Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

jeszcze raz dzięki Cuber :wink4::polew:[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 22:03_________________________________________________chciałbym widzieć mine tego kozaka z PO MO RZA :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz dzięki Cuber :wink4::polew:[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 22:03_________________________________________________chciałbym widzieć mine tego kozaka z PO MO RZA :decayed:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętacie jaki był link do tego filmiku co kolesie latali ze spadochronami nad skałami... Ktoś to wklejał jakoś pól roku temu... Szukam i nie moge znaleźć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

co tu taka posucha?

a gdzie Ty sie wogole podziewasz ?

a szlajam sie po slasku, ktos musi Mirona i bande nauczyc zycia, ofiarowalem sie... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

co tu taka posucha?

a gdzie Ty sie wogole podziewasz ?

a szlajam sie po slasku, ktos musi Mirona i bande nauczyc zycia, ofiarowalem sie... :>

ttaaaaaaaaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no takie biedne Melepety nie wiedza co ze soba zrobic...szkoda mi sie Ich zrobilo i poszlo :):kox:[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 22:59_________________________________________________

byl takie chyba (top gear) rs6 albo rs 4 kontra takie typki - kto pierwszy na dole w wiosce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no takie biedne Melepety nie wiedza co ze soba zrobic...szkoda mi sie Ich zrobilo i poszlo :):kox:

oddałes im sie czy jak :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no takie biedne Melepety nie wiedza co ze soba zrobic...szkoda mi sie Ich zrobilo i poszlo :):kox:

oddałes im sie czy jak :decayed:

Tobie tylk jedno w glowie, poprostu ucze ich zycia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byl takie chyba (top gear) rs6 albo rs 4 kontra takie typki - kto pierwszy na dole w wiosce

było było - z czerwonym rs4 jak się nie mylę [br]Dopisany: 22 Październik 2009, 23:02_________________________________________________

no takie biedne Melepety nie wiedza co ze soba zrobic...szkoda mi sie Ich zrobilo i poszlo :):kox:

oddałes im sie czy jak :decayed:

Tobie tylk jedno w glowie, poprostu ucze ich zycia...

nie będę Cię wyprowadzął z błędu - ostatnio jak byłeś w SK to mówiłeś że to Twój pierwszy taki liczny zlot :gwizdanie: i taka zajefajna atmosfera - i prosiłeś mnie żeby wcześniej do domu pojechał ( bo chciałeś choć przez chwilke mieć najlepsze auto na zlocie :polew: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:hi:

Miron juz Ci to tlumaczylem, po tym jak widzialem Twoja skwaszona mine jak juz Twoje stanelo kolo mojego i dowiedziales sie ze Twoj to jednak golas, nie mialem innego wyjscia (ani serca) jak wyslac Cie do domu :)[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 23:10_________________________________________________

http://www.poboczem.pl/naszym-zdaniem/news-ekologiczny-seks,nId,5233

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...