Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie mam interneta w samochodzie :tongue4:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sprawdziłem profil Prezesa :naughty: 8 Osób :polew:

Opublikowano

Kiedys mu dorownam :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

witam :hi:

Opublikowano

jak Poziek ? :D

poległ :naughty:

ale długo musiałem walczyć :decayed:

sie trzymał :kox:

nic nie pamiętam od jakiejś 1 w nocy...

co oznacza, że nie pamiętam jak się krakusiaki zmyli do domów :decayed: nie pamiętam czy Czenkową Marzenkę ucałowałem z języczkiem :tongue4:

nie pamiętam kto mi wiązał krawat ale w sobotę się przydał :good:

pamiętam tylko, że was wszystkich wykląłem :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

dzięki Themon, że to mnie wybrałeś na sparing-partnera przed swoim weselem :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Jarko dzięki za navigację do pokoju :cool1:

I zapomniales podziekowac ze Przemian z Toba napil sie wodki :)

Opublikowano

I zapomniales podziekowac ze Przemian z Toba napil sie wodki :)

Moja mi rano powiedziała, że Przemian już nie chce klubowicza...skoro to tak ma wyglądać jak nasze gadanie z Jarko to on juz nie chce :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

I zapomniales podziekowac ze Przemian z Toba napil sie wodki :)

Moja mi rano powiedziała, że Przemian już nie chce klubowicza...skoro to tak ma wyglądać jak nasze gadanie z Jarko to on juz nie chce :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew:
Opublikowano

Cześć Wąski :decayed: jajcarzu :naughty:

Opublikowano

:hi:

wąski > koniec wakacji = bachory z domu = wolna chata :D

ps. podziękowania dla PABLA za support w MM2 (psp działa jak ta lala :) )

Opublikowano

Cześć Wąski :decayed: jajcarzu :naughty:

:naughty:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2009, 12:49_________________________________________________

:hi:

wąski > koniec wakacji = bachory z domu = wolna chata :D

ps. podziękowania dla PABLA za support w MM2 (psp działa jak ta lala :) )

:cool1:

Opublikowano

A Pan Młody to gdzie? dalej koperty liczy? :naughty: :naughty: :naughty:

Cuber , jak tam kupony lotto? była jakaś 6teczka? :decayed:

Opublikowano

A Pan Młody to gdzie? dalej koperty liczy? :naughty: :naughty: :naughty:

Cuber , jak tam kupony lotto? była jakaś 6teczka? :decayed:

na pewno sie przyzna :naughty:

Opublikowano

A Pan Młody to gdzie? dalej koperty liczy? :naughty: :naughty: :naughty:

Cuber , jak tam kupony lotto? była jakaś 6teczka? :decayed:

a był na spocie :gwizdanie:

Opublikowano

ps. pare tójek było :gwizdanie:

do mnie dzwoniłeś i mówiłeś o 2 piątkach po 8 kafli :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

do mnie dzwoniłeś i mówiłeś o 2 piątkach po 8 kafli

cicho kurw.aaaaaaa :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

do mnie dzwoniłeś i mówiłeś o 2 piątkach po 8 kafli

cicho kurw.aaaaaaa :decayed: :decayed: :decayed:

o demnie to nie odbiera tel :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Waski wiem ze dzowniłes i sie rozłaczyłes jak odebrałem :gwizdanie:

sprawdzałes mnie czy ki uj............

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.