Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ogruś jak tam noga? :embarrassed:

a co się stało ?
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi::rolleyes:

:hi:

czesc Piotrze :hi:

witka ziooomy :decayed:[br]Dopisany: 23 Październik 2009, 22:08_________________________________________________

Ogruś jak tam noga? :embarrassed:

a co się stało ?

kontuzja , kostka wygląda jak kolano ;(

Opublikowano

ups :(

Opublikowano

Waski rob dach i lusterka

koks :)

Opublikowano

Waski rob dach i lusterka

koks :)

Piotr już zamówił :good:
Opublikowano

Waski rob dach i lusterka

koks :)

Piotr już zamówił :good:

jestem taki ciekawy ze osobiscie Go popedze :)

Opublikowano

jutro Żubry wybiera się ktoś :gwizdanie:

wujek startuje :)

Opublikowano

kurde myslalem ze cos pozniej... nie wstane raczej, bo mam jedyna okazje zeby pospac ;)

siemian, jednak nie jade jutro wiec innym raziem :wink4:

Opublikowano
  • Autor
:bry:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
jutro Żubry wybiera się ktoś :gwizdanie:

Oświecisz mnie o co chodzi? :tongue4:

no no tez powinienem być też EVO

:gwizdanie:

o ktorej, gdzie co i jak? :decayed: moze bym sie pojawil :wink4:

start o 9 więc możne na miejscu ,nie chcę się umawiać bo nie jade sam [br]Dopisany: 23 Październik 2009, 21:43_________________________________________________9235e81547f9c76b.jpg

Wyglada madafaka.. :good:

Opublikowano

:hi:

Jak już pisał Piotr ogr nie pohula w najbliższym czasie :angry:

Pęknięta kostka, rozerwana torebka stawowa, 3 tygodnie gipsu, garść tabletek 3 razy dziennie + j**ane zastrzyki w brzuch przez 20 dni :disgust: :disgust: :disgust:

Opublikowano

:hi:

Jak już pisał Piotr ogr nie pohula w najbliższym czasie :angry:

Pęknięta kostka, rozerwana torebka stawowa, 3 tygodnie gipsu, garść tabletek 3 razy dziennie + j**ane zastrzyki w brzuch przez 20 dni :disgust: :disgust: :disgust:

oooooooooojjjjjjjjjjjjjjjj smutno kolego.współczuje z całego serca [br]Dopisany: 24 Październik 2009, 13:19_________________________________________________

jutro Żubry wybiera się ktoś :gwizdanie:

wujek startuje :)

byłem i nie widziałem
Opublikowano

thx :wink4:

Opublikowano

kurde myslalem ze cos pozniej... nie wstane raczej, bo mam jedyna okazje zeby pospac ;)

siemian, jednak nie jade jutro wiec innym raziem :wink4:

szkoda [br]Dopisany: 24 Październik 2009, 13:20_________________________________________________

thx :wink4:

troszkę teraz na forum posiedzisz
Opublikowano

:hi:

Jak już pisał Piotr ogr nie pohula w najbliższym czasie :angry:

Pęknięta kostka, rozerwana torebka stawowa, 3 tygodnie gipsu, garść tabletek 3 razy dziennie + j**ane zastrzyki w brzuch przez 20 dni :disgust: :disgust: :disgust:

uuuuuuuuuuuu

ale pic mozesz? :decayed:

Opublikowano

:hi:

Jak już pisał Piotr ogr nie pohula w najbliższym czasie :angry:

Pęknięta kostka, rozerwana torebka stawowa, 3 tygodnie gipsu, garść tabletek 3 razy dziennie + j**ane zastrzyki w brzuch przez 20 dni :disgust: :disgust: :disgust:

uuuuuuuuuuuu

ale pic mozesz? :decayed:

i to jak :naughty: :naughty: autem nie jeżdżę więc przeszkód nie ma :naughty: :naughty:
Opublikowano
  • Autor

Ogrowy , gdyby kuzka nie skakała :gwizdanie: taki joke :decayed:

ale to ta sama co jakiś czas temu ? :mysli:

Opublikowano

Ogrowy , gdyby kuzka nie skakała :gwizdanie: taki joke :decayed:

ale to ta sama co jakiś czas temu ? :mysli:

no niestety, dlatego ściągna juz się do niczego nie nadają :( i będzie konieczna operacja :angry: :angry:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.