Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

irko, 272 kunie pywnie z 600 momentu?

Może kreska :decayed: ?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzisiaj widziałem w robocie łysego z W11 ale na szczęście nic nie kręcili :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Październik 2009, 01:06_________________________________________________

irko, 272 kunie pywnie z 600 momentu?

Może kreska :decayed: ?

Oj ciekawie by się zapowiadało ale jednak masa przemawia za Tobą rex :)

Opublikowano

jakby na ringu stanął Tubrobymomen i Chuck Norris ciekawe kto by wygrał... :polew: :polew:

Dobra Pany. Dobrej nocy

Opublikowano

Dzisiaj widziałem w robocie łysego z W11 ale na szczęście nic nie kręcili :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Październik 2009, 01:06_________________________________________________

irko, 272 kunie pywnie z 600 momentu?

Może kreska :decayed: ?

Oj ciekawie by się zapowiadało ale jednak masa przemawia za Tobą rex :)

Z rolki - pozamiatane mam :)

Opublikowano

jakby na ringu stanął Tubrobymomen i Chuck Norris ciekawe kto by wygrał... :polew: :polew:

Dobra Pany. Dobrej nocy

:hi:

Opublikowano

irko, 272 kunie pywnie z 600 momentu?

Może kreska :decayed: ?

momentu tyle nie bedzie, jedyne pincet szeździesiont :embarrassed:

Opublikowano

Dzisiaj widziałem w robocie łysego z W11 ale na szczęście nic nie kręcili :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Październik 2009, 01:06_________________________________________________

irko, 272 kunie pywnie z 600 momentu?

Może kreska :decayed: ?

Oj ciekawie by się zapowiadało ale jednak masa przemawia za Tobą rex :)

Weź pod uwage ile ważą okulary... :polew:

Kreska... no spoko to przynieście coś na najbliżdzego spota, to razem powciągamy... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dzisiaj widziałem w robocie łysego z W11 ale na szczęście nic nie kręcili :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Październik 2009, 01:06_________________________________________________

irko, 272 kunie pywnie z 600 momentu?

Może kreska :decayed: ?

Oj ciekawie by się zapowiadało ale jednak masa przemawia za Tobą rex :)

Z rolki - pozamiatane mam :)

Pasowało by sprawdzić z "buta" i kreski :)[br]Dopisany: 23 Październik 2009, 01:10_________________________________________________

Dzisiaj widziałem w robocie łysego z W11 ale na szczęście nic nie kręcili :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Październik 2009, 01:06_________________________________________________

irko, 272 kunie pywnie z 600 momentu?

Może kreska :decayed: ?

Oj ciekawie by się zapowiadało ale jednak masa przemawia za Tobą rex :)

Weź pod uwage ile ważą okulary... :polew:

Kreska... no spoko to przynieście coś na najbliżdzego spota, to razem powciągamy... :polew: :polew: :polew:

A daj spokój :polew:

Opublikowano

Ważne, że ponad pińcet pindziesiont.

Przed Twoim chipem baaaaardzo chętnie bym sobie z Tobą pojechał, jeśli Waść pozwolisz. Później już raczej nie. Wygłupiać się nie chciałbym :decayed:

Opublikowano

Ważne, że ponad pińcet pindziesiont.

Przed Twoim chipem baaaaardzo chętnie bym sobie z Tobą pojechał, jeśli Waść pozwolisz. Później już raczej nie. Wygłupiać się nie chciałbym :decayed:

Po ostatnich bojach na rybkach z S4 nie bądź już taki skromny :naughty: :naughty: :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

a z czym to mialbym stanac? bo nie wiem czy jest sens jak mi tu wypalisz z 7litrow w muscle :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hmmmm to moze i Ja stane do tej kreski :naughty:

Opublikowano

Mnie bardziej cieszy, że S5 od zera wyrypałem :)

Nota bene, co to się dzieje - klekoty wciągają benzyny nosem. Smutna ta dzisiejsza motoryzacja :przebiegly:

Opublikowano

hmmmm to moze i Ja stane do tej kreski :naughty:

brales nie jedz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hmmmm to moze i Ja stane do tej kreski :naughty:

brales nie jedz :decayed:

:tongue4:

Opublikowano

a z czym to mialbym stanac? bo nie wiem czy jest sens jak mi tu wypalisz z 7litrow w muscle :decayed:

Czorny ciongnik.

Pojemność dwaaaa pińcet.

Opublikowano

hmmmm to moze i Ja stane do tej kreski :naughty:

brales nie jedz :decayed:

:mysli:

Opublikowano

hmmmm to moze i Ja stane do tej kreski :naughty:

Grzesiek! Cudownie :) Dajesz się namówić :decayed: ?

Opublikowano

hmmmm to moze i Ja stane do tej kreski :naughty:

:naughty:[br]Dopisany: 23 Październik 2009, 01:17_________________________________________________Panowie najlepiej w tygodniu wieczorem się zgadać na kreskę :)

Opublikowano
  • Autor

pomyslimy :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.