Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Karol podeślij mi numer na pw bo ten co mam doesn't work :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jezeli ktos reflektuje piwko lub drina tonight to jestem pod telefonem....... :drinks: będe na kazimierzu

Opublikowano
  • Autor

jezeli ktos reflektuje piwko lub drina tonight to jestem pod telefonem....... :drinks: będe na kazimierzu

Ja się jutro gdzies wybieram , dzisiaj odpuszczam :wink4:

Opublikowano

no no no, widze ze sie nam ładnie zdjęcie u góry forum zmienia... :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

no no no, widze ze sie nam ładnie zdjęcie u góry forum zmienia... :good: :good: :good:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Dobry :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Bryniu spadamy stąd - nie będziemy im tu postów nabijać - a fury i tak mi nie sprawdzą bo widać ich przerosła - mocni w gadce jak zawsze

:polew: :polew: :polew: zgadza sie coponiektórym to dobrze wychodzi :decayed:

No miron to Nas zna jak mało kto :gwizdanie:

Opublikowano

Ale cisza :gwizdanie:

Opublikowano

jak makiem zasiał :)

Opublikowano

i wiatrem powiał :)... :polew:

Panowie podbijcie na zakupy do MM2 bo nudy dziś u mnie jak cholera :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Siema wszystkim :hi:

Jak by komus się nudziło to zapraszam do Przychodni na Floriańskiej :cool1:

Opublikowano

Jak by komus się nudziło to zapraszam do Przychodni na Floriańskiej :cool1:

Jak zpraszasz to pewnie przyjdę :naughty:

Opublikowano

jarko, budka bedzie najprawdopodobniej w poniedziałek :naughty:

Opublikowano
  • Autor

to bądź o 22 giej punktualnie :kox:

Opublikowano

jarko, budka bedzie najprawdopodobniej w poniedziałek :naughty:

podjadę :naughty:

to bądź o 22 giej punktualnie :kox:

spóźnię się kilka minut :decayed:

muszą mi gołąbki wystygnąć :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

już jutro .... :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

Miedzynarodowy wyscig kolarski. Peleton wlasnie zbliza sie do ostatniego

odcinka wyscigu. Lecz nagle... Co to?! Ktos, nie wiadomo dlaczego rozlal

na tor beczke oleju, teraz na zakrecie czeka na kolarzy duza sliska plama.

Alez sie bedzie dzialo!

Wpadaja pierwsi zawodnicy. Oto wlasnie reprezentant Rosji z gromkim

okrzykiem i gracja rzuconej cegly pedzi na spotkanie Matuszki Ziemi. Zaraz po nim Niemiec atakuje kierownice roweru, bierze szturmem, przelatuje nad nia i po krótkiej powietrznej walce solidnie grzmoci o ziemie. Sekundy pózniej Anglik ze stoickim spokojem, flegmatycznie zsuwa sie z roweru i zajmuje pozycje horyzontalna pod kolami swego bicykla. Nastepnie Francuz, jak na prawdziwego kochanka przystalo, chwile balansuje wyprostowany po czym pada brzuchem na wyczekujaca go tesknie ulice. Wloch zdazyl tylko krzyknac "Mamma mia!" i juz lezy rozplaszczony na asfalcie jak dobra pizza na patelni. Amerykanin chwile walczyl próbujac utrzymac sie na siodelku wierzgajacego roweru, jednak podobnie jak poprzednicy zostaje zmieciony z rumaka niczym kowboj na rodeo. Wszyscy daja pokaz prawdziwie sportowej determinacji, walki i fantazji, tylko Polak, wjezdzajac zreszta jako jeden z ostatnich, wzial sie i zwyczajnie wy***ał....[br]Dopisany: 10 Maj 2009, 00:16_________________________________________________Mąż do żony:

-Kochanie powiedz mi coś takiego co mnie jednocześnie podbuduje i wk***i.

Żona: - masz większego fi*ta niż twój brat.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.