Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mogłeś podejść do ochrony i zapytać czy nie było w zasięgu jakiejś kamerki....

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wrzesień :gwizdanie:

wtorek 9.00 wiadomo gdzie, pasi ?

Opublikowano

było już kiedyś :wink4:

Opublikowano

dzieki za spota, :hi:

Opublikowano

Panowie, czy mamy na spociku jakiegoś magika od VAGa, który ogarnia kodowanie RNS-E z modułem bluetooth i kierownicy multifunkcyjnej w B6? Bo zakładałem taki zestaw u siebie i nie do końca jest tak jak być powinno. Może ktoś kto się na tym zna by rzucił okiem?

Opublikowano

Dzięki za spota i ciastka :naughty:

Opublikowano

i wiadomo za ... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Panowie, czy mamy na spociku jakiegoś magika od VAGa, który ogarnia kodowanie RNS-E z modułem bluetooth i kierownicy multifunkcyjnej w B6? Bo zakładałem taki zestaw u siebie i nie do końca jest tak jak być powinno. Może ktoś kto się na tym zna by rzucił okiem?

zagadaj do KERCZI-ego :decayed:

Opublikowano

Panowie, czy mamy na spociku jakiegoś magika od VAGa, który ogarnia kodowanie RNS-E z modułem bluetooth i kierownicy multifunkcyjnej w B6? Bo zakładałem taki zestaw u siebie i nie do końca jest tak jak być powinno. Może ktoś kto się na tym zna by rzucił okiem?

zagadaj do KERCZI-ego :decayed:

Dzięki już do niego piszę.

Opublikowano

Panowie, czy mamy na spociku jakiegoś magika od VAGa, który ogarnia kodowanie RNS-E z modułem bluetooth i kierownicy multifunkcyjnej w B6? Bo zakładałem taki zestaw u siebie i nie do końca jest tak jak być powinno. Może ktoś kto się na tym zna by rzucił okiem?

zagadaj do KERCZI-ego :decayed:

Dzięki już do niego piszę.

Dzwoń :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/najlepsze_na_rynku_ramki_pod_tablice_rejestracyjna_i_edycja_zakonczona-t71070.0.html

w pierwszym poście znajdziesz numer :)

Opublikowano

jak Poziek ? :D

poległ :naughty:

ale długo musiałem walczyć :decayed:

sie trzymał :kox:

nic nie pamiętam od jakiejś 1 w nocy...

co oznacza, że nie pamiętam jak się krakusiaki zmyli do domów :decayed: nie pamiętam czy Czenkową Marzenkę ucałowałem z języczkiem :tongue4:

nie pamiętam kto mi wiązał krawat ale w sobotę się przydał :good:

pamiętam tylko, że was wszystkich wykląłem :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

dzięki Themon, że to mnie wybrałeś na sparing-partnera przed swoim weselem :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Jarko dzięki za navigację do pokoju :cool1:

Opublikowano

Jarko dzięki za navigację do pokoju :cool1:

hehe czyli jednak coś pamiętasz :gwizdanie:

Agnieszka dobrze łóżko wygrzała :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

do :bry: do :bry::hi: :hi:

Opublikowano

:hi: Dzień dobry w ten ponury poniedziałek kończący wakacje :evil:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2009, 08:29_________________________________________________

Jeżyk posty nabijam :) Tylko nie chcą mi coś dopisywać :P

mówiłem dawaj hasło :naughty:

Opublikowano

jol :hi:

Opublikowano

powitac

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2009, 08:58_________________________________________________

jol :hi:

a Ty jeszcze tutaj :mysli:

Opublikowano

Czekamy na tel :wink4:

Opublikowano

Czekamy na tel :wink4:

aha ... bo już zgłupiałem po tym co napisał Nikuś :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.