Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

po prostu chciałem podziękować :wink4: że moja skromna osoba mogła być tam gdzie była :naughty:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2009, 13:38_________________________________________________zna się ktoś na rowerach :gwizdanie: tylko nie na pedałach :cool1:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Krysia VS Poziek , na biusty :naughty::decayed:

Krysia wygrała :naughty:

sl703145.jpg

Opublikowano

Naturalne zawsze lepsze :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
Opublikowano

do Częstochowy z nim :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Witam przedwczoraj pojechałem sobie do markeru jakieś 3 km, po ponownym odpaleniu auto pracowałao jak jakiś stary samochód ciężarowy na zimnym silniku znaczy tak jak by regulator pracował i zwiększał mu dawke paliwa, sam sobie gazu dawał a pedału gazu nie ruszałem, dodam że nie była to równa praca tylko tak jakby nie palił na wszystkie gary, żadne kontrolki sie nie zapaliły, po zgaszeniu i odpaleniu wszystko ok.

Co to mogło być?

Dziś znowu jakies jaja odwalo mi auto jechałem na 3 biegu bez gazu tak sobie pyrkałem dałem lekko gazu bo delikatna góreczka była, wcisnąłem sprzęgło bo krzyżówka była a on znowu na obroty wszdłtak na 1500-1600 póżniej spadłna 1100 i przez 2 sekundy tak było potem norma, czy to może być potencimetr gazu?

Opublikowano

TrueOgre , odezwij się na GG

Opublikowano

Witam przedwczoraj pojechałem sobie do markeru jakieś 3 km, po ponownym odpaleniu auto pracowałao jak jakiś stary samochód ciężarowy na zimnym silniku znaczy tak jak by regulator pracował i zwiększał mu dawke paliwa, sam sobie gazu dawał a pedału gazu nie ruszałem, dodam że nie była to równa praca tylko tak jakby nie palił na wszystkie gary, żadne kontrolki sie nie zapaliły, po zgaszeniu i odpaleniu wszystko ok.

Co to mogło być?

Dziś znowu jakies jaja odwalo mi auto jechałem na 3 biegu bez gazu tak sobie pyrkałem dałem lekko gazu bo delikatna góreczka była, wcisnąłem sprzęgło bo krzyżówka była a on znowu na obroty wszdłtak na 1500-1600 póżniej spadłna 1100 i przez 2 sekundy tak było potem norma, czy to może być potencimetr gazu?

być może, ale najlepiej :vaglogi: i błedy może jakieś pokaże, :)

Opublikowano

TrueOgre , odezwij się na GG

już :naughty:
Opublikowano

Powitać :hi:

Mam poważne pytanko dzisiaj chciałem nawrócić pod domem(na 3 razy) i nagle zaczęło coś rzegotać, silnik jakoś głośno i nie równo, przy skręcaniu piszczenie, ciężej także chodzi kierownica na niskich obrotach najgorzej, wszedłem na tematy z układu kierowniczego i szukaj ale wynika z nich że może być bardzo dużo rzeczy - proszę o pomoc jeśli ktoś miał do czynienia z takim czymś.

Opublikowano

Sprawdz plyn od wspomagania :)

Opublikowano

zakladasz do siebie?? bedziesz mial 270 ;p albo najlepiej 3sztuki to da Ci wtedy 320 :)

a może jakiś zakup klubowy :naughty:

będą rabaciki :kox:

Opublikowano

ja mysle ze ludzie i tak wybiorą rezystorki :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.