Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kto maluje felgi w Krakowie ?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak chcesz to moge Ci pomalować ale nie wiem czy ladnie wyjdzie, ostatni raz malowałem na plastyce w 3 klasie podstawówki... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kto maluje felgi w Krakowie ?

colorex
Opublikowano

Potwierdzam colorex maluje fele a jak trzeba to i wypiaskują

Siemian widzę że sobie zapodałeś nowe kulasy :cool1: niezłe niezłe :good: no i jak chodzą w drifcie po krawężnikach dają radę :naughty:

Panowie nie doczytałem o tym spocie w Kazimierzy i w niedzielkę chciałem was odwiedzić bo ostatnio mnie nie było zajeżdżam na górny poziom GK (g.19) a tam wjazd na dach zamknięty z obu stron taśmą :confused4: nichuchu żywej duszy popatrzyłem czy się gdzieś po piętrach nie czaicie i zrobiłem zjazd czyżby Cuber już całkiem zwinął ten "asfalt" na dachu i zrobili szlaban na wjazd :mysli:

Opublikowano

a ja dzisiaj objechałem b8 2.0 tdi :sesese:

:polew:

Kamil dla mnie codzienność, także BRD i kiepsko zrobione 140 tki (o BLB się nawet nie wypowiadam bo jeśli się to zrobi na realnej a nie optymistycznej hamowni - na ok. 180 kucy, to mają szanse jechać równo gdzieś przez miesiąc, potem i tak prędkość warsztatowa - czyli tyle ile potrafią pchać mechanicy :polew: )

Ja tam jeżdze BLB i nie narzekam...

no tak, tylko ciągle słyszymy jak coś Ci się pierd... i dokładasz multum kasy, a jemu o to chodzi :)

Opublikowano

no tak, tylko ciągle słyszymy jak coś Ci się pierd... i dokładasz multum kasy, a jemu o to chodzi :)

Trza być twardym żebym dokładać i nie narzekać :naughty:

Kto maluje felgi w Krakowie ?

W Wieliczce, dużo taniej jak colorex :gwizdanie:

http://www.felgi-naprawa.krakow.pl/

Opublikowano

:hi:

potwierdzam Jarko, w wieliczce maluja spoko i tanio, moje malowali i jestem zadowolony,

Nie wiem Rtocki co Ty sie tak uczepiles tego BLB, jezdzi jak wiekszosc samochodow, potrzebuje jedynie troche dbalosci, jest mniej odporny na MELEPETOW i tyle, Siemiana nie ma co brac pod uwage bo On jezdzi specyficznie, mysle ze dalby rade nawet i Twojemu niezniszczalnemu AVG. Moj ma 194k jezdze duzo i odpukac nic mu sie nie dzieje wiec sadze ze przesadzasz troche...

Opublikowano

Każde auto jest dobre jak jest szanowane a w siemiana rękach najlepsza była by miotła :witch: wymieniał by tylko styl

Opublikowano

Każde auto jest dobre jak jest szanowane a w siemiana rękach najlepsza była by miotła :witch: wymieniał by tylko styl

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Każde auto jest dobre jak jest szanowane a w siemiana rękach najlepsza była by miotła :witch: wymieniał by tylko styl

Styl to ON MA STAŁY :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

yoł yoł co tak malo spamujesz na forum duzo pracy? :)
Opublikowano

o wy... :> :> :>

[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 20:01_________________________________________________miotłe też bym zepsuł pewnie...

Opublikowano

Każde auto jest dobre jak jest szanowane a w siemiana rękach najlepsza była by miotła :witch: wymieniał by tylko styl

Styl to ON MA STAŁY :)

specyficzny :naughty:

Opublikowano

:hi:

yoł yoł co tak malo spamujesz na forum duzo pracy? :)

priorytety po 30stce :gwizdanie: :decayed::polew:

jesienne przesilenie i w piz*u pracy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

priorytety po 30stce

:polew: :polew:

Opublikowano

Ale Wam pasują te cyferki w profilu :kox:

Opublikowano

Ale Wam pasują te cyferki w profilu :kox:

czekaj czekaj :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Ale Wam pasują te cyferki w profilu :kox:

czekaj czekaj :gwizdanie: :naughty:

jeszcze mi troche zostało :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.