Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jarko ale pier**l.... :gwizdanie:

no czasami trochę... za długi week :wink4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hej :wink4:

dzięki za spota.

Krerczi dzięki za grill podobno wąski ma coś podobnego.

ja mam ładniejszy :wink4:

Opublikowano

Waski moge Cie dzisiaj nawiedziec?? Jestes w firmie??

Opublikowano

Waski moge Cie dzisiaj nawiedziec?? Jestes w firmie??

Taaaaaaaaaaaaak

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

dzień doberek :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

Panwowie , robimy jakiś wieczorny spocik ? :naughty:

:siema: all

Opublikowano

No możnaby się gdzieś spotkać.

Mnnie dopadła coprawda jakaś angina i ledwo mówie ale podjechać, chętnie podjade... :>

Opublikowano

ja jestem za :)[br]Dopisany: 11 Maj 2009, 12:59_________________________________________________widze ze co poniektorzy nawet opisy modow i miejsca zrobionych zdjec kseruja...ech szkoda slow....

Opublikowano
  • Autor

Mnnie dopadła coprawda jakaś angina i ledwo mówie ale podjechać, chętnie podjade... :>

Siemian , to świńska grypa :decayed:

widze ze co poniektorzy nawet opisy modow i miejsca zrobionych zdjec kseruja...ech szkoda slow....

???????

Opublikowano
_________________________________________________widze ze co poniektorzy nawet opisy modow i miejsca zrobionych zdjec kseruja...ech szkoda slow....

Przypuszczam że to było do mnie...

Heh, nawet nie zaglądałem ostatnio do stronki z opisem Twojego autka. (a zniemiłeś ją ostatnio)

No wiesz jakby Ci to powiedzieć... co do opisu modów to powinieneś sam to do siebie powiedzieć, bo patrząc na swój wątek mam wrażenie jakbym czytał swój... tyle że mój w obecnej wersji wisi już od dobrych paru miesięcy a Twój od paru tygodni (teraz dopisałem tylko na fioletowo liste wyposażenie które dorobiłem- bo chciałem to uporządkować, bo nei każdemu chce sięczytać całego posta ze zdjęciami modów przed-po... - zresztą z tego co widzę Ty tego na szczęscie nie masz...)

Więc sam skserowałeś więc nie wiem w czym problem...

Więc drogi Kerczi jak drugi raz ucieszysz pupke że możesz mi dowalić, zaciśnij pośladki i sprawdz dokłądnie czy nie jest na odwrót...

Co do fotek... pewnie chodzi Ci o lotnistko... w takim razie 75% osób w Krakowie kseruje od Ciebie fotki... pogratulować

Pozdrawiam serdecznie

Opublikowano

kabarecik :kox:

Opublikowano

Trzeniu to nie ja zacząłem...

Opublikowano

Trzeniu to nie ja zacząłem...

ale ja nikogo nie oceniam , gdzieżbym śmiał :naughty:

dziecinadą mi troszkę zaleciało :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kerczi Siemian , prosze tego typu sprzeczki załatwiac poprzez gg lub PW :gwizdanie:

Opublikowano

mnie też...

Opublikowano

jak to mawiaja?! ...uderz w stół...a nożyce sie odezwą... tak to jest??

Opublikowano

dokładnie tak KERCZI. Ostatnio prawie każda Twoja auzja jest do mnie dlatego profilaktycznie każdą sprawdzam...

Nie wiem może się we mnie zabujałeś...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.