobie :)

Opublikowano

To co Panowie 22-ga hala targowa kiełbaski :naughty:

Jak będę miał transport z roboty to się wyrobie :)

9 tamtędy jeździ :naughty:

Opublikowano

To co Panowie 22-ga hala targowa kiełbaski :naughty:

w rzeczy samej :naughty:

Kerczi szczerze mówiąc zawias 1BE wcale nie tak łatwo dostać, juz szukam od dawna i nic

po weekendzie rezanie mojego wnętrza :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.