Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema Panowie i Panie :hi:. jedzie ktos dzisiaj na rybitwy?

Opublikowano

siema Panowie i Panie :hi:. jedzie ktos dzisiaj na rybitwy?

Nex wybierasz sie?

Opublikowano

Nex lubi byc łowiony :decayed: Ale jeszcz ebedzie łowic :naughty::)

Opublikowano

siema Panowie i Panie :hi:. jedzie ktos dzisiaj na rybitwy?

Nex wybierasz sie?

no przejechał bym się

Nex lubi byc łowiony :decayed: Ale jeszcz ebedzie łowic :naughty::)

tak chce jechac popatrzec :)[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 19:23_________________________________________________jade teraz do Norauto na bora komorowskiego nowo otwarte jakies, jade zapytac czy maja pompe paliwa do mnie i czy zrobia na dniu.

Opublikowano

nex o której edziesz ????

Opublikowano

nex o której edziesz ????

tak żeby byc tam na około 21[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 19:25_________________________________________________ozi , Przemo , jedziecie? ja juz spadam więc jak coś kom

Opublikowano

ja moze podjade

Opublikowano

Wpadajcie

ok spadam, będe tam koło 21. Pozdro.

Opublikowano

no moze ja tez przyjade na chwile

Opublikowano

ma ktos z was moze office'a ?

Opublikowano

Kamil, dowolną wersję, ale chyba Ci chodzi o kogoś na miejscu

Opublikowano

jade teraz do Norauto na bora komorowskiego nowo otwarte jakies, jade zapytac czy maja pompe paliwa do mnie i czy zrobia na dniu.

nex,

uważałbym tam na poważniejsze roboty, to raczej 'mechanika oponiarska' czyli wyważamy koła, wymieniamy oleje :)

niemniej mają teraz promocje, sam się skusiłem na wymianę amorków u nich, kupujesz dwa droższe, dwa tańsze masz gratis - ale montujesz u nich. zobaczę w poniedziałek jak sobie poradzą :tongue4:

pozdro

Opublikowano

w bielsku od paru lat jest norauto. jak trzeba jakas pierdołe na szybko wymienic to jest ok. Na poważniejsze naprawy nie polecam

Opublikowano

jade teraz do Norauto na bora komorowskiego nowo otwarte jakies, jade zapytac czy maja pompe paliwa do mnie i czy zrobia na dniu.

nex,

uważałbym tam na poważniejsze roboty, to raczej 'mechanika oponiarska' czyli wyważamy koła, wymieniamy oleje :)

niemniej mają teraz promocje, sam się skusiłem na wymianę amorków u nich, kupujesz dwa droższe, dwa tańsze masz gratis - ale montujesz u nich. zobaczę w poniedziałek jak sobie poradzą :tongue4:

pozdro

Jednak nie skorzystam z ich usług.

Dzieki za mini spota sokol,ozi,boseron :hi:

Opublikowano

ma ktos z was moze office'a ?

2003 mam[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 22:49_________________________________________________Przemo - 120 było na pewno czy więcej nie wiem bo mnie żółć zalała :disgust:
Opublikowano

ma ktos z was moze office'a ?

2003 mam[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2009, 22:49_________________________________________________Przemo - 120 było na pewno czy więcej nie wiem bo mnie żółć zalała :disgust:

odezwe sie :decayed:

http://www.joemonster.org/filmy/15562/Anomalie_wietrzno-grawitacyjne :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nez, ozi dzieki za mini spota :hi:

ozi ale masz teraz wydzior ........chodzi nieźle :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dobrywieczór :hi:

Jest tu kto :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.