Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurcze, ja się nie wyrobię dzisiaj... :confused4: Także smacznych kiełbasek :decayed:

dasz rade :decayed:

wkońcu jestes VIPEM :wink4:

Tylko skończe pokój córce i jestem wolny od prac wieczornych :kox:

Jeszcze jakiś tydzień i mogę sie wybierać z Wami na mini spociki :gwizdanie:

Póki co browar w lodówce czeka i do roboty :decayed:

miłego spotowania :good:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ten film to polecaliśmy miesiąc temu :naughty:

Kerczi - dlaczego nie odbierasz jak się do Ciebie dzwoni :disgust:

Filmik Zapowiedź - faktycznie super, też polecam :good:

Szkoda że mi nikt nie dał znać o mini spociku na koma :confused4:

Opublikowano

Szkoda że mi nikt nie dał znać o mini spociku na koma :confused4:

koledzy :gwizdanie:

Opublikowano

Szkoda że mi nikt nie dał znać o mini spociku na koma :confused4:

koledzy :gwizdanie:

dokładnie :gwizdanie:
Opublikowano

Szkoda że mi nikt nie dał znać o mini spociku na koma :confused4:

koledzy :gwizdanie:

dokładnie :gwizdanie:

:gwizdanie:

Opublikowano

Ominie mnie mini spot :(

Opublikowano

juz jestem TrueOgre

Opublikowano
  • Autor

Szkoda że mi nikt nie dał znać o mini spociku na koma

o f*ck :wallbash: nie zauważyłem Twojego posta ze idziesz do kina ;(

Opublikowano

TrueOgre za kare mozesz zamknac watek Krakowski na 1 dzien.. :naughty::wink4:

Opublikowano
  • Autor

Panowie dzięki za spota wieczornego :good:

Opublikowano

Panowie załmałem sie ........ najpierw jak mi Cuber odszedł na światłach :slina:

a później na tischnera podjechał chłop Lancerem IX jakie to ma przypier..... :shocked: poczułem sie jakbym jechał czołgiem :wallbash:

na ch....... te programy wirusy, sportowe fotele :(

Opublikowano
  • Autor

na ch....... te programy wirusy, sportowe fotele

wiesz Ja tez po jeździe M3 ( E90 ) zwariowałem :wink4:

Opublikowano

Trzeba sie cieszyc z tego, co sie ma.. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

hmmm a teraz własnie tak patrze i M3 było sedanem cupejką jak i tez cabrio :gwizdanie:

Opublikowano

Trzeba sie cieszyc z tego, co sie ma.. :wink4:

oj ciesze sie ciesze tylko szkoda ze nie jest zielony bardziej przypominałby czołg :wallbash:

Opublikowano

Boseron :naughty:

Ale czolg budzi respekt.. :naughty:

Opublikowano

pABLO MIAL racje...Zwracam HONOR PABLO :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

KERCZI robisz program, ja ,mój Ojciec,Ty to juz 3 auta jescze 2 zebrać i w 5 mozna jechać do katowic z rabatem.

Opublikowano

KERCZI robisz program, ja ,mój Ojciec,Ty to juz 3 auta jescze 2 zebrać i w 5 mozna jechać do katowic z rabatem.

ja juz mam program....lojalnosciowy na Orlenie ;p[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 00:53_________________________________________________IDE SPAC CHLOPY, dzieki za spocika. SEEYA[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 00:53_________________________________________________

KERCZI robisz program, ja ,mój Ojciec,Ty to juz 3 auta jescze 2 zebrać i w 5 mozna jechać do katowic z rabatem.

a poza tym chcesz zeby siemian rozgrzal sie do czerwonosci jak go w gk zrobisz o dwie dlugosci?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.