Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobrywieczór :hi:

Jest tu kto :gwizdanie:

:siema:

jest :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:siema: Kerczisławie :tongue4:
Opublikowano

:)

nie ma co robic, trzeba isc spac...

Opublikowano

:przebiegly:

Nie ma nikogo, uciekam :decayed:

:hi:

Opublikowano

:hi:

wstawać ! :wink4:

:hi:

przecież nie śpie :tongue4:

Opublikowano

a kupiłes felunek ? :naughty:

Wyspij sie na jutro :gwizdanie:

Boseron a moze takie ? http://www.a4-klub.pl/smf/felgi_od_s4_17-t76094.0.html

wlasnie sie czaje na dzis, zaraz bede dzwonil bo w nocy chlop wystawil. a te co wczoraj to porazka...[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 07:53_________________________________________________Boseron taki felunek od S4 jak pokazal Cuber jest w kRAKU Z OPONAMI 18 ZA 1600PLN.

Opublikowano

a kupiłes felunek ? :naughty:

Wyspij sie na jutro :gwizdanie:

Boseron a moze takie ? http://www.a4-klub.pl/smf/felgi_od_s4_17-t76094.0.html

wlasnie sie czaje na dzis, zaraz bede dzwonil bo w nocy chlop wystawil. a te co wczoraj to porazka...[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 07:53_________________________________________________Boseron taki felunek od S4 jak pokazal Cuber jest w kRAKU Z OPONAMI 18 ZA 1600PLN.

:hi: witajcie Kamraci

wiem Kerczi ze są w Krakowie i te 17 z forum tez dobra cena ale mnie sie one nie podobają :sick3:

Opublikowano
  • Autor
:siema: dziś Piatek czyli tygodnia koniec i początek :naughty:
Opublikowano

co myslicie o tym zawiasie, regulacja wysokości to chyba fajna sprawa :mysli:

Opublikowano
  • Autor

co myslicie o tym zawiasie, regulacja wysokości to chyba fajna sprawa :mysli:

no fajna fajna :decayed:

Opublikowano

Witam Kolegów!! :) mam do sprzedania fajny zawiasik... puszczam linka z Allegro cena dla kolegów z Klubu 800zł w razie pytań pisać na PW albo dzwonić :) Pozdro

http://allegro.pl/item612473209_a4_b6_8e0_gwint_przod_sprezyny_h_r.html

no a tył ja tego coś nie widzę na zwykłych :naughty: jak koza :gwizdanie:
Opublikowano

tył tez regulowany tylko amory ori to chyba nie przeszkadza w jeździe i w obnizeniu :mysli:Wąski co sądzisz

Opublikowano

ma ktos z was moze office'a ?

Kamil masz juz tego office-a ?? Bo jak co to ja tez mam :P

A tak wogole to witam :hi:

Opublikowano

:hi:

Wąski , dziękuję za pomoc :)

Opublikowano

tył tez regulowany tylko amory ori to chyba nie przeszkadza w jeździe i w obnizeniu :mysli:Wąski co sądzisz

odpuść Sobie :naughty: poszukaj innych [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 13:27_________________________________________________moje skromne zdanie [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 13:28_________________________________________________

:hi:

Wąski , dziękuję za pomoc :)

To ja dziękuję :wink4:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 13:28_________________________________________________http://www.mototube.pl/film/2270/potezny-wypadek-citroena-c2/?utm_source=kampaniarajdyv10 :naughty:

Opublikowano

siemka.... :hi:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 14:19_________________________________________________

co myslicie o tym zawiasie, regulacja wysokości to chyba fajna sprawa :mysli:

a plomby masz? :tongue4:

Opublikowano

Panowie kto mi zakoduje klimatronic :naughty: Dixi :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 15:05_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=SbHEPbS9ZeU :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.