Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sieman skąd bierzesz te kawały :polew:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobra gasze.

Dobrej nocy Panowie...

Opublikowano

:hi:

Czas iść do roboty.

Miłej zabawy dzisiaj :)

Opublikowano

już jutro .... :evil: :evil: :evil:

:hi:

JUŻ DZISIAJ :naughty::evil:

Opublikowano

Zabawa będzie przednia ale nie na spocie :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

O ja :kox:

Opublikowano
  • Autor

Zabawa będzie przednia ale nie na spocie :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

zależy jak dla kogo Grześ :wink4:

Opublikowano

Zabawa będzie przednia ale nie na spocie :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

zależy jak dla kogo Grześ :wink4:

:naughty: no mam nadzieję że będę w lepszym humorze niż Ty wczoraj :mysli:
Opublikowano

Przyjechało dwóch Amerykanów do Rosji, ale wysiedli 10 km od miasteczka. Jeden mówi:

-Już niedaleko, więc chodź się przejdziemy.

-Ok - odparł drugi i poszli drogą przez las.

Przeszli tak 2 km i nagle z lasu wyskoczył jakiś Rusek z kierownicą od Kamaza i udaje, że jedzie. Amerykanie pomyśleli:

-Jakiś psychol, dobrze, że nas minął i pojechał dalej. - Nagle jednak facet się zatrzymał "wrzucił" wsteczny i cofa. Zatrzymał się obok nich, "otworzył" drzwi i mówi:

-Do miasta jedziecie?

-Tak - odparli.

-To wsiadajcie, podwiozę was.

Amerykanie nie chcąc zadawać się z psycholem odparli:

-Nie, dojdziemy sobie, dziękujemy...

Na to Rusek otwiera kieszeń, wyjmuje pistolet i mówi:

-Wsiadać albo was rozpierdolę - i przesuwa się z kierownicą na środek jezdni tak, aby pasażerowie mogli wsiąść.

Ci wsiedli, zamknęli drzwi i od tej pory już we trzech udają, że jadą Kamazem. Nagle na horyzoncie wyłonił się posterunek policji. Rusek zatrzymał się i mówi:

-Wiecie co, ja mam na pieńku z komendantem, bo jeżdżę bez prawa jazdy, to ja was tu wysadzę, wy sobie przejdziecie kawałek, a ja pojadę przez las i spotkamy się za posterunkiem.

Amerykanie snując plan, że zaraz zajdą na komisariat i powiedzą i powiedzą komendantowi o psycholu, od razu się zgodzili. Wysiedli i poszli, a psychol pojechał przez las. Doszli do komisariatu i mówią do komendanta:

-Panie władzo, idziemy sobie ulicą, a z lasu wyleciał jakiś psychol z kierownicą od Kamaza i mówił, że jak nie wsiądziemy, to nas pozabija.

-Zaraz zaraz, to ten, co bez prawa jazdy jeździ? zapytał komendant.

-Tak - odparli.

-Ja go już dwa lata ścigam, poczekajcie ja tylko pójdę po motor i zaraz go poszukamy.

I poszedł na zaplecze. Słychać szmery, stukot i za chwile wychodzi komendant z kałachem na plecach i kierownicą motoru w ręce i mówi:

-Siadajcie, zaraz go znajdziemy.

-Nie nie, my sobie już pójdziemy.

Na to komendant zdjął kałacha, wycelował w jednego i mówi:

-Wsiadać, bo was rozpierdolę.

Jeden stanął za komendantem, a drugi nie wiedział co zrobić i patrzy na niego, a komendant na to:

-Wsiadaj k**wa, to jest motor z koszem!

I pojechali.

Biegną już tak z pół kilometra, jeden za komendantem, drugi z boku. Nagle komendant się zatrzymał, patrzy na tego z boku, wyciąga kałacha i mówi:

-Siadaj k**wa, przecież w koszu się nie stoi!

Ten od razu kucnął i tak w kucki biegł dalej.

Biegną, biegną, nagle ten z kosza się odzywa do drugiego:

-k**wa, ale ty jesteś głupi! W Kamazie było wygodniej!

Opublikowano

Zabawa będzie przednia ale nie na spocie :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

zależy jak dla kogo Grześ :wink4:

:naughty: no mam nadzieję że będę w lepszym humorze niż Ty wczoraj :mysli:

ale macie gadane :gwizdanie:

_________________________________________________

Ja na spota dzisiaj niestety nie dotrę...

Kumpel poszedł po kolejną połówczkę i tak Sobie w domku :gwizdanie:

Jak ktoś chętny na gołąbka i co nieco to zapraszam :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jarko ale pier**l.... :gwizdanie:

Opublikowano

Jarko ale pier**l.... :gwizdanie:

jarko dobrze gada :naughty:, ja dzis prosiłem a i flaszeczke się wypiło przy grillu :naughty:, nie wiem kiedy dotre na spota, mam nadzieje że jeszcze uda mi sie przed ślubem :decayed:

Opublikowano

Hej . Dzięki za spota :wink4:Kepasa a nie mówiłem :gwizdanie: mniej ciasteczek :naughty:

Opublikowano

jak na spocie ? dużo ludzi ?

Opublikowano

12 i pies :good: Dzięki wszystkim za mojego pierwszego spocika :hi:

Opublikowano
  • Autor

równiez dzieki za spota wszytskim obecnym :notworthy:

Opublikowano

12 i pies :good: Dzięki wszystkim za mojego pierwszego spocika :hi:

i dwa psy :wink4::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

Działy się jakieś niusy na spocie :?: :naughty:

Opublikowano

:hi: wszystkim

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.