Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

IDE SPAC CHLOPY, dzieki za spocika. SEEYA

:hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

> Pablo misiu a pamiętasz Ty, że miałeś sprawdzić czy te małe laptopiki wchodzą do schowka? czy tylko Ci penetracja w głowie :wink4:

Cholera rtocki mase ludzi mi siedzi na głowie i każdy o cosik nudzi, sorry zapomniałem :disgust:

Będzie od pt nowa gazetka http://www.mediamarkt.pl/krakow_II/gazetka/ coś się znajdzie :)

No i co ludziska :naughty:http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6643237 :naughty:

Widzę flaszkę na spocie :gwizdanie: :decayed:

Ale lepsza jest cupeja, Cuber załatw jazdę próbną :naughty:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 01:04_________________________________________________Dobra panowie ja dziś nie gaszę bo trzeba się w końcu wyspać do roboty.

Miłej nocki :hi:

Opublikowano

I jak się spało przy włączonym świetle :decayed:

Opublikowano

TrueOgre za kare mozesz zamknac watek Krakowski na 1 dzien.. :naughty::wink4:

:polew: :polew: chyba tak zrobię :polew: :polew:

:hi: Witam wszystkich :decayed:

Opublikowano

TrueOgre za kare mozesz zamknac watek Krakowski na 1 dzien.. :naughty::wink4:

:polew: :polew: chyba tak zrobię :polew: :polew:

Obaj możecie to zrobić :naughty: moderatorzy regionalni :decayed:

Opublikowano

Siema :hi: alez tu cisza chyba zapiliscie wczoraj :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Obaj możecie to zrobić :naughty: moderatorzy regionalni

a Ja otworze :tongue4:

:siema:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Obaj możecie to zrobić :naughty: moderatorzy regionalni

a Ja otworze :tongue4:

Bo Ty jesteś już zielony :naughty:

Opublikowano

witam szanowne grono :decayed:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 12:41_________________________________________________ładna pogoda dzis więc wyciągnąłem mojego golfika i popier.... cabriolecikiem :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Siemasz Waski .......... jak tam mój zbiorniczek :mysli:

Opublikowano

witam szanowne grono :decayed:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 12:41_________________________________________________ładna pogoda dzis więc wyciągnąłem mojego golfika i popier.... cabriolecikiem :naughty:

a co juz zdązyłes nim lezeć ze obciołes dach :wink4:

Opublikowano

Boseron odbierz telefon albo sie odezwij bo sa felgi dla CIebie...

Opublikowano

nie nie cabriolecika mam ze stajni volkswagena :decayed:

Opublikowano

ze stajni??? hmmm.... to by wszystko wyjasnialo :polew:

Siemian dostales kase?

Opublikowano

coś dla Boserona:

Blond policjantka zatrzymuje blondynkę za przekroczenie prędkości. Oczywiście żąda dokumentów. Kierowca nie może znaleźć, bo zapomniała jak wyglądają więc się pyta:

- A jak to cholerne prawo jazdy wygląda?

- Takie ze zdjęciem w środku.

Grzebie dalej, w końcu trafiła na puderniczkę, otwiera - w środku jej twarz

widać, więc podaje. Policjantka patrzy i mówi:

- Jakbyś mi od razu powiedziała, że z też z policji jesteś to bym cię puściła...

KERCZI kasa doszła

Opublikowano

coś dla Boserona:

Blond policjantka zatrzymuje blondynkę za przekroczenie prędkości. Oczywiście żąda dokumentów. Kierowca nie może znaleźć, bo zapomniała jak wyglądają więc się pyta:

- A jak to cholerne prawo jazdy wygląda?

- Takie ze zdjęciem w środku.

Grzebie dalej, w końcu trafiła na puderniczkę, otwiera - w środku jej twarz

widać, więc podaje. Policjantka patrzy i mówi:

- Jakbyś mi od razu powiedziała, że z też z policji jesteś to bym cię puściła...

KERCZI kasa doszła

hahahahahahahahahahahahahah :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ON: co robisz w długi weekend?

ONA: mam miesiączkę

ON: dobra, to nara.[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2009, 16:23_________________________________________________BOSERON:

http://www.allegro.pl/item611866628_vw_audi_s_line_18_michelin_pilot_sport.html

Opublikowano

coś dla Boserona:

Blond policjantka zatrzymuje blondynkę za przekroczenie prędkości. Oczywiście żąda dokumentów. Kierowca nie może znaleźć, bo zapomniała jak wyglądają więc się pyta:

- A jak to cholerne prawo jazdy wygląda?

- Takie ze zdjęciem w środku.

Grzebie dalej, w końcu trafiła na puderniczkę, otwiera - w środku jej twarz

widać, więc podaje. Policjantka patrzy i mówi:

- Jakbyś mi od razu powiedziała, że z też z policji jesteś to bym cię puściła...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: dobre w ch...

Opublikowano

i co robicie dziś spota ???

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.