Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:kepasa

Wąski Dixi podoła :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Boseron Ty wybierasz się dzisiaj do La Skandale ? :D

Opublikowano

Panowie ma ktos lewe konto na allegro albo takie komu niezalezy na ewentualnym negatywie gdyby sie okazalo ze jutro na zywo felgi sa do pupy???

Gosc sprzedaje felgi w krakowie ale moge dopiero jutro je ogladnac i boje sie ze po raz trzeci mi podkupia...

Opublikowano

Przecież masz opis na aukcji jak kupisz a towar nie będzie odpowiadał opisowi to normalnie nie płacisz.

Opublikowano

jemu raczej chodzi o to że jak mu się nie spodobaja na zywo to ich poprostu nie weźnie mimo że dał kup teraz, po to żeby nikt nie podebrał. Wtedy nie będzie zależało mu na tym czy koles wystawi mu negatywa :)

Opublikowano

No tak jasne wiem o co chodzi ale jak koles np. pisze ze fele są w świetnym stanie niepoobijane i jak dasz kup teraz a towar czyli te fele na żywo okażą sie bublem to masz kolesia gdzieś wystawiasz ty jemu negatywa.[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 18:15_________________________________________________Dobże że u nas takie nie jeżdzą

[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 18:26_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=QoJo000m1aQ&feature=related[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 18:31_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=D827IxEJVS4&NR=1

kryzys doprowadzi do tego ze bedziemy czymś takim jeżdzić

Opublikowano

no ale gosc za wiele w opisie nie dal, zdjecie jedenj felgi i calego auta, przez telefon twierdzi ze ok ale zeby zobaczyc azobaczyc dopiero mozna jutro po 13... :/[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 18:42_________________________________________________Boseron:

http://allegro.pl/item613722562_felgi_toora_18j_opony_g_y_f1_235_40_18_audi_vw.html

Opublikowano

Sądząc po fotach i opisie oraz ilości pozytywnych komentarzy od kupujących raczej bym sie długo nie zastanawiał na twoim miejscu.

Opublikowano

:hi:

Boseron Ty wybierasz się dzisiaj do La Skandale ? :D

a jakze, co prawda bede po pracy ale nie omieszkam zaglądnąć :naughty:

KERCZI a pokaz te swoje cudeńka bo aukcji nie widziałem ?

Opublikowano

Kerczi możesz na mnie kupić :naughty:

Opublikowano

no fajny, równe 20 latek i w papierach 85kW :>

Opublikowano

ale jesteście leszcze, żeby nie było się z kim napić wieczorem :wallbash: :wallbash:

oczywiście Zielonego nie dotyczy, ale cała reszta porażka :wallbash:

Opublikowano

Witojcie, mam pytanko czy spoty są co niedzielę bo wybieram się rok czasu i nie moge jakoś trafić zawsze cos mi wypadnie. Ale teraz strace dziewictwo i przyjadę Was poznać. :hi:

Opublikowano

Kerczi możesz na mnie kupić :naughty:

Dzieki Waski. Browar czeka na Cie...

Opublikowano

Witojcie, mam pytanko czy spoty są co niedzielę bo wybieram się rok czasu i nie moge jakoś trafić zawsze cos mi wypadnie. Ale teraz strace dziewictwo i przyjadę Was poznać. :hi:

tak co niedzielę, przyjedź, będzie chrzest :evil:
Opublikowano

w sensie ze KFC???

Opublikowano

w sensie ze KFC???

nie psuj nowemu zabawy, dowie się na miejscu :naughty:
Opublikowano

witojcie :hi:

widze ze nie wszyscy na piatkowych baletach :kox:

siemian, jutro bede w twoich rejonach :kox:

Witojcie, mam pytanko czy spoty są co niedzielę bo wybieram się rok czasu i nie moge jakoś trafić zawsze cos mi wypadnie. Ale teraz strace dziewictwo i przyjadę Was poznać. :hi:

nosz kurcze a mnie nie bedzie :>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.