Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No Ja dziś nie dotarłem na spocika ;(

Od przyszlego tygodnia sie juz poprawie :naughty:

a świstak :gwizdanie:

hehehhe no dziś nie dałem rady imieniny Ojca :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No Ja dziś nie dotarłem na spocika ;(

Od przyszlego tygodnia sie juz poprawie :naughty:

a świstak :gwizdanie:

hehehhe no dziś nie dałem rady imieniny Ojca :gwizdanie:

OK :wink4: nic się nie działo :naughty: B8 S-line białe ...i B7 z ćwiartek podobne do Twojego ,Ozi sam siedział i nie maił z kim gadać ,Siemian miał wyszywankę na plecach a reszta :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

co reszta ? :gwizdanie:

Opublikowano

ładne :kox: i to miejsce :good:

Opublikowano
  • Autor

Zieluch :good: :good: :good:

Opublikowano

Heyka :hi:

Szkoda że nie dałem rady dziś podjechać na spota a widzę że dobre towarzystwo było :)

Ta biała B8 to nie była kolegi co miał wcześniej nową niebieską S3 bo co jakiś czas widzę go u mnie jak podjeżdża do kobity :?:

Arczi dotarłeś już na spota :?: :naughty:

Opublikowano

A to nie jest byla fura raggamana..? :shocked:

Opublikowano

znalazłem na Radomskich podobno pisali o tym gość jechał na dwóch gazach

Opublikowano

To byla ,,byla,, raggamana :kwasny:

Opublikowano

Panowie dzieki za spota w koncu sie pokjawiłem po długiej przerwie i duzo nowych twarzy to cieszy :good:[br]Dopisany: 25 Październik 2009, 23:01_________________________________________________Miron ładna ta Twoja furmanka :good:

Opublikowano

Dzieki rowniez za spocika :)

siemian - od przyszlego razu mierzymy czas przejazdu od kazimierza do mcsyfa na mateczne :kox:

zieluch gdzies sie zmyl, przeca statyw chciales..

http://www.malopolanin.pl/6790_w_czwartek_oficjalne_otwarcie_a4_krakowszarow.html :cool1:

Opublikowano

dawid ustawimy się może w tygodniu na jakies fotki ?? wsumie to wszyscy się prawie rozjechali i nie chciało mi się czekać :>

Opublikowano

Jestem jutro i we wtorek po poludniu w kraku, wiec mozemy sie gdzies skrzyknac ;)

ide w kime, spokojnej panowie :)

Opublikowano

Dzieki rowniez za spocika :)

siemian - od przyszlego razu mierzymy czas przejazdu od kazimierza do mcsyfa na mateczne :kox:

zieluch gdzies sie zmyl, przeca statyw chciales..

http://www.malopolanin.pl/6790_w_czwartek_oficjalne_otwarcie_a4_krakowszarow.html :cool1:

dodajcie jeszcze przejazd przez myjnie na całej pycie.... na którym aucie mniej kropli wody ten wygrywa :decayed:

Opublikowano

Ta biała B8 to nie była kolegi co miał wcześniej nową niebieską S3 bo co jakiś czas widzę go u mnie jak podjeżdża do kobity

Tak, to Bartkowe :wink4:

Ponoć niedawno Ci machał pod domem, a Ty skonsternowany, raz mu odmachałeś na odczep :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.